بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گیفت آس کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :
آینه آسان نصب مدل پیچک % حراج 30 ارسال رایگان

آینه آسان نصب مدل پیچک

 • 1,010,000 تومان
 • 707,000 تومان
آینه آسان نصب مدل شمع % حراج 30

آینه آسان نصب مدل شمع

 • 346,000 تومان
 • 242,200 تومان
پک 9 عددی گل های ساکولنت ارسال فوری% حراج 8

پک 9 عددی گل های ساکولنت

 • 120,000 تومان
 • 110,000 تومان
ست چایخوری 4 نفره با قندان ارسال رایگان

ست چایخوری 4 نفره با قندان

 • 442,000 تومان
پک چایخوری 2 نفره استکان طرح خطاطی ارسال رایگان

پک چایخوری 2 نفره استکان طرح خطاطی

 • 393,000 تومان
ست چایخوری 2 نفره با قندان ارسال رایگان

ست چایخوری 2 نفره با قندان

 • 366,000 تومان
باکس گل رز جاودان روسیج کوکی ارسال رایگان

باکس گل رز جاودان روسیج کوکی

 • 490,000 تومان
ست کامل چایخوری 4 نفره کامل همدم ارسال رایگان

ست کامل چایخوری 4 نفره کامل همدم

 • 629,000 تومان
باکس گل رز جاودان روسیج هندلی ارسال رایگان

باکس گل رز جاودان روسیج هندلی

 • 390,000 تومان

گلدان پیله آ

 • 166,000 تومان
ست چایخوری کمر باریک 2 و 4 نفره ارسال رایگان

ست چایخوری کمر باریک 2 و 4 نفره

 • 354,000 تومان
پک چایخوری 2 نفره استکان گلسرخی ارسال رایگان

پک چایخوری 2 نفره استکان گلسرخی

 • 373,000 تومان
ست سرامیک طرح عشاق ارسال رایگان

ست سرامیک طرح عشاق

 • 405,000 تومان

پک هدیه ای دختر

 • 225,000 تومان
باکس نقلی رز زرد ارسال رایگان

باکس نقلی رز زرد

 • 474,000 تومان
باکس گل آفتاب گردان ارسال رایگان

باکس گل آفتاب گردان

 • 880,000 تومان
دسته گل رنگین کمان ارسال رایگان

دسته گل رنگین کمان

 • 908,000 تومان

هدایای مناسبتی

هدایای مناسبتی آسمانی است از عشق که به اندازه 365 روز سال زیبایی و شگفتی در دل خود دارد. این هدایای خاص با توجه به مراسم‌ها شخصی مثل عروسی، نامزدی، جشن تولد و یا مناسبات دینی و ملی مثل عید غدیر، عید نوروز، یلدا و ... وجود دارند و می‌توانید از آن‌ها به عنوان یادگاری برای به دست آوردن دل دوستان و عزیزان استفاده کنید. مناسبت‌ها هرکدام به خودی خود در دلشان فلسفه‌ای بی‌نظیر دارند و معنای نامحدودی را در وجود خود حمل می‌کنند و به دلیل اینکه یک روز از سال به آن‌ها نسبت داده می‌شود بسیار خاص و جذاب به شمار می‌آیند. چه مناسبتی شخصی در پیش رو باشد و چه مناسبت‌هایی که در تقویم دور آن‌ها را خط قرمز کشیدیم که یادمان بماند تا کنار عزیزانمان آن‌ها را بزرگ بداریم برایشان گیفت و هدیه خاص در سایت گیفت آس وجود دارد.

هدایای مناسبتی چه هستند؟

هدایای مناسبتی همانطور که از نامشان پیداست هدایایی هستند که با توجه به مناسبتی خاص ساخته شده‌اند و هنرمندان با منطق درونی آن روز خاص هدیه را شکل داده و طراحی کرده‌اند. خاص بودن یک هدیه به این موضوع ارتباط دارد که نشانه‌هایی از آن مناسبت در دل و اعماق آن هدیه وجود داشته باشند. مثلاً شاید زیاد به این موضوع برخورده باشیم که برای شب یلدا اکثر هدیه‌ها از شکل انار و یا هندوانه درست می‌شوند چراکه این دو عنصر نمادی از شب یلدا هستند؛ و یا برای هدیه‌های عروسی و نامزدی بیشتر از نماد عروس و داماد و تور سفید و یا عکس آن دو گل زیبا استفاده می‌شود. این عوامل و هماهنگی‌ها باعث می‌شوند تا هدیه هویت داشته باشد و در یاد و خاطره‌ها بماند.

چرا باید از هدایای مناسبتی استفاده کنیم؟

صد در صد همه ما از هدایای مناسبتی فقط برای بزرگداشت آن مناسبت خاص استفاده می‌کنیم؛ اما باید در نظر داشته باشیم که همان استفاده خاص از آن هدایا هم باید دارای منطق و توجیهی باشد. یکی از مهم‌ترین چیزهایی که خرید هدایای مناسبتی را جذاب و منطقی می‌کند سفارشی بودن آن است. هدایایی که سفارشی سازی می‌شوند می‌توانند علاوه بر اینکه نمادهایی از آن مناسبت خاص را دل خود دارند نشانه‌هایی جذاب و شخصی سازی شده را با خود به میان آورند و به عنوان یک یادگاری منحصر به فرد باقی بمانند. این شخصی سازی کردن هدیه‌های مناسبتی برتری دیگری را هم به میان می‌آورد و آن این است که تأثیرگذاری بی‌نظیری را می‌توانیم از طریق آن‌ها شاهد باشیم.

مورد دیگری که اهمیت هدایای مناسبتی را بالا می‌برد و ارزش آن‌ها را برای خرید نشان می‌دهد این است که این هدایا درون مایه‌ای قوی دارند و همانطور که در معرفی هدایای مناسبتی گفته شد دارای نمادهای ادبیاتی و مرتب هستند. این نمادها به محصولات ریشه و اصالت می‌بخشند چرا این محصولات تنها با الهام گرفتن از ذهن هنرمند به وجود نیامده‌اند بلکه دارای چهارچوبی هستند که شبیه یک زبان برای سخن گفتن به شمار می‌آید و با نگاه کردن به آن محصول می‌توانیم تصویری از آن مناسبت خاص را ببینیم. این مورد مهم باعث می‌شود در سالگردها و تکرار سالانه مناسبت‌ها همیشه با دیدن آن هدیه یاد شخصی بیفتیم که آن گیفت مناسبتی یا کادو مناسبتی را به ما تقدیم کرده است.

برای خرید هدایای مناسبتی باید به چه مواردی توجه داشت؟

برای خرید هدایای مناسبتی بهتر است به یکسری از موارد توجه کنیم تا گزینه‌هایی که انتخاب می‌کنیم دارای ارزش باشند و ماندگاری و تأثیرگذاری خود را حفظ کنند. ابتدا قبل از هر چیزی باید به این نکته توجه کنیم که یک بار در سال بیشتر یک مناسب رخ نمی‌دهد. اگر عروسی یا نامزدی باشد که دیگر هیچ در کل یک بار است و تکرار نمی‌شود مگر جشن سالگرد برگزار کنیم که آن هم یک بار در سال فقط اتفاق می‌افتد. پس به همین خاطر بسیار حائز اهمیت است که هدایایی را انتخاب کنیم که به خودی خود خاص‌ترین گیفت مناسبتی در میان کادوهای مناسبتی دیگر است و دلیل آن هم این چیزی نیست جز اینکه تنها یک بار پیش میاید و فقط کافی است یک بار در سال برای آن هزینه کنیم و یاد خاطرمان را در آن روز خاص زنده نگه داریم.

هدایای مناسبتی به دو صورت تک و تعداد تولید و عرضه می‌شوند. هدیه‌های تک برای زمانی کاربرد دارد که می‌خواهیم یک یا دو شخص را خوشحال کنیم اما هدیه‌های تعداد برای زمانی مناسب هستند که جشنی را برگزار کرده‌ایم و می‌خواهیم به تعداد تمام مهمان‌هایی که دعوت کرده‌ایم هدیه داشته باشیم و به آن‌ها تقدیم کنیم و در این مورد بهتر است از هدایای تعداد استفاده کنیم تا هم به صرفه‌تر باشد و هم یک دست‌تر. مورد دیگری که برای خرید هدایای خاص مناسبتی بسیار مهم است بدانیم این است که هدیه را با توجه به آن مناسبت انتخاب کنیم چراکه گاها شاهد هدیه‌هایی هستیم که درونشان نماد خاصی از آن مناسبت وجود ندارد و به همین دلیل مهم است بدانیم برای چه مناسبتی خوب و تأثیرگذار است.

انواع هدایای مناسبتی کدام‌ها هستند؟

گیفت تولد و سیسمونی

گیفت تولد و سیسمونی جذاب‌ترین و به یادماندنی‌ترین هدیه‌ای است که وجود دارد چراکه برای روز خاصی ساخته می‌شود که در آن خداوند یک نو گل به شما هدیه می‌کند.

گیفت عروسی و نامزدی

گیفت عروسی و نامزدی سخنی از عشق و زندگی مشترک دارد و یکبار بیشتر اتفاق نمی‌افتد با گیفت عروسی و نامزدی می‌توانید خاطره‌ای شیرین را به جا بگذارید.

کریسمس

کریسمس با شروع سال نو شگفتی و شادی را به همراه می‌آورد تا سالی سرشار از عشق را از قلب زمستان آغاز کنید. هدیه کریسمس هدیه‌ای است خاص برای شروع یک سال خوب.

شب یلدا

یلدا شبی است بلند به وسعت دنیایی از عاشقی که فرصت مناسبی است برای هدیه دادن به عزیزانمان زمانی که دور هم جمع می‌شویم.

روز مادر

روز مادر یادآور لطف و برکت خداوند است و وجود این موجود بی‌نظیر را به رخ می‌کشد. این روز بهترین فرصت برای شاد کردن دل زیباترین خلقت خداست.

روز عشق

روز عشق یا ولنتاین یک آغوش گرما را به همراه دارد و به زندگی مثل خورشید نور می‌بخشد. هدیه‌های خاص ولنتاین می‌توانند این روز را به خاطره انگیزترین و بهترین روز سال تبدیل کنند.

روز پدر

روز پدر روزی برای ستون و کوه خانه است. این روز فرصتی است تا با یک هدیه مردانه ویژه دست بوس و قدردان مردی باشیم کی بی‌اندازه به ما لطف کرده است.

نوروز

نوروز رویش بهار است و با خود فصل جاودانگی و آزادی را به همراه می‌آورد. شروع سال بستری را فراهم می‌کند تا با خرید عیدی جذاب عزیزانمان را شاد کنیم.

روز معلم

روز معلم روز پیامبری است که از دل علم و آگاهی برای ما شعور و معرفت را به ارمغان می‌آورد. در این روز می‌توانیم با خرید یک هدیه ویژه قدر دادن آموزگاری باشیم که برایمان زحمات زیادی را کشیده است.

عید غدیر

عید غدیر عید معرفت و پاکی است که ما شیعیان این روز را جشن می‌گیریم و یاد آزادگی و آغاز مسیری نو در فهم بشریت را جشن می‌گیریم.

هالووین

هالووین از ترس تا شکوه نو شدن روزهای پیش پرو دنیایی از شگفتی را همراه خود داد. با هدیه‌های خاص هالووین هدف رو نشانه بگیرید.

مشاهده بیشتر

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید