بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گیفت آس کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :
کیف پول چرم طبیعی مدرن کد 172 ارسال رایگان

کیف پول چرم طبیعی مدرن کد 172

  • 810,000 تومان
کیف پول برند رولکس(rolex) کد A-16 ارسال فوری

کیف پول برند رولکس(rolex) کد A-16

  • 0 تومان
کیف پول برند APچرمی  کد (aa-9617) ارسال فوری

کیف پول برند APچرمی کد (aa-9617)

  • 0 تومان
کیف پول  برند ap کد (7002C) ارسال فوری

کیف پول برند ap کد (7002C)

  • 0 تومان

کیف پول

کیف پول یک همراه شیک و همه چیز تمام است که بین محصولات اکسسوری هیچ حرفی برای گفتن باقی نمی‌گذارد. به این خاطر به کیف پول لقب همه چیز تمام می‌دهیم که این محصول هم از لحاظ زیبایی و نوع ساختاری که دارد در ظاهر ما تأثیرگذار است و هم به این علت که کیف پول یک محصول کاربردی است که از آن می‌توان برای نظم دادن به اسکناس‌ها و کارت‌هایی که داخل جیب وجود دارند استفاده کرد. کیف پول‌ها در طرح‌ها و جنس‌های مختلفی تولید می‌شوند که هرکدام از آن‌ها دارای ویژگی‌هایی است که با انواع استایل‌ها و ساختارهای پوششی ارتباط برقرار می‌کنند و زیبایی و خاص بودن را به اوج خود می‌رسانند.

کیف پول مرغوب و مناسب دارای چه ویژگی‌هایی است؟

به نظر من این روزها که هم نیاز به جایی داریم تا وسایل ارزشمندمان را داخلش بگذاریم و هم نمی‌خواهیم زیاد جلوی دستمان را بگیرد اولین نکته مهمی که یک کیف پول را نسبت به محصولات دیگر برتر می‌کند جادار بودن آن کیف پول است. کیف پول‌هایی که می‌توانند در کنار اسکناس و کارت‌های بانکی موبایل و یا دسته کلید را هم در خود جا بدهند برتری بسیار بالایی نسب به دیگر کیف پول‌ها دارد چراکه هم مثل کیف‌های دوشی جاگیر نیست و هم اینکه از گنجایش بالایی برخوردار است.

راز دیگری که یک کیف پول را نسبت به مدل‌های مشابه برتر می‌سازد جنس خوبی است که هنرمند و یا تولید کننده برای ساخت محصول از آن استفاده می‌کند. مثلاً کیف پول‌های چرمی از لحاظ دوام و کیفیت برتری بسیار زیادی نسبت به کیف پول‌های پارچه‌ای دارد. البته که به غیر از جنس مواد اولیه محصول نوع دوخت و درزهایی که در ساخت یک کیف پول به کار می‌رود هم بی‌تأثیر نیست. کیف پول مرغوب باید از جنس و دوخت مناسب ساخته شده باشد تا هم بعد از مدتی از ظاهر نیافتد و هم آسیب‌پذیری‌اش حداقل‌ترین حالت ممکن باشد.

چرا باید از کیف پول استفاده کنیم؟

دلیل اینکه از کیف پول استفاده کنیم در مقابل استفاده نکردن از آن امتیازهای زیادی را داراست. از مزیت‌های استفاده از کیف پول می‌توانیم به یکسری موارد اشاره کنیم یکی از آن‌هاست شدن آن با استایل کلی ماست. وقتی از یک کیف پول که با کمربند و یا رنگ و طرح لباس ما ست است استفاده می‌کنیم باعث یک هماهنگی و نظم خاصی بین آن کیف و ظاهر ما می‌شود جلوه‌ای خاص و منحصر به فرد را ایجاد می‌کند. دومین مزین است که وقتی از کیف پول استفاده می‌کنیم همه چیز جای خاص خود را دارند در مقابل اینکه استفاده نکردن از کیف پول باعث می‌شود وسیله‌ها گم شوند و همین طور مجبوریم از جیب یا سطح کیف اصلی برای نگهداری از آن وسایل استفاده کنیم که اصلاً جلوه خوبی را به همراه ندارد و فقط باعث شلوغی ذهن و اتلاف زمان می‌شود.

برای استفاده از کیف پول باید چه مواردی را در نظر داشته باشیم؟

برای استفاده از همه اکسسوری‌ها به دلیل اینکه جانبی هستند و وجودشان در گرو لوازم اصلی است باید بتوانیم در میان آن‌ها ارتباطی پیدا کنیم. مثلاً نمی‌توانیم از یک کیف پول مخمل بنفش برای یک استایل کلاسیک که در آن چرم به کار رفته است استفاده کنیم چراکه از لحاظ تنالیته رنگی و ارتباط بین جنس دو محصول نقطه اشتراکی وجود ندارد. به جز این موضوع اهمیت دارد بدانیم بهتر است چند کیف پول داشته باشیم تا بتوانیم آن‌ها را برای استایل‌های مختلف و مکان‌هایی که می‌رویم استفاده کنیم. مثلاً کیف پولی که هنگام خرید از آن استفاده می‌کنیم با کیف پولی که در مجلس عروسی همراه خود حمل می‌کنیم باید یک تفاوتی داشته باشد.

نکاتی هنگام خرید اینترنتی کیف پول

ابتدا برای خرید هر محصولی باید سایتی را انتخاب کنیم که دارای قدمت و اطمینان است. سایتی که می‌خواهیم از آن خرید کنیم باید دارای نماد اعتماد الکترونیکی باشد تا مطمئن شویم کالاهای موجود دارای ضمانت هستند. بعد از اینکه از این موارد اطمینان حاصل کردیم تمام دقت ما باید به عکس و شرح محصول باشد چراکه تمامی موارد مهم در آنجا گنجانده شده‌اند و خیال ما را از بابت خرید راحت می‌کنند. این توجه به شرح محصول از یک سری جهات بسیار اهمیت دارد یکی از آن‌ها این است که چون از دور در حال مشاهده کیف هستیم تصوری از ابعاد یا جنس اصلی آن نمی‌توانیم داشته باشیم ولی شرحی که برای محصول داده می‌شود می‌تواند این اطمینان را به ما بدهد که محصول دارای چه ویژگی‌هایی است، چه ابعادی دارد و برای ساخت آن از چه مواد اولیه‌ای استفاده شده است.

مشاهده بیشتر

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید