بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گیفت آس کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :
کارت پستال کاکتوس خندان ارسال فوری

کارت پستال کاکتوس خندان

  • 68,000 تومان
کارت پستال سوپرایز عشق ارسال فوری

کارت پستال سوپرایز عشق

  • 68,000 تومان
کارت پستال قایق عشق ارسال فوری

کارت پستال قایق عشق

  • 68,000 تومان
کارت پستال سال نو مبارک ارسال فوری

کارت پستال سال نو مبارک

  • 32,500 تومان
کارت پستال خداحافظ ننه سرما ارسال فوری

کارت پستال خداحافظ ننه سرما

  • 32,500 تومان
کارت پستال لحظات عاشقانه ارسال فوری

کارت پستال لحظات عاشقانه

  • 32,000 تومان
کارت پستال طرح کیک تولد ارسال فوری

کارت پستال طرح کیک تولد

    ناموجود

کارت پستال

کارت پستال دنیایی است پر از عشق که لابه‌لای دیگر حرف‌هایی ناگفته جامانده است. این اکسسوری ارزشمند همراهی است که با خود زیبایی و امید را به میان می‌آورد آن هم نه به شکلی ساده بلکه با بهترین و خاص‌ترین سبک‌ها سعی می‌کند فضایی را ایجاد کند تا هدیه یا نامه شما به خود ارزشی اعجاب انگیز بگیرد و در دل مخاطب جا باز کند. کارت پستال از زمان‌های قدیم در طرح‌ها و اشکال مختلف وجود داشته است که معمولاً به شکل یک عکس از یک محیط و یا یک مکان می‌شد آن‌ها را مشاهده کرد اما امروزه این طرح‌ها تنوع بسیار زیادی پیدا کرده‌اند و شاهد کارت پستال نقاشی، کارت پستال مناسبتی، کارت پستال سفارشی و کارت پستال‌های خاص دیگر هستیم که این تنوع باعث شده است برای هر سبک و سلیقه‌ای چندین انتخاب خوب وجود داشته باشد.

کارت پستال چیست؟

اگر بخواهیم مو شکافانه به این محصول نگاه کنیم و به معنا و ارزش بنیادین آن دست پیدا کنیم باید ابتدا بگوییم که این محصول ارزشمند همانگونه که نامش هم نشان می‌دهد محصولی است که ابتدا از طریق ادبیات و فرهنگ عاشقانه فرانسه به وجود آمده و خود همین لغت یعنی carte postale  هم یک واژه فرانسوی است که سالیان سال است اختراع شده تا دلبرانه هر سلیقه‌ای را با خود همراه کند. کارت پستال در ریشه و ساختار اصلی چهارچوب خاصی دارد این چهارچوب خاص در قطعه‌ای که شکل مستطیل دارد به وجود می‌آمده است که هنوز هم شاهد آن هستیم. جنس این قطعه مستطیل شکل از مقوایی مرغوب با عمر طولانی است که اشخاص بتوانند آن را به خوبی و بدون آنکه آسیبی به آن وارد شود حمل کنند و به دیگران همراه یک هدیه یا نامه تقدیم کنند و ناگفته‌هایشان را به همراه آن نشان دهند.

نباید از این نکته غافل شد که کارت پستال فقط برای یکسری از اتفاقات و مناسبت‌های خاص نیست بلکه با توجه به سبک و نوع آن کارت پستال می‌توانید آن را برای هر مجلس و هر مناسبتی استفاده کنید فرقی هم نمی‌کند مجلس عزاست، عروسی است، تولد است و یا ... چراکه این دسته از محصولات دنیای بزرگی دارند و بسیار متنوع هستند. کارت پستال‌ها گاهی برای یک نامه رسمی هم و کاری هم استفاده می‌شوند و به عنوان ضمیمه و یک نوع ارادت خاص به مخاطبی که آن سر موضوع وجود دارد قرار می‌گیرند.

برای خرید کارت پستال باید به چه نکاتی دقت کرد؟

به این دلیل که حجم زیادی از این محصول در بازار وجود دارد و این محصول در سبک‌ها و طرح‌های مختلف در حال تولید است باید به یکسری از نکاتی که قبلاً به آن توجه نمی‌کردیم و از آن‌ها سرسری رد می‌شدیم توجه کرد. یکی از این نکات این است که هنگام خرید توجه داشته باشیم برای چه کاری از آن می‌خواهیم استفاده کنیم؟ صد در صد انتخاب کارت پستالی که می‌خواهیم آن را به تنهایی به شخصی بدهیم با کارت پستالی که می‌خواهیم همراه یک کادو به یک فرد بدهیم دارای تفاوت‌هایی است. دومین نکته‌این است که توجه کنیم شخصی که می‌خواهیم برای او کارت پستال انتخاب کنیم چه جایگاهی را در زندگی ما دارد و نقش او در زندگی ما چیست. این به تنهایی نکته‌ای است که می‌تواند روی تأثیرگذاری ما من باب انتخابی کردیم مؤثر باشد.

به غیر از نکته‌هایی که گفته شد نکته حائز اهمیت دیگری که وجود دارد کیفیت و ارزشمندی آن کارت پستال است. شاید با خودمان بگوییم چه فرقی می‌کند کارت پستال هم یک لازمه است که مهم نیست چه جنسی و چه کیفیتی داشته باشد؛ اما اشتباه نکنید اتفاقاً این ریزترین چیزها هستند که در یاد و خاطره آدم‌ها می‌مانند و خیلی از افراد آن‌ها را نگه می‌دارند. پس بهتر است کارت پستالی را انتخاب کنید که از لحاظ کیفیت مقوای استفاده شده و جنس تزئیناتی که روی آن انجام شده محصولی باشد مقاوم که ارزش هدیه کردن را داشته باشد.

چرا باید از کارت پستال استفاده کنیم؟

در این عصر که هدیه‌ها یک شکل به خود گرفته‌اند و خیلی از آن‌ها حرف خاصی برای گفتن ندارند بهترین چیز این هست که از لوازم جانبی مثل کارت پستال در کنار آن‌ها استفاده کنیم تا کمی حرف دل و حسن نیتمان را همراه یک هدیه نشان دهیم. این تنها به این خاطر است که انرژی کلمات می‌توانند به بهترین نحو جادو کنند و یاد و خاطره یک هدیه ارزشمند را نگاه دارند. منطقی است که برای تأثیرگذاری و نشان دادن حسی که به طرف مقابل داریم چند خطی یادداشت در دل یک کارت پستال بسیار مهم باشد. وجود کارت پستال دلیل هدیه دادن‌های ما را نیز می‌تواند مشخص کند و به شخصی که مقابل ما حضور دارد این نکته را گوش زد کند که چه بی‌اندازه او برای ما از اهمیت بسیاری برخوردار است.

مشاهده بیشتر

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید