بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گیفت آس کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :
پک میوه خشک شکلاتی ارسال فوری

پک میوه خشک شکلاتی

 • 35,000 تومان
آهنگ عاشقانه مخصوص شما ارسال رایگان

آهنگ عاشقانه مخصوص شما

 • 1,000,000 تومان
باکس شکلات هانس (لی لی پوت بزرگ) ارسال فوری

باکس شکلات هانس (لی لی پوت بزرگ)

 • 390,000 تومان
شوکو گیفت مری جین ارسال فوری

شوکو گیفت مری جین

 • 135,000 تومان
شوکو گیفت رابی ارسال فوری

شوکو گیفت رابی

 • 358,000 تومان
چراغ خواب سه بعدی مدل سخن عشق ارسال رایگان

چراغ خواب سه بعدی مدل سخن عشق

 • 550,000 تومان
باکس گل رز جاودان روسیج موزیکال هندلی ارسال فوری% حراج 17 ارسال رایگان

باکس گل رز جاودان روسیج موزیکال هندلی

 • 590,000 تومان
 • 487,000 تومان
شوکو گیفت با کلاس ارسال فوری

شوکو گیفت با کلاس

 • 330,000 تومان
باکس گل رز جاودان روسیج موزیکال کوکی ارسال فوری% حراج 5 ارسال رایگان

باکس گل رز جاودان روسیج موزیکال کوکی

 • 690,000 تومان
 • 655,000 تومان
موزیک باکس هندلی تمپو ولا ملودی هری پاتر ارسال فوری% حراج 5

موزیک باکس هندلی تمپو ولا ملودی هری پاتر

 • 329,000 تومان
 • 312,000 تومان
گردنبند ورق طلا صد جان منی ارسال فوری

گردنبند ورق طلا صد جان منی

 • 365,000 تومان

خرید کادو ولنتاین 1400 [62 ایده جذاب + تخفیف ویژه]

کادو ولنتاین انتخابی که به این راحتی‌ها نمی‌توانید از کنار آن بگذرید. خرید هدیه ولنتاین از آن دسته خریدهایی است که برای به سرانجام رساندن آن باید از هفت‌ خوان رستم بگذرید. خرید کادو به اندازه کافی چالش‌های خاص خود را دارد که همگی ما با این چالش‌ها آشنا هستیم. از اجتناب کردن از کارهای تکراری گرفته تا انتخاب یک محصول کاربردی همگی باعث شده تا در دسترس داشتن سایت خرید کادو مانند گیفت آس تبدیل به یک برگ برنده برای شما شود. امروز در کنار شما هستیم تا یک مسیر میانبر از هفت خان رستم برای انتخاب بهترین کادو ولنتاین به شما نشان دهیم. مسیری که درنهایت قصه تکراری خرید هدیه برای روز ولنتاین را تبدیل به یک روز جذاب و فراموش نشدنی برای شما خواهد کرد. قدم به قدم و پله به پله برای خرید یک هدیه منحصر به فرد و فوق‌العاده در ادامه با شما همراه هستیم.


ولنتاین چیست؟

مسیر خرید کادو ولنتاین را می‌خواهیم با یک داستان بسیار زیبا و شنیدنی برای شما آغاز کنیم. داستانی که هرچند در تفسیر و تشریح آن شاخ و برگ‌های زیادی به آن اضافه شده و البته افسانه‌هایی هم درباره آن در کتاب‌های مختلف نقل شده است، است اما با این حال گوش دادن به این داستان زیبا و شنیدنی هنوز هم خالی از لطف نیست.

داستان ولنتاین به زمان فرمانروایی کلودیوس در قرن سوم میلادی در روم باستان باز می‌گردد. کلودیوس فرمانروای جنگجو و مبارزه طلب بود و یکی از خواسته‌های اصلی‌اش یعنی داشتن ارتشی قدرتمند را به داشتن سربازهایی مجرد و ازدواج نکرده می‌دانست. در عقاید کلودیوس ازدواج کردن مانع از حس مبارزه طلبی و جنگجویانه در میان سربازها بود و از این رو ازدواج برای سربازان در زمان پادشاهی کلودیوس کاملاً ممنوع شده بود.

پادشاه به شدت روی این موضوع حساس بوده و قوانین سفت و سختی را نیز برای جلوگیری از نافرمانی از آن در نظر گرفته بود. ولنتاین (نام کشیشی در قرن سوم میلادی)، قهرمان داستان ما دقیقاً در همین جای قصه خود را نشان می‌دهد. مرد مذهبی اما با دلی عاشق، مخفیانه حکم ازدواج عاشق و معشوق‌های ترسیده از قوانین کلودیوس را امضا می‌کرد. وقتی خبر به پادشاه رسید، ولنتاین با دست و پای بسته وارد زندان‌های تاریک شد؛ اما این زندان‌ها نیز قادر به کشتن روح ولنتاین نبودند تا جایی که پادشاه چاره‌ای جز اعدام بی‌رحمانه وی نداشت.

اما ولنتاین چندمه؟ هر سال چهاردهم فوریه به پاس قدردانی از فداکاری‌های یک کشیش در قرن سوم میلادی، تبدیل به جشن بزرگ در سرتاسر دنیا برای زنده نگه داشتن عشق می‌شود. ولنتاین 2022 امسال در تاریخ 26 بهمن  دوباره منتظر قدردانی از فداکاری بیکران قهرمان داستان ما است. 
 

روز ولنتاین ایرانی یا سپندارمزدگان را بشناسیم

اما خرید کادو ولنتاین تنها مختص کشورهای غربی و اروپایی بوده و روز مشابهی هم برای ما ایرانی‌ها حتی قبل از فداکاری‌های ولنتاین تعریف شده است. روز عشق ایرانی یا ولنتاین ایرانی که با نام سپندارمزدگان یا جشن اسپندگان  معروف است، به سال‌های حکومت هخامنشیان در ایران باستان بازمی‌گردد. حکومتی که جز عشق و محبت و احترام به شهروندان خود ازجمله زنان چیز دیگری از خود به جای نگذاشته است.

در ایران باستان یک روز در سال برای قدردانی از زن و زمین و دلدادگان به نام سپندارمزدگان نهاده شده است که امروزه آن را با روز عشق ایرانی یا ولنتاین ایرانی می‌شناسیم. برخلاف ولنتاین رومی‌ها که پادشاهی ستمگر و قهرمانی بزرگداشت، عهد باستان کشورمان ایران، خالی از ظلم‌ها و ستم‌های سایر کشورهای جهان در آن زمان، کشت گاه عشق و محبت و احترام به حقوق زن و طبیعت بود. برای ایرانی‌های دوره هخامنشی احترام گذاشتن به دلدادگی و جشن گرفتن یک روز به پاس قدردانی و زمین، نیازی به یک افسانه و پادشاهی ستمگر نداشت.

خرید هدیه ولنتاین شاید میان مردم اروپا به قرن سوم بعد از میلاد باز می‌گردد اما  دلدادگان ایرانی قرن‌ها قبل از میلاد مسیح در جشن سپندارمزدگان برای هم هدیه می‌خریدند و این روز بزرگ را جشن می‌گرفتند.

اگر در منابع تاریخی و کتاب‌های کهن به دنبال تاریخ دقیق روز عشق ایرانی و جشن سپندارمزدگان بگردید، بیشتر منابع آدرس پنجم اسفند ماه را به شما خواهند داد.  البته در منابع معدودی هم از برپایی این جشن در تاریخ 29 بهمن نیز یاد شده است که به نظر اعتبار کمتری نسبت به 5 ام ماه اسفند دارد. چراکه اسپند به معنی پنجمین روز ماه، اشاره به تاریخ 5 اسفند برای برگزاری جشن سپندارمزدگان دارد. 
 

کادو ولنتاین چی بخرم؟

نوبت به ایده خرید کادو ولنتاین می‌رسد. خرید هدیه ولنتاین هرچقدر هم که چالش برانگیز باشد، با شیرینی‌های خاصی همراه خواهد بود. خرید کادو برای کسانی که دوستشان داریم و عاشقانه از کنار آنها بودن لذت می‌بریم، حس کاملاً متفاوتی نسبت به خرید کادوهای معمولی دارد. مخصوصاً اگر قرار باشد در روز دلدادگی و عشق برای خرید این کادو اقدام کنیم.

ایده برای خرید هدیه ولنتاین به اندازه موهای سر همه ما وجود دارد؛ اما در ایده پردازی نیاز به بررسی نکات ظریفی است که قدرت آنها درنهایت می‌تواند این هدیه را منحصر به فردتر و خاص‌تر جلوه نماید. برای خرید یک کادوی خاص برای روز ولنتاین باید بدانیم که:

 • برای چه کسی کادو می‌خریم؟
 • برای چه سنی کادو می‌خریم؟
 • در چه شرایطی کادو می‌خریم؟
 • و این کادو قرار است چه نیازی را برای مخاطب ما برآورده کند؟

پاسخ دادن به این 4 سؤال می‌تواند ایده خرید کادو ولنتاین را منحصر به فردتر از آن چیزی نماید که شما در ذهن دارید. در ادامه این مقاله قرار است پدیده‌های بسیار خاص و منحصر به فرد را برای انتخاب هدیه‌این روز مبارک به شما معرفی کنیم که البته قبل از آن شما باید به این چهار سؤال خود پاسخ داده باشید. از میان ایده‌های خاص و فوق‌العاده که در ادامه با هم مرور خواهیم کرد، انتخاب بهترین گزینه و بهترین مورد به پاسخ‌های شما به این 4 سؤال بستگی خواهد داشت.

در ادامه سعی می‌کنیم تا چالش خرید هدیه ولنتاین را تبدیل به یک  تجربه شیرین و جذاب برای شما کنیم.

 

خرید کادو ولنتاین برای پسر

اولین ایده‌های ما برای خرید کادو ولنتاین پسرانه است که آنها را با هم مرور می‌کنیم. خرید  هدیه ولنتاین به جهت شرایط خاصی که در این روز دارا است، حتماً باید از میان محصولاتی باشد که انتخاب آنها در کنار تمام جذابیت‌های معمولی خرید کادو، یادآور یک روزه شیرین و جذاب برای آنها نیز باشد. روز عشق و دلدادگی نیاز به اهدای کادوهایی با تم چنین روزهایی دارد.  ایده‌هایی که در ادامه با هم مرور می‌کنیم در کنار تمام جذابیت‌های معمول یک هدیه خوب و منحصر به فرد، دقیقاً برای انتخاب به عنوان کادو ولنتاین نیز گزینه بسیار استثنایی خواهند بود.

 1. یکی از کادوهای بسیار جذاب برای پسرها در چنین روزی موزیک ‌باکس است. کادویی که در هر بار استفاده شما را دوباره به یاد این روز جذاب و دوست داشتنی خواهد انداخت. اگر مخاطب خاص شما علاقه زیادی به موسیقی دارد، این کادو می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌ها برای وی باشد.
 2. برای نشان دادن عشق و علاقه خود می‌توانید از رز جاودان استفاده کنید.
 3. خرید ماگ آینه‌ای نیز یکی از بهترین انتخاب‌ها به عنوان هدیه ولنتاین برای پسرها خواهد بود.
 4. تخته نرد یکی از جذاب‌ترین کادوها برای پسرها است. این کادو را می‌توانید برای همه سنین استفاده کنید.
 5. باکس شکلات یک هدیه شیرین است روز ولنتاین شما را نیز شیرین‌تر خواهد کرد.
 6. برای خرید یک کادوی ماندگار و دوست داشتنی می‌توانید سراغ جاشمعی اختصاصی بروید. هرکسی از دیدن این هدیه شگفت زده خواهد شد.
 7. باکس گل نیز برای نشان دادن عشق و علاقه شما می‌تواند یک هدیه خاص و جذاب باشد.
 8. برای رقم زدن یک روز به یاد ماندنی می‌توانید سراغ تنقلات مختلف مخصوص روز ولنتاین نیز بروید.
 9. زیورآلات رزین و چوب نیز ازجمله کادوهای بسیار جذابی هستند که این روزها طرفداران بسیار زیادی هم دارند.
 10. همچنین شما می‌توانید به عنوان یک هدیه خاص برای روز ولنتاین سراغ باکس ولنتاین پسرانه بروید که به صورت مخصوص برای همین روز  ساخته شده است.

 

خرید کادو ولنتاین برای دختر

حالا نوبت به بررسی ایده‌های خرید کادو ولنتاین دخترانه می‌رسد. خرید کادو برای دختر خانم‌ها شرایط خاص خود را دارد. اولاً دختر خانم‌ها معمولاً حساسیت بسیار بالاتری نسبت به پسرها روی کادوها و هدیه‌ها دارند. از طرف دیگر برای انتخاب یک هدیه خاص برای روز ولنتاین برای دختر خانم‌ها حتماً باید  محصولاتی را انتخاب کنید که به نوعی یادآور خود روز ولنتاین خواهند بود. ایده‌های ما برای خرید هدیه ولنتاین دخترانه را در ادامه با هم مرور می‌کنیم:

 1. موزیک باکس برای دختر خانم‌ها نیز یک هدیه بسیار خاص محسوب می‌شود. البته از قبل باید مطمئن باشید که قبلاً چنین کادویی را دریافت نکرده باشند. یا حداقل مشابه موزیک باکس مورد نظر شما را نداشته باشند.
 2. رز جاودان می‌تواند یک هدیه بسیار خاص و استثنایی برای روز ولنتاین برای دختر خانم‌ها باشد. چنین هدیه‌ای می‌تواند نهایت عشق و علاقه شما را به مخاطبتان نشان دهد.
 3. ماگ آیینه‌ای نیز ازجمله کادوهای اختصاصی و منحصر به فرد برای روز ولنتاین محسوب می‌شود.
 4. همچنین می‌توانید به جای ماگ آیینه‌های از ماگ فیمو استفاده کنید.
 5. باکس شکلات و خرس یک هدیه بسیار خاص و منحصر به فرد برای روز ولنتاین برای دختر خانم‌ها است که حتماً این روز را برای آنها بسیار جذاب‌تر خواهد کرد.
 6. انتخاب از میان زیورآلات نقره و ورق طلا نیز می‌تواند یک هدیه کاملاً خاص و منحصر به فرد برای این روز دوست داشتنی باشد.
 7. باکس گل برای کسانی که دوست دارند به مخاطبین خود گل هدیه بدهند، بهترین گزینه است.
 8. جاشمعی اختصاصی هدیه است که این روز را برای همیشه میان شما ماندگار خواهد کرد. کادو ولنتاین حتماً باید یک کادو مخصوص باشد که برای همیشه یادآور این روز شیرین بوده و هرگز تکراری نشود.
 9. در کنار سایر هدیه‌های ولنتاین می‌توانید از تنقلات نیز استفاده کنید.
 10. بالبینگ یک هدیه کاملاً خاص و منحصر به فرد برای دختر خانم‌های سخت پسند است.
 11. همچنین باکس ولنتاین دخترانه نیز می‌تواند به عنوان یک هدیه خاص برای این روز انتخاب شود.

 

خرید کادو ولنتاین مردانه

برای خرید کادو ولنتاین برای آقایان نیز می‌توانید از ایده‌های جذاب و دوست داشتنی زیر استفاده کنید و هرکدام جذابیت‌های خاص خود را داشته و متناسب با سلیقه می‌توانند انتخابی خاص و منحصر به فرد باشند:

 1. تابلو دکوراتیو با مضمون عشق را می‌توانید به عنوان یک هدیه فوق‌العاده و جذاب انتخاب کرده و به آقایان هدیه بدهید.
 2. باکس رز جاودان موزیکال با ملودی خاص، این باکس موزیکال با تمام باکس‌هایی که قبلاً دیده‌اید کاملاً متفاوت است. تفاوت اصلی آن در امکان استفاده از ملودی خاص و جذاب برای مخاطب شما می‌باشد.
 3. باکس دمنوش و فرنچ پرس هدیه دوست داشتنی برای آقایانی است که به این دسته از نوشیدنی‌ها علاقه دارند.
 4. ست مردانه چرم به عنوان یک هدیه ولنتاین شیک برای آقایان قابل استفاده است.
 5. دستبند چرم و ورق طلا را نیز می‌توانید به عنوان یک هدیه جذاب برای این روز انتخاب کنید. استفاده همه روزه از این دستبند باعث می‌شود تا شما همیشه در خاطر مخاطب خود بمانید.
 6. باکس گل نیز یکی از هدیه‌های اختصاصی روز ولنتاین برای آقایان محسوب می‌شود.
 7. گل‌های آپارتمانی هم ازجمله مواردی هستند که می‌توانند به عنوان کادوی ولنتاین برای آقایان  انتخاب شوند.

 

خرید کادو ولنتاین زنانه

نوبت به حل چالش خرید کادو ولنتاین برای خانم‌ها می‌رسد. انتخابی که به این راحتی‌ها نمی‌توان از کنار آن گذشت و حتماً باید با در نظر گرفتن تمام جوانب و شرایط و نکاتی که در ابتدای مقاله به آنها اشاره کردیم، صورت پذیرد. به عنوان هدیه ولنتاین زنانه می‌توانید سراغ ایده‌ها و گزینه‌های زیر بروید:

 1. تابلو ورق طلا با مضمون عشق را می‌توانید به عنوان یک هدیه کاملاً خاص و منحصر به فرد برای روز ولنتاین به خانم‌ها اهدا کنید.
 2. رز جاودان موزیکال با ملودی خاص می‌تواند برای سال‌های بسیار طولانی روز ولنتاین امسال را تبدیل به یک روز به یاد ماندنی برای شما کند.
 3. باکس دمنوش یک هدیه خاص و دوست داشتنی برای خانم‌هایی است که از چنین نوشیدنی‌هایی در رژیم غذایی خود استفاده می‌کنند. حتی می‌توانید این هدیه را در کنار سایر هدیه‌ها به عنوان یک هدیه خاص خریداری کنید.
 4. ست زنانه عاشقانه یادآور عشق و علاقه و محبت شما به خانم‌ها خواهد بود و می‌تواند هدیه‌ای بی‌نظیر برای روز ولنتاین باشد.
 5. زیورآلات ورق طلا ازجمله هدیه‌ها و کادوهایی است که خانم‌ها علاقه بسیار زیادی به آن داشته و معمولاً با دیدن آن شگفت زده خواهند شد.
 6. باکس گل را می‌توانید همراه با سایر هدیه‌ها برای خانم‌ها به نشانه عشق تهیه کنید.
 7. ظروف سرامیکی گل مرغی  هم ازجمله کارهایی است که ظرافت بسیار خاصی در تولید آن در نظر گرفته شده و می‌تواند یک هدیه کاملاً خاص باشد که کمتر کسی از این ایده استفاده کرده است. برای خرید هدیه ولنتاین منحصر به فرد این گزینه می‌تواند یک خرید عالی برای شما باشد.
 8. پک دمنوش ازجمله هدیه‌هایی است که معمولاً همه از آن استقبال می‌نمایند. اگر به دنبال سایر کادوهای ولنتاین برای خانم‌ها هستید، پک دمنوش می‌تواند همراه با آنها انتخاب شود.
 9. آهنگ عاشقانه مخصوص شما یک ایده فوق‌العاده جذاب و دوست داشتنی برای روز ولنتاین است. پیشنهاد می‌کنیم حتماً یکبار هم که شده این هدیه را برای روز ولنتاین انتخاب کرده و از آن استفاده کنید. 

 

خرید کادو ولنتاین ارزان

خرید هدیه ولنتاین ارزان قیمت همیشه هم به این معنی نیست که باید سراغ محصولات بی‌کیفیت بروید. بلکه با کمی دقت می‌توانید از میان محصولات خاصی که برای ولنتاین ساخته شده‌اند، نمونه‌های خوبی برای خود برگزینید. برخی از بهترین این نمونه‌ها به شرح زیر هستند:

 1. باکس شکلات و عروسک را می‌توانید در طرح‌های متنوع و قیمت مناسب از گیفت آس تهیه کنید.
 2. روسری یک هدیه ولنتاین خاص و زیبا که تنوع بسیار زیادی را نیز برای انتخاب در اختیار شما قرار می‌دهد. با کمی سلیقه، این هدیه می‌تواند تبدیل به یک کادو عالی شود.
 3. شاخه گل هدیه‌ای که همیشه برای جشن ولنتاین به آن نیاز است. شاخه گل هرچقدر هم که ارزان باشد، نشان از محبت زیاد شما به مخاطبتان خواهد داشت.
 4. ساکولنت را نیز می‌توان یکی از هدیه‌های ارزان قیمت و مقرون به صرفه برای این روز زیبا در نظر گرفت.
 5. عروسک روسی ازجمله هدیه‌هایی است که با وجود قیمت مقرون به صرفه، از نظر زیبایی و جذابیت هیچ چیزی کم از سایر انواع هدیه‌های لاکچری ندارد.
 6. خرید کیف پول نیز می‌تواند تبدیل به یک هدیه ارزان قیمت ولنتاین شده اما ذوق و شوق زیادی را برای مخاطب شما به دنبال داشته باشد.
 7. باکس‌های اقتصادی ولنتاین، با خرید این باکس‌ها می‌توانید یک روز زیبا و خاص را برای خود و مخاطب خاصتان رقم بزنید.
 8. روبیک عکس ازجمله هدیه‌های ارزان قیمت ولنتاین که خود ما نیز علاقه زیادی به آن داریم.
 9. موزیک باکس کلاسیکو را هم می‌توانید با قیمت مقرون به صرفه برای این روز بزرگ بخرید.

 

خرید کادو ولنتاین لاکچری

هدیه ولنتاین لاکچری برای آن دست از طرفداران که به این قبیل هدیه‌ها علاقه خاصی دارند، حتماً باید با دقت بالا تهیه شود. عدم دقت به انتخاب هدیه ولنتاین از میان محصولات لاکچری می‌تواند یک بدسلیقگی محض باشد؛ زیرا معمولاً این دست از کادوها نسبت به سایر موارد گران‌تر هستند. پس انتظار زیبایی خاصی از آنها می‌رود. در ادامه برخی از بهترین گزینه‌ها برای کادو ولنتاین لاکچری را با هم مرور می‌کنیم.

 1. تابلو ورق طلا هدیه‌ای که هرکسی با دیدن آن سر ذوق خواهد آمد.
 2. تابلو دکوراتیو که در کنار تمام زیبایی‌هایی که دارد، یک هدیه کاربردی محسوب شده و همیشه در جلو چشم قرار خواهد گرفت.
 3. زیورآلات طلا را می‌توانید با طرح‌هایی بسیار جذاب و خیره کننده از فروشگاه گیفت آس در اختیار داشته باشید.
 4. باکس‌های سوپرایزی ولنتاین ازجمله هدیه‌های خاص و لاکچری مخصوص برای همین روز هستند.
 5. پک تنقلات ولنتاینی هم می‌تواند یک هدیه لاکچری و البته مقرون به صرفه برای شما باشد. هدیه‌ای که معمولاً با هر سلیقه‌ای سازگار است.
 6. موزیک باکس روکو لاکچری نیز ازجمله هدیه‌های لاکچری پیشنهادی ما به شما است.

 

خرید کادو ولنتاین دست ساز

هدیه ولنتاین دست ساز ازجمله هدیه‌هایی هستند که تا سال‌های سال برای شما به یادگار خواهند ماند. هدیه‌هایی که هیچ وقت زیبایی و جذابیت خود را از دست نداده و تبدیل به خاطره‌ای شیرین و جالب برای شما خواهند شد. از این دست هدیه‌ها نیز می‌توانید روی موارد زیر حساب کنید:

 1. بالبینگ که می‌تواند به عنوان یک هدیه دست ساز کاربردی تبدیل به انتخابی عالی شود.
 2. روبیک عکس که در کنار کاربرد زیبا، یک هدیه خاص و منحصر به فرد نیز محسوب می‌شود.
 3. گردنبند نقره نام دلخواه هدیه‌ای است که هیچ وقت هیچ کسی آن را فراموش نخواهد نمود.
 4. گردنبند لیانا با عکس دلخواه نیز ازجمله هدیه‌های دست ساز عالی برای روز ولنتاین است که می‌توانید روی آن نیز به عنوان یک هدیه خاص حساب کنید.
 5. جاشمعی لیان با طرح دلخواه هدیه‌ای است که لحظات عاشقانه زیبایی را در این روز برای شما رقم خواهد زد.
 6. زیورآلات ورق طلا ماه تولد ازجمله هدیه‌هایی است که کمتر کسی را می‌توان پیدا کرد که با دیدن آن به هیجان نیاید.
 7. تابلو سه بعدی با عکس دلخواه یک هدیه منحصر به فرد که ایده آن را در کمتر فروشگاهی می‌توانید ببینید.
 8. کاریکاتور از چهره مخاطب نیز ازجمله هدیه‌هایی است که تبدیل به یک خاطره زیبا و به یادماندنی خواهد شد.
 9. طراحی چهره نیز مانند کاریکاتور یک هدیه منحصر به فرد محسوب می‌شود.
 10. آهنگ عاشقانه مخصوص خودتان را نیز می‌توانید از گیفت آس به عنوان یکی از خیره کننده‌ترین هدیه‌ها برای روز ولنتاین در اختیار داشته باشید.

 

خرید کادو ولنتاین دیجی کالا یا گیفت آس؟

خرید هدیه ولنتاین دیجی کالا بهتر است یا گیفت آس؟ دقت کنید که خرید محصولات از فروشگاه‌های تخصصی معمولاً می‌تواند مزیت‌های زیادی برای شما به دنبال داشته باشد تا رفتن سراغ فروشگاه‌های سوپرمارکتی که انبوهی از اجناس را در رده‌های مختلف ارائه می‌نمایند. ازجمله مزیت‌های انتخاب گیفت آس برای چنین هدیه‌ای می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • تخصصی بودن گیفت آس برای هدیه ولنتاین
 • بسته بندی کادویی و متناسب با جشن
 • تنوع محصول نسبت به مناسبت ولنتاین
 • ارسال سریع
 • کد تخفیف اولین خرید

در حالیکه در مجموعه‌هایی مانند دیجی کالا که بیشتر سایر فروشنده‌ها اقلام خود را ارائه می‌نمایند، نظارت بر کیفیت و مناسب بودن آنها بسیار پایین بوده و در نتیجه کاربران معمولاً نمی‌توانند به خواسته قلبی خود برسند. تمام سعی ما در مجموعه گیفت آس ارائه بهترین شرایط برای رقم زدن یک روز به یاد ماندنی در روز عشاق برای شما است. ولنتاین متفاوتی را با گیفت آس برای خود رقم خواهید زد.

 

خرید کادو ولنتاین آنلاین

خرید کادو ولنتاین از سایت گیفت آس خدماتی است که به صورت آنلاین و اینترنتی در دسترس شما قرار دارد. خرید هدیه ولنتاین به صورت اینترنتی می‌تواند مزیت‌های بسیار زیادی برای شما به دنبال داشته باشد.

 • امکان انتخاب از میان انبوهی از محصولات
 • امکان مقایسه قیمت‌ها
 • امکان مشاهده محصولات در گروه بندی‌های مختلف

ازجمله مزیت‌های چنین خریدی هستند. برای سورپرایز کردن مخاطبان خود می‌توانید هدیه‌های خاص و منحصر به فرد گیفت آس را برای این روز زیبا در اختیار داشته باشید. خریدی که درنهایت می‌تواند تبدیل به یک خرید ایدئال برای شما شود. تمام سعی ما در گیفت آس، فراهم کردن بهترین شرایط خرید هم از نظر کیفیت اجناس و هم از نظر قیمت برای شما است. همچنین با شناختی که نسبت به نیازهای کاربران ایرانی داریم، سعی کرده‌ایم تا در انتخاب محصولات و هدایا نیز دقت ویژه‌ای داشته باشیم. ولنتاین مبارک.

مشاهده بیشتر

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید