بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گیفت آس کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :
تابلو چوبی طرح صلوات دور گل ارسال رایگان

تابلو چوبی طرح صلوات دور گل

 • 350,000 تومان
تابلو چوبی طرح ذکر و ان یکاد ارسال رایگان

تابلو چوبی طرح ذکر و ان یکاد

 • 254,000 تومان
تابلو چوبی طرح فقیر و خسته ارسال رایگان

تابلو چوبی طرح فقیر و خسته

 • 350,000 تومان
تابلو طرح صلوات دایره ارسال رایگان

تابلو طرح صلوات دایره

 • 350,000 تومان
تابلو طرح کلام سلام علیکم ارسال رایگان

تابلو طرح کلام سلام علیکم

 • 350,000 تومان
تابلو طرح السلطان ابالحسن ارسال رایگان

تابلو طرح السلطان ابالحسن

 • 350,000 تومان
تابلو چوبی طرح ادخلو ها بسلام امنین ارسال رایگان

تابلو چوبی طرح ادخلو ها بسلام امنین

 • 350,000 تومان
تابلو چوبی طرح بقیه الله خیر لکم ارسال رایگان

تابلو چوبی طرح بقیه الله خیر لکم

 • 350,000 تومان
تابلو چوبی طرح فاطمه الزهرا (س) ارسال رایگان

تابلو چوبی طرح فاطمه الزهرا (س)

 • 254,000 تومان
تابلو چوبی طرح سلام زیارت عاشورا ارسال رایگان

تابلو چوبی طرح سلام زیارت عاشورا

 • 273,000 تومان
تابلو چوبی طرح ذکر آیت الکرسی ارسال رایگان

تابلو چوبی طرح ذکر آیت الکرسی

 • 273,000 تومان
تابلو چوبی طرح صلوات خاصه ارسال رایگان

تابلو چوبی طرح صلوات خاصه

 • 273,000 تومان
تابلو طرح وان یکاد ارسال رایگان

تابلو طرح وان یکاد

  ناموجود
تابلو چوبی طرح که جز ولای تو ارسال رایگان

تابلو چوبی طرح که جز ولای تو

  ناموجود

تابلو چوبی

تابلو چوبی قصه‌ای است شگفت انگیز از دل طبیعت که هر قسمت آن نشانه‌ای از زیبایی‌های جاودانه دارد. تابلو چوبی علاوه بر زیبایی و فضای خاصی که ایجاد می‌کند، پیام آور آرامش و راز مطبوع فضای سبز است. این تابلو در عین زیبایی بخاطر سادگی و خصوصیات منحصر به فرد خودش با انواع سبک‌های چیدمان و دکوراسیون داخلی همخوانی دارد. به علاوه تمام موارد ذکر شده تابلو چوبی به علت متریال استفاده شده در ساخت آن و تضاد رنگی که بین خود و بقیه اجزای تشکیل دهنده دکور ایجاد می‌کند باعث می‌شود تا فضا از یکنواختی خارج شود و حس و حال اعجاب انگیزتری به خود بگیرد. علاوه بر تمامی موارد ذکر شده، این دسته از محصولات هدیه بسیار مناسبی است هم برای آن کسانی که دوستشان داریم و هم برای اشخاصی که جایگاه مهمی دارند و می‌خواهیم با خرید یک هدیه با یک تیر دو نشان زیبایی و شکوهمندی را با هم هدف قرار دهیم.

تابلو چوبی چیست؟

در کل لوازمی که از مواد طبیعی مثل چوب ساخته می‌شوند دارای ارزش بسیار بالایی هستند چراکه به نسبت خیلی از آثار هنری دیگر برای ساخت تابلوی چوبی زمان و فکر بیشتری استفاده می‌شود که این زمان و اندیشه‌ای که هنرمند صرف ساخت وسیله چوبی مثل تابلو می‌کند به آن اثر خلق شده ابهت و جلوه‌ای بی‌نظیر می‌دهد. تابلوهای چوبی مثل بقیه محصولات دست ساز مواد اولیه طبیعی دارند که برای استحکام بیشتر آن‌ها از یکسری مواد شیمیایی مثل انواع چسب و موم‌های ضد آب نیز استفاده می‌شود. این مسئله نقطه ضعف اثر به حساب نمی‌آید چراکه هرچه اثر از کیفیت بالاتری در ساخت بهره برده باشد دارای امتیاز بیشتری نسبت به تابلوهای دیگر است.

برای بهتر شناساندن تابلو چوبی می‌توانیم به یکی از سبک‌های استفاده شده در این نوع تابلوها یعنی معرق اشاره کنیم. در هنر معرق کاری چوب‌ها به شکل قطعات مختلف بریده می‌شوند و با چسب‌های مخصوص کنار یکدیگر قرار می‌گیرند. این چوب‌ها می‌توانند از درخت‌های مختلف تهیه شده باشند و هیچ قانونی مبنی بر یک شکل بود سطوح وجود ندارد. در تمامی سبک‌های موجود در ساخت تابلو چوبی یک سری فرآیند مثل برش، خشک کردن رطوبت چوب، شکل دادن با دستگاه خراطی و لایه سازی چسباندن به چشم می‌خورد که تمامی این عوامل یک پله مهم برای ساخت محصولاتی که از چوب ساخته می‌شوند مثل تابلو چوبی دیده می‌شود.

برای خرید تابلو چوبی به چه نکاتی باید توجه داشت؟

بدیهی است که برای تهیه وسیله ارزشمندی مثل تابلو چوبی به دنبال نکاتی باشیم تا برترین آن را تهیه کنیم. مهمترین نکته‌ای که ابتدای امر باید به آن توجه داشته باشیم نوع چوبی است که برای ساخت یک تابلو استفاده شده است. از رنگ، ضخامت، نوع پوسته رویی و کناری می‌توانیم به کیفیت چوب مورد نظر پی ببریم. این نکته در جایی که از محصولاتی مانند ام دی اف هم استفاده می‌کنیم قابل استفاده است چراکه در مصنوعات چوبی و چوب‌های فشرده هم نوع ضخامت و لایه روکشی استفاده شده می‌شود به کیفیت آن پی برد. نکته دوم در خرید تابلوهای چوبی سبکی است که برای ساخت آن به کار رفته است. نوع برش‌ها، قرار گیری‌ها و زاویه بندی‌ها همه و همه در ارزش این محصول تأثیر به سزایی می‌گذارند.

مشاهده بیشتر

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید