بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گیفت آس کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :

خودکار پر عقاب

  • 163,000 تومان
کیف پول و مدارک چرمی S261 ارسال رایگان

کیف پول و مدارک چرمی S261

  • 480,000 تومان
پک دمنوش 8 خانه آرامش ارسال فوری

پک دمنوش 8 خانه آرامش

  • 295,000 تومان
کیف پول چرمی آرمین ارسال رایگان

کیف پول چرمی آرمین

  • 450,000 تومان
پک 5 عددی گل های ساکولنت ارسال فوری

پک 5 عددی گل های ساکولنت

  • 130,000 تومان
پک 9 عددی گل های ساکولنت ارسال فوری

پک 9 عددی گل های ساکولنت

  • 160,000 تومان
گلدان مس و خاتم صراحی 20 سانت ارسال رایگان

گلدان مس و خاتم صراحی 20 سانت

  • 760,000 تومان
تخته سه کاره طرح  ونوس ارسال فوری% حراج 5

تخته سه کاره طرح ونوس

  • 245,000 تومان
  • 232,000 تومان

هدیه روز معلم

هدیه روز معلم تنها یک هدیه یا کادو نیست بلکه تمام ارادت و عشقی است که ما به این موجود زحمتکش داریم. زحمتی که معلم برای انسان می‌کشد ارزشی اندازه پدر و مادر دارد و به همین خاطر خرید هدیه مناسب و خاص می‌تواند کمی از زحمات و خستگی او را جبران کند. شاید بهترین هدیه برای یک آموزگار و یک معلم این باشد که خوشبختی و سربلندی ما را ببیند چراکه رسالت او این است و باغبانی که عاشق باغ پر از گل است بیشترین چیزی که خوشحالش می‌کند میوه و ثمره دادن آن گیاهان برای اوست و معلم نیز دقیقاً همچنین چیزی برایش از اهمیت بسیاری برخوردار است. هدیه روز معلم از ویژه‌ترین هدایای مناسبتی به حساب می‌آید چراکه ذات معلم از زیبایی و عشق لذت ساخته شده است.

هدیه روز معلم چیست؟

بهتر است برای درک بهتر این هدیه و کادو خاص روز معلم کمی به خود مناسبت روز معلم بپردازیم تا درک بهتری از دیگر سؤال‌ها و تعاریف داشته باشیم. روز معلم در ایران به مناسبت روز یکی ترور یکی از معلمان و عالمان ایرانی به اسم شهید مرتضی مطهری نام‌گذاری شده است و این روز جدا از هرگونه جبهه‌گیری خاصی به ارزش معلم و کسانی که عمر و زندگی خود را وقف تدریس کرده‌اند نگاهی دارد. این روز مهم برای تمامی مردم ایران خارج از هرگونه جبهه‌گیری سیاسی عزیز است و درجه بالایی را شامل می‌شود. در این روز دانش آموزان و هنرجویان برای قدردانی از زحماتی که استاد کشیده است دست به کار می‌شوند تا کمی از خوبی‌ها و بزرگی‌های این موجود مهربان را جبران کنند.

علاوه بر روز معلم ایرانی روز معلم جهانی نیز وجود دارد که این روز مهم از سمت یونسکو انتخاب شده است. در روز معلم جهانی که هیچ مرزبندی در آن دخیل نمی‌شود هرساله در سراسر دنیا جشنی برگزار می‌شود و از معلمان پر مهر تقدیر به عمل می‌آید. ناگفته نماد که روز جهانی معلم مورخ پنجم اکتبر به سال میلادی است. هدیه روز معلم می‌تواند هر چیزی که بتواند معلم را خوشحال کند و کمی از خستگی‌های او بکاهد و تقدیر کند باشد. حتی یک نامه ساده که در آن از دل نوشته شده باشد و به سادگی تقدیر و تشکر به عمل آمده باشد. کادو روز معلم مهم است عمق داشته باشد و تأثیرگذار باشد.

هدیه روز معلم چی بخرم؟

اگر شما هم این سؤال براتون پیش اومده که هدیه روز معلم چی باید خرید بهتر است بگویم ابتدا قبل از هر چیزی باید بدانید چرا می‌خواهید برای او هدیه بخرید. این سؤال باعث می‌شود کمی خودتان را به جای معلم بگذارید و زحمات او را درک کنید و بعد از این عمل شاید بهتر بتوانید تصمیم بگیرید برای خوشحال کردن شخصی که همه چیزش را وقف شما کرده است. حال می‌توانیم به این سؤال پاسخ بدهیم. صد در صد بعد از اینکه عمق یک هدیه آن‌ها برای معلم مشخص می‌شود کافی است که از سن، سلایق و جنسیت معلم آگاه باشیم تا بتوانیم بین مواردی دنبال هدیه بگردیم که می‌تواند کمی به سبک و سلیقه زندگی آن معلم نزدیک باشد.

اگر از هدیه‌های کلیشه‌ای خسته شدید و به دنبال یک هدیه خاص برای روز معلم می‌گردید می‌توانید دست به کار شوید و خودتان هدیه روز معلم را بسازید. می‌توانید باکس کادو انتخاب کنید آن را پر از هدایای مختلف کنید یا می‌توانید هدیه سفارشی روز معلم را انتخاب کنید و با سفارش یک هدیه منحصر به فرد او را خوشحال کنید و قدردان زحماتش باشید. یادمان نرود که این مناسبت یک روز در سال بیشتر اتفاق نمی‌افتد و شهریه‌ها و حق‌الزحمه‌ها نمی‌توانند به تنهایی جبران زحمات معلم باشند و یک هدیه خوب می‌تواند کمی خستگی را از تن این موجودات نازنین در بیاورد.

خرید اینترنتی هدیه روز معلم

می‌شود به جای آنکه در این شلوغی‌های سطح به فروشگاه برویم و بین تنوع محصولات گیج شویم برای خرید هدیه روز معلم به فروشگاه‌های اینترنتی سر بزنیم و هدیه‌ای خاص و ویژه را برای معلم و به پا داشتن جشن روز معلم انتخاب کنیم. فرقی هم نمی‌کند روز معلم 1401 باشد یا سال‌های دیگر از این قرن جدید که در آن حضور داریم. روز معلم خاص است و باید بهترین‌ها برای این روز خریداری و تهیه شود. سایت‌های اینترنتی می‌توانند این کمک را به ما بکنند تا انتخابی درست در عین آرامش و وجود تنوع بالا داشته باشیم. برای خرید اینترنتی هدیه روز معلم کافی است به دسته بندی هدیه روز معلم سر بزنیم و یا با توجه به سن و جنسیت دنبال هدیه مورد نظرمان برای معلمی که داریم باشیم. در خرید اینترنتی حتماً باید توجه داشت که توضیحات محصولات به درستی داده شده باشد و سایت مذکور دارای نماد اعتماد الکترونیکی باشد چراکه این نماد اصالت کالا و امنیت خرید را تضمین می‌کند.

مشاهده بیشتر

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید