بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گیفت آس کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :
تخته سه کاره طرح ونوس ارسال فوری

تخته سه کاره طرح ونوس

 • 320,000 تومان
تخته نرد و منچ مسافرتی ارسال فوری

تخته نرد و منچ مسافرتی

 • 175,000 تومان
منچ پازلی 6 و 4 نفره زیما ارسال فوری

منچ پازلی 6 و 4 نفره زیما

 • 295,000 تومان
تخته نرد و شطرنج مسافرتی ارسال فوری

تخته نرد و شطرنج مسافرتی

 • 185,000 تومان

گیفت موش نمدی

 • 75,000 تومان
تخته نرد و منچ مسافرتی کادویی ارسال فوری

تخته نرد و منچ مسافرتی کادویی

 • 210,000 تومان

باکس نمدی عشق

 • 510,000 تومان
تخته نرد مسافرتی ارسال فوری

تخته نرد مسافرتی

 • 175,000 تومان
تخته نرد مسافرتی کادویی ارسال فوری% حراج 14

تخته نرد مسافرتی کادویی

 • 210,000 تومان
 • 180,000 تومان

جغد کریسمس

 • 70,000 تومان
تخته کینگ مدل سه کاره ارسال فوری

تخته کینگ مدل سه کاره

  به زودی
صفحه منچ و دوز مدل لودو ارسال فوری

صفحه منچ و دوز مدل لودو

  به زودی

بازی و سرگرمی

بازی و سرگرمی دنیایی هستند شگفت انگیز که بدون آن‌ها جهان ما هیچ جذابیتی نخواهد داشت. وجود بازی‌ها تنها به خاطر پر شدن اوقات فراغت نیستند چراکه سرگرمی‌ها به وجود آمدند تا انسان‌ها از لحاظ روحی و فکری در آمادگی و شادابی بیشتری قرار بگیرند و بتوانند با کمک آن‌ها از طریق قوی شدن پایه عواطف و منطق‌های گوناگون به جریانی مثبت و درست برسند. بازی و سرگرمی ریشه‌ای روان‌شناختی دارند و از طریق همین ریشه می‌توانند احوالات روزمره انسان را از این رو به آن رو کنند. سایت گیفت آس سعی دارد تا با شناساندن بازی‌هایی که هم اوقات فراغت شما را پر می‌کنند و هم به روحیه و عواطف شما کمک می‌کنند تا به انرژی مثبت برسید شما را در انتخاب درست سرگرمی‌های مناسب برای تمامی سنین راهنمایی کند.

بازی و سرگرمی چیست؟

صد در صد اکثر محصولاتی که در اطراف ما وجود دارند دارای تعریفی هستند که شاید مدت زمان زیادی باشد که در مورد مفهوم همه آن‌ها به شناخت رسیده باشیم اما نباید این موضوع را نادیده گرفت که هر چیزی علاوه بر معنای اولیه‌ای که دارد دارای ریشه‌ای هم هست که با شناخت و درک آن ریشه‌ها می‌توانیم به معانی مهمتری برای انتخاب و استفاده درست دست پیدا کنیم. بازی و سرگرمی از آن دسته محصولاتی‌اند که روز به روز در حال پیشرفت از لحاظ روانشناسی و استفاده هستند و نیاز به یکسری شناخت‌های عنوانی و ریشه‌ای دارند که برای پرداختن به آن‌ها خارج از لطف نیست که هرکدام را جداگانه مورد بررسی قرار دهیم.

سرگرمی برخلاف اینکه همیشه فکر می‌کردیم چیزی هست که بی‌دلیل وقت ما را پر می‌کند تا حوصله‌مان سر نرود یک چیز جامع و بسیار بزرگی است. در گل زمانی که تمرکز و زمانمان را بر روی یک نقطه قرار می‌دهیم و آن چیز وقتمان را احاطه می‌کند تا یسری چیزها را از مسائل علمی تا فیلم و موارد تفریحی به لحظات ما معنا بدهد سرگرمی می‌گوییم؛ اما پس بازی چیست بازی را می‌توانیم از زیر دسته‌های سرگرمی قرار دهیم و می‌توانیم به جرات بگوییم بازی فعالیتی است که با اختیار خودمان آن را انتخاب می‌کنیم تا به آن بپردازیم و با آن علاوه بر حس شادی تجربیات جدیدی کسب کنیم.

برای انتخاب بازی و سرگرمی باید به چه مواردی دقت کرد؟

برای انتخاب بازی و سرگرمی به خاطر اینکه این دو تأثیر مستقیم و جدی بر زمان و روح و روان ما می‌گذارند باید دقت بسیار زیادی کرد چراکه اگر اشتباه انتخاب شوند زمان زیادی را از دست می‌دهیم و اثرات منفی را کسب می‌کنیم. اولین چیزی که برای انتخاب بازی باید به آن دقت کرد سنی است که آن بازی شامل می‌شود باید ببینیم آن بازی برای چه سنینی طراحی شده است. چراکه خلق کنندگان بازی و سرگرمی هر پکیج و محصولی را با توجه به یک رده سنی خاص طراحی می‌کنند و تمام تأثیرگذاری‌ها و نقاط مثبت و منفی را برای یک بازی در نظر می‌گیرند. پس از اینکه از رده سنی یک محصول بازی و سرگرمی مطلع شدیم باید ببینیم از آن بازی چه استفاده‌ای می‌خواهیم بکنیم آیا فقط برای پر شدن وقت نیاز به آن بازی داریم یا می‌خواهیم همراه گذران وقت از آن درس‌هایی هم بگیریم

مورد دیگری که برای انتخاب بازی و سرگرمی بسیار مهم است این است که برای انتخاب محصول در نظر داشته باشیم می‌خواهیم بازی را فردی انجام دهیم یا با دیگران دور هم بنشینیم و به بازی بپردازیم. پس از اینکه این مورد را برای خودمان مشخص کردیم باید برای انتخاب محصول هم توجه کنیم که محصول انتخابی ما برای بازی چند نفر طراحی شده است. مثلاً برای بازی تخته حداقل تعدادی که برای بازی باید در کنار هم جمع شوند دو نفر هستند یا برای منچ و مارپله حداقل دو نفر و حداکثر تا چهار نفر پلیر یا همان بازی باز نیاز است که بشود راحت به بازی پرداخت و معمولاً بازی‌هایی که برای چند نفر طراحی شده‌اند قابلیت‌های بالاتری دارند و سرگرمی و شادی و آموزش بیشتری را نسبت به بازی‌های فردی به همراه می‌آورند.

موارد مهم در خرید اینترنتی بازی و سرگرمی چیست؟

امروزه با گسترش بیماری‌های تنفسی و کمبود وقت در ترافیک‌های نامحدود شهری و انتخاب‌های متمرکز و کمی که در خرید حضوری وجود دارد بهترین راه تهیه بازی و سرگرمی فروشگاه‌های اینترنتی هستند که البته برای خرید و انتخاب درست از آن‌ها باید مواردی را دانست و رعایت کرد تا محصولی که در آخر انتخاب می‌کنیم و قرار است به دستمان برسد از همه جهات استاندارد و تائید شده باشد. قبل از هر موردی برای خرید اینترنتی مطمئن باید به سایتی که می‌خواهیم از آن خرید کنیم مطمئن شویم به این شکل که سایت مورد نظر باید دارای نماد اعتماد الکترونیکی باشد و کالای مورد نظر ما را از این طریق در راستای ارسال مطمئن و درست بودن ارائه محتوا تضمین کند. دومین مورد که بسیار قابل اهمیت است این مورد است که سایت مورد نظر ما باید به شکل تخصصی به آن دسته بپردازد و محتوا و توضیحات جامعی را در رابطه با محصول داده باشد.

انواع بازی و سرگرمی کدام محصولات هستند؟

این مجموعه از محصولات اقیانوسی بی‌پایان هستند و روز به روز در حال گسترش و نوآوری و باز سازی ساخته‌های گذشته هستند. به این خاطر است که باید انواع محصولات بازی و سرگرمی را خوب بشناسیم. انواع محصولات بازی و سرگرمی اعم هستند از:

بازی

هروسیله‌ای که برای سامان‌دهی زمان برای به دست آوردن شادی و سرگرمی و یادگیری استفاده می‌شود محصولی است برای بازی که برای سنین مختلف و انواع تعداد پلیر طراحی شده است.

عروسک

عروسک‌ها یک نوع وسیله بازی و سرگرمی به شمار می‌آیند که روحی در یک جسم بی‌جان دارند و از زیبایی‌های ناگفته سخن می‌گویند. ناگفته نماند که این وسیله فقط مربوط به کودکان نیست چراکه احساس سرشاری که این محصول دارد وصف ناشدنی است و سن و سال نمی‌شناسد.

مشاهده بیشتر

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید