بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گیفت آس کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :
جعبه پذیرایی آجیل مدل تابش % حراج 5 ارسال رایگان

جعبه پذیرایی آجیل مدل تابش

  • 1,870,000 تومان
  • 1,775,000 تومان
جعبه پذیرایی مخلوط مدل شمس ارسال رایگان

جعبه پذیرایی مخلوط مدل شمس

  • 1,590,000 تومان
جعبه پذیرایی آجیل مدل مینا ارسال رایگان

جعبه پذیرایی آجیل مدل مینا

  • 995,000 تومان
جعبه پذیرایی چرمی آجیل مدل نسیم ارسال رایگان

جعبه پذیرایی چرمی آجیل مدل نسیم

  • 1,995,000 تومان
جعبه پذیرایی آجیل مدل خاطره ارسال رایگان

جعبه پذیرایی آجیل مدل خاطره

  • 930,000 تومان
جعبه پذیرایی چرمی آجیل مدل بیتا ارسال رایگان

جعبه پذیرایی چرمی آجیل مدل بیتا

  • 3,280,000 تومان
جعبه پذیرایی آجیل مدل ترنج ارسال رایگان

جعبه پذیرایی آجیل مدل ترنج

  • 890,000 تومان

جعبه چوبی و کادو

جعبه چوبی و کادو حرفی برای گفتن باقی نمی‌گذارد. این محصول یکی از لوازم تزیینی تمام و کمال است و به شکلی جادو می‌کند که باور نکردنی است. این کالا آنقدر تأثیرگذار است که شما می‌توانید یک هدیه کوچک را درون آن‌ها قرار دهید ولی تأثیری بیش از پیش روی مخاطبت بگذارید؛ و این تنها به خاطر جلوه ویژه‌ای است که این جعبه‌ها به هدیه اصلی می‌دهند تا خرید کادو و آن هدیه خاص‌تر به نظر بیاید؛ اما همه چیز به همین جا ختم نمی‌شود چراکه از جعبه‌های چوبی می‌توانید به تنهایی برای نگهداری لوازم ارزشمند خود و یا از بعضی مدل‌های آن برای نگهداری مصارف خوراکی مثل بیسکوئیت و چای کیسه‌ای استفاده کنید.

جعبه چوبی و کادویی چیست؟

جعبه چوبی و کادویی از آن دسته محصولاتی هستند که شاید در ظاهر بسیار ساده به نظر برسند اما ویژگی‌ها و کاربردهای زیادی را همراه خود دارند. مثلاً از جعبه چوبی برای می‌توانیم برای نظم دادن به یکسری از وسایل یا خوراکی‌ها استفاده کنیم تا هم در این نوع از باکس یکدست کنار هم باشند و هم اگر چیز ارزشمندی داخل آن می‌گذاریم بتوانیم به راحتی آن را بیابیم. مورد دیگری که بسیار این موضوع رو جالب می‌کند و به جعبه چوبی و کادویی معنا می‌دهد این است که این جعبه‌ها ساخته شده‌اند تا بتوانیم برای هدیه دادن مجموعه‌ای کادوهای ریز و درشت را درون آن‌ها قرار دهیم و با نظم دادن و یک پارچه کردن آن‌ها کنار هم یک بغل خوشحالی را به مخاطبمان تقدیم کنیم.

برای خرید جعبه چوبی و کادویی باید به چه نکاتی توجه کرد؟

در کل برای خرید لوازم جانبی مثل جعبه چوبی و کادو باید به چند نکته توجه کرد. یک اینکه چه ابعاد و چه حجمی مورد استفاده ماست. چیزهایی که می‌خواهیم داخل آن‌ها قرار دهیم چه فضایی را اشغال می‌کنند. اگر این نکته را در نظر نگیریم تناسب مقدار وسیله‌ای که می‌خواهیم در آن قرار دهیم حجم و ابعادی که آن جعبه مورد نیاز دارد به هم می‌خورد و شاهد یک نا هماهنگی ظاهری می‌شویم. نکته دوم وزن محصولاتی است که آن‌ها را در آن‌ها را در آن جعبه قرار می‌دهیم. اگر محصولی که داخل جعبه قرار می‌دهیم از تحمل وزن جعبه بالاتر باشد آن جعبه شکل خود را از دست می‌دهد و خراب می‌شود.

سومین نکته که قابل بحث و بررسی است مثل تمام اشیاء تزئینی شکل ظاهری این دسته از جعبه‌هاست. جعبه‌ها از طراحی‌های مختلف با رنگ بندی‌ها و تزئینات متفاوت ساخته شده‌اند که تهیه آن‌ها به سلیقه ما یا جنسیت، سن و شخصیت فردی مربوط است که آن جعبه را برای هدیه دادن به او انتخاب کرده‌ایم. مورد نهایی یا همان مورد چهارم به ما می‌گوید که هر جعبه‌ای بهر یک کار ساخته شده است مثلاً از جعبه‌های پذیرایی فقط اگر برای پذیرایی استفاده کنیم جلوه بهتری دارد.

مشاهده بیشتر

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید