بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گیفت آس کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :
باکس روز پزشک و روز داروساز (VIP) ارسال رایگان

باکس روز پزشک و روز داروساز (VIP)

 • 1,830,000 تومان
کیف دستی و‌ دوشی چرم طبیعی گاو طرح 1 ارسال رایگان

کیف دستی و‌ دوشی چرم طبیعی گاو طرح 1

 • 1,900,000 تومان
کیف دوشی چرمی بهروز ارسال رایگان

کیف دوشی چرمی بهروز

 • 1,600,000 تومان
کیف چرمی اداری S247 ارسال رایگان

کیف چرمی اداری S247

 • 4,500,000 تومان
تخته سه کاره طرح ونوس ارسال فوری

تخته سه کاره طرح ونوس

 • 320,000 تومان
گلدان مس و خاتم صراحی 25 سانتی متر ارسال رایگان

گلدان مس و خاتم صراحی 25 سانتی متر

 • 1,600,000 تومان

کادو روز معلم 1402 ( هدیه روز معلم )

روز 12 اردیبهشت در تقویم ایران به نام روز معلم نام گذاری شده است. در این روز دانش آموزان و دانشجویان سعی می‌کنند با تهیه کادو روز معلم به بهترین شکل از معلمان و استادان خود قدردانی کنند. در مورد هدیه روز معلم قانون خاصی وجود ندارد و هرکس می‌تواند به سلیقه خود کادوی مناسبی تقدیم کند. معمولا انتخاب هدیه برای افرادی که شناخت کافی روی آن‌ها ندارید، کار مشکلی است. به خصوص معلم که هرکس دوست دارد بهترین هدایا را برای او تهیه کند تا کمی زحمات او را جبران کرده باشد. پس اگر شما هم در فکر خرید کادو برای معلم خود هستید و دغدغه خرید بهترین کادو را دارید، تا انتهای مطلب را با دقت دنبال کنید. ما ایده‌های جذابی را براساس نظرات افراد تهیه کرده‌ایم که به شما کمک می‌کند کادویی ایده‌آل را خریداری کنید.

کادو روز معلم

ایده های کادو و هدیه روز معلم !

خرید هدیه روز معلم دغدغه‌های خاص خود را دارد. برای شخصی که سعی کرده شما را به موفقیت برساند، چه چیزی باید تهیه کرد؟ خرید هدیه برای خانم‌ها شاید ساده‌تر باشد چون از یک شاخه گل تا روسری می‌تواند آن‌ها را خوشحال کند اما انتخاب هدیه برای آقایان شاید کمی سخت‌تر است. در نتیجه برای تهیه بهترین هدیه روز معلم باید بسیاری معیارها همچون جنسیت، سلیقه و سن معلم خود را مورد بررسی قرار داد. قبل از خرید هدیه به نکات زیر توجه داشته باشید.

کادو روز معلم چی بخرم؟

اولین سوالی که باید در مورد خرید کادو روز معلم از خود بپرسید این است که برای کدام معلم و با چه روحیاتی قرار است کادو تهیه کنید؟ کادویی که برای معلم ریاضی می‌خرید احتمالا تفاوت‌هایی با معلم هنر دارد. در این مورد می‌توانید از سایر همکلاسی‌ها کمک بگیرید و مطمئن شوید که کادویی که تهیه می‌کنید با روحیات معلم شما همخوانی دارد. اگر چیزی که در ذهن دارید با کادوی دیگر همکلاسی‌های یکسان است، از ایده‌های متفاوت‌تری کمک بگیرید.

کادو برای استاد دانشگاه

اساتید دانشگاه زندگی متفاوت‌تری نسبت به معلم‌ها دارند. معلم با کودکان و نوجوانانی سر و کار دارد که باید به آن‌ها دانش و مهارت‌های متفاوتی را بیاموزد اما معمولا دانشجویان به صورت تخصصی یک دانش را پیش می‌برند. در دانشگاه برای هر درس یک استاد در نظر گرفته می‌شود از این رو شما می‌توانید به صورت تفکیک شده برای هر استاد یک کادوی مستقل تهیه کنید. اگر قرار است برای تمامی اساتید خود کادویی بخرید، باید بودجه خود را تقسیم بندی کنید. توجه داشته باشید که هدیه برای استاد دانشگاه باید با شان و منزلت معلم تطابق داشته باشد پس بودجه خود را در حدی در نظر بگیرید که بتوانید برای هر استاد، کادو شایسته‌ای تهیه کنید.

هدیه برای معلم های عزیز و دبیران

دبیران دبیرستان مانند دانشگاه متعدد هستند و هریک درسی تخصصی را تدریس می‌کنند. شما می‌توانید برای خرید هدیه روز معلم به سراغ کادو اداری برای دبیران بروید. این کادو می‌تواند شامل کیف، روان نویس، خودکار و انواع ماگ‌ها باشد. بهتر است در این مورد با همکلاسی‌ها و پرسنل مدرسه مشورت کنید و کادویی مناسب را خریداری کنید. در مدارس معمولا جشنی برگزار می‌شود که شما می‌توانید کادو روز معلم را در این روز خاص به دبیر خود هدیه دهید.

هدیه روز معلم

بهترین کادو روز معلم چیست؟

هنگام خرید هدیه روز معلم لازم است که نکات مختلفی را در نظر بگیرید. این نکات به شما کمک می‌کند خریدی سریع و متناسب را صورت دهید.

کادو روز معلم کلیشه‌ای نخرید

سراغ کادوهای کلیشه‌ای نروید. یک معلم زبان قطعا چندین دیکشنری در خانه دارد. پس صرف علاقه او به زبان انگلیسی، برای او دیکشنری تهیه نکنید. بهتر است کمی در انتخاب‌های خود خلاقیت داشته باشید. کادوهای کلیشه‌ای نمی‌تواند معلم شما را خوشحال کند. می‌توانید کادویی دست ساز درست کنید یا محصولی جدید و ترند را سفارش دهید.

برای روز معلم دسته جمعی خرید کنید

یکی از بهترین ایده‌ها برای هدیه روز معلم، خرید کادو یا کارت هدیه به صورت دسته جمعی است. پیشنهاد می‌کنیم به جای اینکه هرشخص به سراغ خرید هدیه روز معلم برود، ایده‌ها و پول‌های خود را روی هم بگذارید و کادویی با ارزش‌تر بخرید. می‌توانید خرید هدیه روز معلم را به یک شخص خوش سلیقه بسپارید تا هدیه‌ای با ارزش تهیه کند.

کادو روز معلم را آنلاین بخرید

اگر برای خرید کادو روز معلم ایده‌ای ندارید، می‌توانید از سایت خرید کادو و هدیه گیفت آس کمک بگیرید و با مشورت یکدیگر کادویی مناسب را انتخاب کنید. شما می‌توانید با خرید آنلاین کادو روز معلم از قیمت کادوها باخبر شوید و در انتها بودجه مورد نظر را تعیین کنید. به این ترتیب همه افراد در مورد هدیه، نظر خود را اعمال می‌کنند. گیفت آس کادو را به مقصدی که تعیین می‌کنید، ارسال خواهد کرد.

هدیه روز معلم چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادو روز معلم باید با شان معلم هماهنگی داشته باشد. برخی کادوها مناسب هدیه دادن به معلم نیستند. شما قرار است هدیه روز معلمی تهیه کنید که او را خوشحال کند پس به سراغ کادوهایی نروید که سوتفاهم ایجاد می‌کند. مثلا اگر در فکر خرید یک کتاب هستید به "عنوان کتاب" دقت داشته باشید. کتاب‌های زیادی وجود دارد که بدون جهت گیری می‌توانید به معلم خود تقدیم کنید. همچنین از خرید وسایل شخصی نیزدوری کنید.  لباس یا لوازم شخصی گزینه مناسبی برای روز معلم نیست.

چرا باید کادو روز معلم تهیه کنیم؟

معلم های عزیز تاثیرگذارترین افراد بر آینده هر شخص و خانواده هستند. شما برای قدردانی از معلم می‌توانید به شکل‌های مختلفی اقدام کنید اما بدون شک تهیه هدیه روز معلم از سایر روش‌های قدردانی تاثیر گذارتر است. چنانچه معلمی دارید که پیشرفت خود را مدیون او می‌دانید، می‌توانید هر سال برای او کادو بخرید. خرید کادو نوعی احترام و ابراز علاقه به دیگران است.

انواع کادو و هدیه روز معلم

اگر معلمی را می‌شناسید که موفقیت‌های خود را مدیون او هستید، سعی کنید در مورد خرید کادو برای او کمی وقت صرف کنید و از میان ایده‌های مختلف گزینه‌ای مناسب را انتخاب کنید. ما در ادامه 20 ایده هدیه روز معلم را ارائه کرده‌ایم که به شما کمک می‌کند کادویی متفاوت را به معلم خود تقدیم کنید.

 1. خودکار چوبی دست ساز

برخی کادوهاهمانند خودکارها به نوعی احترام به حرفه معلمی است. اگر به دنبال خرید کادو روز معلمی هستید که معلم شما بتواند در روزمره خود از آن استفاده کند، به سراغ خرید یک خودکار چوبی بروید. معلم‌ها از شما انتظاری ندارند اما شما با خرید کادو می‌توانید پیام صمیمانه محبت خود را به آن ها برسانید. خودکارهای چوبی انواع مختلفی دارند.  این خودکارها معمولا با دست ساخته می‌شوند و هنرمندان به شکل خلاقانه‌ای چوب را تراش می‌دهند تا اشکال مختلفی روی آن ایجاد کنند.

هرچه جزییات بیشتری در چوب کار شود، قیمت آن بالاتر خواهد رفت. برای پوشش چوب از رنگ و روغن‌های طبیعی و سنتی استفاده می‌شود که در قیمت خودکار تاثیر دارند. خودکار چوبی را باید یک هدیه روز معلم ارزان قیمت دانست که هرکسی می‌تواند به تنهایی آن را تهیه کند. شما می‌توانید ایده‌های خود را در مورد ساخت خودکار به هنرمندان گیفت آس ارائه کنید. این هدیه ارزشمند تا همیشه در ذهن معلم شما خواهد ماند.

 1. کیف پول و مدارک

کادو روز معلم می‌تواند از اقلام مختلفی انتخاب شود. کیف پول یکی از اقلامی است که هرشخصی به آن نیاز دارد. امروزه تنوع کیف‌های پول بسیار زیاد شده است. کیف‌های چرمی که روی آن‌ها شعری زیبا نوشته شده یا کیف‌های پول جیر که تنوع رنگ متنوعی دارند. کیف پول‌ها در انواع مختلف پاسپورتی، جیبی و فانتزی تولید می‌شوند. اگر بودجه کافی در اختیار دارید، می‌توانید به سراغ کیف پول و مدارک چرمی بروید اما در صورتی که بودجه شما محدود است گزینه‌های طرح چرم، جیر و نمدی انتخاب‌های بهتری هستند.

در مورد انتخاب رنگ کمی محتاط باشید و رنگ‌هایی را برگزینید که بیشتر افراد آن را دوست دارند. هنگام خرید کیف پول به جنس داخلی آن توجه داشته باشید. فضای کیف نیز از نکات مهمی است که باید به آن دقت کنید. سبک زندگی معلم شما تعیین می‌کند که چه نوع کیف پولی برای او بهتر است. اگر همیشه کیفی همراه خود دارد، می‌توانید برای او انواع کیف پول‌های اسپرت و کتی را تهیه کنید. بهترین هدیه برای معلم، کادویی است که برای او کاربردی باشد.

کادو روز معلم

 1. تابلو کاشی لعابدار

اگر قصد دارید کادو روز معلم را کمی خاص‌تر انتخاب کنید، به سراغ انوع تابلو بروید. معلم می‌تواند این تابلو را در کلاس درس یا منزل خود نصب کند. مهم این است که متن یا طرحی مناسب را برای تابلو انتخاب کنید. این تابلو از چسباندن هنرمندانه تکه‌های کاشی شکسته به یکدیگر پدید می‌آید و طرحی زیبا به دکوراسیون می‌بخشد. تابلو کاشی یک اثر هنری متفاوت است که وجودش در هر دکوراسیونی پیشنهاد می‌شود. قیمت تابلو بستگی به جنس کاشی و ابعاد تابلو دارد. همچنین از نظر پخت در سه درجه قرار می‌گیرد.

شما می‌توانید به عنوان کادو روز معلم یک تابلو کاشی را سفارش دهید که روی آن متنی در وصف معلم نوشته شده است. با نگاه کردن به این تابلو، موج مثبت روانه محیط می‌شود. در صورتی که هزینه تابلو برای شما اهمیتی ندارد، می‌توانید ابعاد بزرگ آن را سفارش دهید اما معمولا تابلوهای کاشی در ابعاد کوچک ساخته می‌شوند. بدون شک معلم شما از این هدیه لذت می‌برد و خاطره‌ای ماندگار برای او ثبت خواهد شد.

 1. تابلو ورق طلا

هدیه روز معلم را می‌توانید کمی لوکس‌تر انتخاب کنید. خرید زیورآلات برای معلم‌ها چندان رسمی نیست و از طرفی کاملا به سلیقه او بستگی دارد. اگر دوست دارید یک کادو روز معلم جدید خریداری کنید که لوکس بودن آن مشخص باشد، می‌توانید به سراغ تابلوهای ورق طلا بروید. این تابلوها با طلای 24 عیار ساخته می‌شود و طرح‌های بسیار متنوعی دارد. هرچه جزییات تصویر بیشتر باشد، قیمت آن بالاتر می‌رود.

شما می‌توانید با هر سطح بودجه‌ای یک تابلو ورق طلای بسیار خلاقانه و جذاب خریداری کنید. پس تنها کافی است از میان مدل‌های مختلف به دنبال طرحی باشید که با بودجه شما هماهنگی بیشتری دارد. کادو روز معلم را لازم نیست خیلی گران قیمت انتخاب کنید، بلکه حسی که پشت کادو نهفته اهمیت بیشتری دارد. برای طرح تابلو می‌توانید از یک شمایل همراه با نوشته کمک بگیرید. تابلوهای ورق طلا با ظرافت بی نظیری ساخته می‌شوند و در صورتی که اصل باشند، نور از آن‌ها ساطع می‌شود.

 1. کیف دستی و اداری

کیف یکی از اجزای مهم هر استایل است. هر فردی برای حمل وسایل خود از یک کیف دستی استفاده می‌کند. کیف‌های دستی متعلق به جنسیت خاصی نیستند و شما می‌توانید آن را برای معلم خانم یا آقا خریداری کنید. در مورد کیف‌های دستی باید به وسایل که معلم یا استاد شما با خود حمل می‌کند، توجه داشته باشید. معمولا معلم‌ها تعداد زیادی برگه و کتاب همراه خود دارند از این رو اگر به فکر تهیه ایده‌آل‌ترین کادو روز معلم هستید باید به سراغ کیف‌های اداری بزرگ یا کیف دستی جادار بروید. همیشه بهترین کیفیت را انتخاب کنید تا برای فرد کاربردی باشد.

کیف دستی و اداری انواع مختلفی دارند اما بدون شک مدل چرمی از سایر کیف‌ها بادوام‌تر است. برای خرید این هدیه، سادگی را ارجحیت دارد. اگر به دنبال تهیه یک کادو روز معلم خاص هستید،‌ تنها به صرفه بودن قیمت کادو روز معلم را مدنظر نداشته باشید. بلکه به سراغ هدایایی بروید که برای معلم کاربردی و ماندگار است. در غیر این صورت توصیه می‌شود به صورت دسته جمعی یک کارت هدیه به معلم خود تقدیم کنید.

 1. ماگ حرارتی و چاپی

اگر در مورد خرید کادو روز معلم دچار تردید هستید، می‌توانید خرید ماگ را در انتخاب‌های خود قرار دهید. ماگ هدیه‌ای ماندگار و به صرفه برای معلم شماست. ماگ با طرح و اندازه مختلفی تولید می‌شود. شما می‌توانید طرح دلخواه خود را روی ماگ چاپ کنید یا نام معلم خود را روی آن بنویسید. موضوع مهم کیفیت چاپ روی ماگ است. برای ماگ طرح مناسبی را در نظر بگیرید. ماگ‌ها انواع مختلفی از جمله سرامیکی، دسته ساده، دسته قلبی،‌حرارتی و شیشه‌ای دارند. اگر دوست دارید پیامی محبت آمیز را به معلم خود انتقال دهید،‌ به سراغ ماگ‌های چاپی بروید.

اما اگر جدید و لوکس بودن کادو مدنظر شماست، می‌توانید یک ماگ حرارتی تهیه کنید. هنگامی که مایع گرمی درون ماگ ریخته شود، سطح لیوان تغییر رنگ داده و نوشته و طرح آن مشخص می‌شود. ماگ آینه‌ای نیز گزینه مناسبی برای کادو روز معلم به نظر می‌رسد. ماگ آینه‌ای طرح زیر لیوانی را منعکس می‌کند و از جدیدترین طرح‌های ماگ است. قیمت ماگ باتوجه به طرح و مدل آن قیمت‌های متفاوای دارد.

هدیه روز معلم

 1. ست گردنبند و گوشواره

اگر یکی از عزیزان شما معلم است و قصد دارید برای او هدیه روز معلم خاصی را تهیه کنید، می‌توانید به سراغ زیورآلات ورق طلا‌، نقره، چوب و ... بروید. از آن جایی که شما به سلیقه اطرافیان خود آگاهی دارید، می‌توانید برای او گردنبد یا گوشواره‌ای خریداری کنید که با سلیقه او هماهنگی دارد. در صورتی که بودجه شما کفایت می‌کند، به سراغ زیورآلات طلا بروید اما چنانچه بودجه کمی در اختیار دارید، می‌توانید با گردنبند چوبی او را غافلگیر کنید.

دستبند چرم و طلا نیز یک گزینه بسیار ایده آل برای خانم‌ها و آقایان است. اگر با معلم خود صمیمی هستید، می‌توانید ست زیورآلاتی که با نام یا حرفه او تطابق دارد را به او تقدیم کنید. استفاده از سازه‌های دست ساز در این مورد بیشتر پیشنهاد می‌شود. در انتخاب زیورآلات سلیقه مخاطب خود را در نظر بگیرید. انگشتر مردانه عقیق نیز برای معلم‌های آقا کاربردی است.

 1. ظروف مسی و میناکاری

ظروف پذیرایی یکی دیگر از اقلامی است که می‌توانید به عنوان کادو روز معلم تقدیم کنید. این ظروف علاوه‌بر زیبایی ظاهری، بسیار کاربردی هستند. ظروف پذیرایی در سبک‌های مختلفی ساخته می‌شوند. ظروف میناکاری شده رنگ و لعاب بی نظیری دارند. ظروف مسی با تنوع بالای خود چشم هر بیننده‌ای را به خود خیره می‌کند. محصولات فیروزه بسیار گرانبها هستند و ظروف خاتم کاری ریز نقش‌ترین پدیده صنایع دستی محسوب می‌شوند.

شما دست روی هریک از این ظروف که بگذارید به قدر کافی ارزشمند است. فرقی نمی‌کند که یک گلدان مس و خاتم می‌خرید یا ظرفی از فیروزه. در هر صورت این صنایع دستی نزد هر ایرانی گرانبهاست و ریشه در فرهنگ اصیل کشور ایران دارد. سفره‌های ایرانی با این ظروف سنتی شکوه فوق‌العاده‌ای پیدا می‌کند. اگر به دنبال خاص‌ترین هدیه روز معلم هستید، حتما صنایع دستی را در انتخاب‌های خود قرار دهید.

 1. ست چایخوری

ایرانی‌ها از دیرباز نوشیدن چای را گرامی داشته‌اند به طوری که برای دعوت دیگران از عبارت “ پذیرایی به صرف چای و شیرینی”‌استفاده می‌کرده‌اند. این موضوع اهمیت چای را در فرهنگ ایرانی نشان می‌دهد. به این ترتیب شما می‌توانید به جایگاه فرهنگی معلم خود ارزش قائل شده و برای او یک ست چای خوری بسیار زیبا تهیه کنید. در سایت گیفت آس تنوع بی نظیری از ست چایخوری وجود دارد که شما می‌توانید با توجه به روحیات معلم خود یکی از موارد را انتخاب کنید.

بد نیست که ست چایخوری را در کنار ملزومات آن تهیه کنید. طراحی زیبا و ظرافت این کادو، معلم شما را به وجد خواهد آورد چراکه نه تنها در روزمره بلکه به عنوان تزیینات دکوراسیون می‌تواند از آن استفاده کند. اگر معلم شما به نوشیدن چای عادت دارد، می‌توانید به عنوان کادو روز معلم برای او ست چایخوری تهیه کنید تا به او نشان دهید که چقدر برایتان ارزشمند است.

هدیه روز معلم

 1. شکلات دست ساز

همیشه نیاز نیست با خرید کادوهای گران قیمت به دیگران نشان دهید که چقدر برای آن‌ها ارزش قائلید. امروزه خرید شکلات برای مناسبت‌های مختلف بسیار مرسوم شده است. شما می‌توانید به عنوان کادو روز معلم انواع شکلات‌های دست ساز را سفارش دهید که برای معلمتان به صورت اختصاصی طراحی شده است. مثلا روی شکلات نام معلم خود را بنویسید یا طرح‌هایی از تابلو درسی و مداد و پاک کن را روی شکلات طراحی کنید. بهتر است شکلات را در کنار کادوی دیگری به معلم خود تقدیم کنید.

 1. پک دمنوش

کادو روز معلم بسیار جذاب و شیرین است زیرا برای کسی کادو می‌خرید که در زندگی عامل پیشرفت شما بوده است. در این روز قشنگ می‌توانید با خرید پک دمنوش به دیدار معلم خود بروید و از زحمات او تشکر کنید. دمنوش‌ها انواع مختلفی دارند و در تمامی ساعات روز قابل استفاده هستند. پک دمنوش می‌تواند شامل انواع دمنوش و وسایل پذیرایی باشد. در گیفت آس پک‌های دمنوش به دو صورت ارائه می‌شود.

در مدل اول دمنوش‌ها به صورت تی بگ و در بسته بندی قرار داده می‌شوند و در مدل دوم دمنوش‌ها به صورت باز در خانه‌های چوبی جعبه پذیرایی قرار می‌گیرند. همچنین می‌توانید دمنوش را در بطری‌های متعدد خریداری کنید تا جلوه بیشتری داشته باشد و معلم شما بتواند آن را درون کیف خود بگذارد و در محل کار نوش جان کند. سعی کنید در مورد تهیه هدیه روز معلم به سبک زندگی او توجه داشته باشید.

 1. محصولات ترمه و منسوجات

یکی دیگر از خاص‌ترین کادوهای روز معلم سرویس ترمه رومیزی و روتختی ترمه است. اگر معلم شما به تازگی ازدواج کرده یا به خانه جدیدی نقل مکان کرده است، می‌توانید برای او محصولات ترمه و منسوجات بخرید. ترمه یکی از بهترین کادوها برای منزل نو است. پس اگر در این فکر هستید که کادو خونه نویی چی ببرم؟ به سراغ ترمه‌ها و منسوجات بروید. به این ترتیب یک تیر به دو نشان زده‌اید و به معلم خود روز معلم و منزل نو را تبریک گفته‌اید.

ترمه انواع مختلفی دارد. سرویس ترمه شامل چند رومیزی برای ناهار خوری و عسلی‌ها و رانر میز می‌شود. رنگبندی ترمه‌ها قرمز، بنفش، سبز و آبی است که باید باتوجه به دکوراسیون منزل تهیه شود. همچنین این کادو را می‌توانید برای اطرافیان خود که شغل آن‌ها معلمی است، خریداری کنید. طرح سنتی این اقلام یادآور فرهنگ دیرینه ایرانی است.

 1. جاشمعی سه بعدی

بیشتر خانم‌ها علاقه زیادی به وسایل دکوری دارند. شما می‌توانید به عنوان هدیه روز معلم به یک خانم جاشمعی خاص چند بعدی هدیه دهید. این جاشمعی به صورت سفارشی و با عکس دلخواه شما ساخته می‌شود. البته اگر بتوانید در کنار جاشمی، دکوری دست ساز دیگری همچون کوکسا را نیز تهیه کنید،‌ هدیه شما فوق‌العاده خواهد شد.

جاشعمی سه بعدی به این صورت است که یک عکس روی قطعه‌ای شیشه‌ای یا پلکسی گلس به صورت سیاه و سفید چاپ می‌شود و با روشن شدن شمع، عکس حالت رنگی و سه بعدی پیدا می‌کند. قسمت پایه جاشمعی جنسی بتنی دارد که شمع وارمرداری درون آن قرار می‌گیرد.برای انتخاب طرح بهتر است با سایر همکلاسی‌های خود مشورت کرده و عکسی از نظر معلم شما خاص‌تر است را انتخاب کنید. برای کادو روز معلم باید به علایق معلم خود آگاه باشید. ابعاد تصویر براساس خواست شما قابل تغییر است.

 1. دکوری چوبی دست ساز

دست سازه‌های چوبی از زیباترین هدایایی است که شما می‌توانید به دیگران تقدیم کنید. امروزه استفاده از وسایل چوبی پذیرایی بسیار رواج پیدا کرده و افراد زیادی مشتاق هستند که از آن استفاده کنند. از محصولات چوبی به شکل‌های متفاوتی استفاده می‌شود. از دکوری‌های چوبی گرفته تا ظروف پذیرایی که هریک ویژگی‌های خاص خود را دارند. در گیفت آس تنوع زیادی از دکوری‌های چوبی وجود دارد که شما می‌توانید برای کادو روز معلم یکی از مدل‌ها را خریداری کنید.

استند چوبی رومیزی مدیریتی، دکوری‌ها و سینی پذیرایی از گزینه‌هایی است که شما می‌توانید از گیفت آس تهیه کنید. در این مجموعه محصولات چوبی از مرغوب‌ترین چوب‌ها تهیه شده و با رزین پوشش داده می‌شود. رنگ چوب را می‌توانید به سلیقه خود انتخاب کنید و در پس زمینه آن تغییراتی صورت دهید. کارشناسان گیفت آس می‌توانند در این زمینه شما را راهنمایی کنند.

کادو روز معلم

 1. ساعت سه بعدی

بسیاری از معلم‌ها ساعت‌های زیادی از روز خود را به مطالعه، تدریس، تصحیح برگه‌ها و طرح سوال اختصاص می‌دهند. بنابراین معلم‌ها بیشتر از هر شخص دیگری به برنامه بندی و زمان بندی کارهای خود نیاز دارند. به این منظور می‌توانید یک ساعت دیواری سه بعدی برای هدیه روز معلم تهیه کنید. ساعت سه بعدی در واقع سطحی صاف و صیقلی است که با تکنیک خطای دید ساخته می‌شود. معمولا درون ساعت از چندین عکس استفاده می‌کنند تا به خطای دید کمک کرده باشند.

اگر شما عکسی از معلم خود دارید، می‌توانید در طراحی ساعت به کار ببرید. ساعت‌های سه بعدی از جنس چوب و ام دی اف ساخته می‌شوند و طرح‌های بسیار متنوعی دارند. همچنین می‌توانید برای هدیه روز معلم یک ساعت گره چینی یا روستیک تهیه کنید که ساعت‌های بسیار خاصی هستند. ساعت گره چینی، طرح‌های سنتی ایرانی را به نمایش می‌گذارد اما ساعت‌های سه بعدی مدرن‌تر هستند.

 1. باکس گل و گیاهان آپارتمانی

گل‌ها بهترین هدیه برای ابراز احساسات هستند. شما می‌توانید در مناسبت‌های مختلف به اطرافیان خود باکس گل‌، دسته گل، سبد گل و . تقدیم کنید. افرادی که با یکدیگر صمیمی هستند، معمولا به یکدیگر دسته گل تقدیم می‌کنند اما بهتر است برای مناسبت‌های رسمی از باکس گل استفاده شود. همچنین می‌توانید به سراغ گل آپارتمانی بروید که ماندگارند و نقش موثری در دکوراسیون خانه دارند. باکس گل‌ها انواع مختلفی دارند. باکس‌ها به شکل مربع، استوانه، اعداد، حروف و چند طبقه با متریال کاغذ، پلاستیک، چرم و چوب ساخته می‌شوند.

گل‌ها نیز تنوع بسیاری دارند که هرکدام پیامی خاص را منتقل می‌کنند. شما می‌توانید برای کادو روز معلم باکس گلی رنگارنگ تهیه کنید یا درون باکس از گل‌های یک رنگ استفاده کنید. گل‌های قرمز نماد عشق و دلدادگی هستند. گل رز بنفش با نماد تحسین به کار می‌رود و گل‌های سفید، صمیمیت و وفاداری را بیان می‌کنند. گل‌های زرد برای تشکر و سپاس بسیار ایده‌آلند. هنگام خرید باکس برای هدیه روز معلم به روابط و میزان صمیمیت خود با معلمتان توجه داشته باشید.

 1. تقویم گلدوزی شده

اگر دوست دارید هدیه‌ای بخرید که سلیقه خود را به رخ دیگران بکشید، یک تقویم گلدوزی شده به معلم خود تقدیم کنید. این تقویم براساس تاریخ‌های مشخص طراحی می‌شود. مثلا شما می‌توانید ماه اردیبهشت سالی که در آن قرار دارید را روی پارچه طراحی کنید و سپس در کنار روز 12 اردیبهشت، نمادی از قلب بگذارید و در پایین تقدیم از معلم خود تشکر کنید. تقویم در مدل‌های مختلفی گلدوزی می‌شود. شما می‌توانید پارچه تقویم را کاملا ساده یا طرح دار انتخاب کنید. تقویم گلدوزی شده ثبت لحظات خاص شماست. با استفاده از نخ‌های رنگارنگ می‌توان طرح‌های متنوعی روی پارچه ایجاد کرد. این تقویم به صورت رومیزی و دیواری تهیه می‌شود.

کادو روز معلم

 1. شال و روسری

هدیه دادن یکی از بهترین روش‌ها برای قدردانی از جایگاه معلمان است. شما می‌توانید با توجه به بودجه و سلیقه خود کادوهای متفاوتی را برای روز معلم بخرید. حتی اگر هدیه شما ساده و ارزان قیمت باشد حس خوب متقابل ایجاد می‌کند. روسری و شال‌ جز هدیه‌های قیمت مناسبی هستند که تنوع بسیار زیادی دارند. در مورد خرید این کادو به سلیقه معلم خود توجه داشته باشید. چنانچه به روسری‌های رنگی علاقه دارد برای او رنگ‌هایی شاد انتخاب کنید. همچنین می‌توانید روسری و شال‌هایی با رنگ خنثی بخرید. مینی اسکارف‌ها نیز مدل‌های جدید روسری هستند که به تازگی رواج پیدا کرده‌اند.

 1. جاکلیدی

شما می‌توانید برای کادو روز معلم هرچیزی که به نظرتان جذاب می‌رسد را خریداری کنید. آویز و جاکلیدی از آن دسته اقلام مورد نیاز است که هر فردی حداقل به یک مدل آن نیاز دارد. در گیفت‌ آس جاکلیدی‌های بسیار متنوعی وجود دارد که می‌تواند سلیقه تمامی افراد را پوشش دهد. بهتر است برای خرید جاکلیدی به استایل معلم خود توجه کنید. اگر معمولا کیف‌هایی کوچک به دست می‌گیرد برای او جاکلیدی کوچک مینیمالی بخرید اما اگر ابعاد کیف روزمره او بزرگ است، می‌توانید به سراغ جاکلیدی‌هایی با تزیینات شلوغ بروید.

 1. ست چرمی

یکی از بهترین هدایا برای کادو روز معلم، ست چرمی است. شما می‌توانید ستی از کیف پول،‌ کیف مدارک، کمربند، جاکارتی، کیف رودوشی و کفش را برای معلم خود تهیه کنید. معمولا اقلام چرمی قیمت بالایی دارند، پس توصیه می‌شود اگر قصد دارید ستی کامل را بخرید، این کادو را به صورت دسته جمعی خریداری کنید. چرم‌ها تنوع بسیاری دارند. اگر چرم مصنوعی تهیه کنید، قیمت کالا کاهش خواهد یافت اما به همان نسبت ماندگاری کمتری پیدا می‌کند. چرم طبیعی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. چرم بهترین هدیه روز معلم است. در مورد رنگ چرم بهتر است به سراغ رنگ‌های خنثی، مشکی و قهوه‌ای بروید.

بهترین قیمت خرید کادو و هدیه روز معلم

هدیه روز معلم باید متناسب با جایگاه او انتخاب شود. اگرچه معلم دوست شماست اما نباید این نکته را فراموش کرد که این صمیمیت همراه با احترام است. بهترین کادو روز معلم آن چیزی است که مطابق با سلیقه، سن و جنسیت معلم باشد و جایگاه واقعی او را نشان دهد. بهتر است برای خرید هدیه با دیگر همکلاسی‌ها همکاری کنید و به جای خرید کادوهای کوچک، یک هدیه ارزشمند را به معلم خود تقدیم نمایید.

سفارش ٖآنلاین هدیه و کادو روز معلم از گیفت آس

گیفت آس یکی از جامع‌ترین فروشگاه‌های خرید کادو  وهدیه است که شما می‌توانید از طریق آن کادوهای متنوعی را تهیه کنید. به این ترتیب انتخاب هدیه روز معلم برای شما آسان خواهد بود چراکه با تنوعی از هدایا رو به رو هستید. این فروشگاه محصول درخواستی شما را با بهترین تزیینات به درب منزل ارسال می‌کند. مزیت خرید آنلاین است که شما می‌توانید پیش از سفارش، تنوع و قیمت‌ها را مقایسه کنید و با دیگر دوستان به مشورت بپردازید.

برای مشاهده و خرید کادو روز معلم به سایت گیفت آس مراجعه کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان پشتیبانی تماس بگیرید.


سوالات متداول:

 1. کادو روز معلم چه ویژگی‌هایی دارد؟

این کادو باید برای معلم کاربردی باشد و شان معلم را نشان دهد. برای خرید کادو کمی وقت بگذارید و خلاقانه‌ترین کادوها را انتخاب کنید.

 1. هنگام خرید کادو برای معلم باید به چه نکاتی توجه کرد؟

برای خرید کادو روز معلم به سن، جنسیت و سلیقه معلم خود توجه داشته باشید. هنگام خرید کادو توجه داشته باشید که با خرید کادو سوتفاهم ایجاد نکنید و به سراغ کادوهای کلیشه‌ای نروید.

 1. قیمت کادو روز معلم چقدر است؟

برای ابراز علاقه و حس قدردانی به معلم خود نیاز نیست که کادوهای گران قیمتی تهیه کنید بلکه می‌توانید با کوچک‌ترین کادوها نیز از معلم خود قدردانی کنید. قیمت کادو به هدیه‌ای که انتخاب می‌کنید، بستگی دارد.

 1. بهترین کادو روز معلم چیست؟

شما می‌توانید برای روز معلم کادوهای متفاوتی بخرید. ما برای اینکه خریدی سریع و راحت را تجربه کنید، در این متن لیستی از محبوب‌ترین کادوها برای روز معلم را تهیه کرده‌ایم.

 1. آیا می‌توان هدیه روز معلم را به صورت آنلاین خریداری کرد؟

بله اگر قصد دارید که با جمعی از دوستان کادویی را انتخاب کنید،‌ بهتر است خرید خود را به صورت آنلاین از سایت خرید کادو و هدیه گیفت اس انجام دهید.

مشاهده بیشتر

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید