بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گیفت آس کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :

کیف و کفش مدرن

کیف و کفش مدرن در زمینه مد و پوشاک شبیه نگین برای انگشتر هست. همان اندازه خاص و همان اندازه پرطرفدار و ارزشمند. این نگین خاص امروزه دل‌های زیادی رو با خودش همراه کرده و این فقط به خاطر نوع طراحی و استایل خاصی هست که محصولات این سبک از پوشاک یعنی سبک مدرن دارا هستند. در میان سبک‌های تکراری که از گذشته وجود داشته است، سبک مدرن توانسته تا با ویژگی‌های هنری منحصر به فرد خودش که بیانگر ناگفته هاست بازی را به نفع خودش به پایان ببرد و پیروز اصلی در بین دیگر محصولات زمینه کیف و کفش باشد. ناگفته نماند که سبک مدرن ادامه دهنده یک مسیر پر از قدمت در صنعت کیف و کفش بوده است و امروز تنها یک قسمت از نتیجه این پیشرفت را شاهد هستیم.

کیف و کفش مدرن چیست؟

در کل اگر بخواهیم به اصل و پایه محصولات کیف و کفش مدرن دست پیدا کنیم باید ابتدا در مورد واژه مدرن و تأثیری که مدرنیسم و هنر مدرن روی این محصولات داشته است اطلاعات کافی داشته باشیم. در هنر مدرن که در قرن 19 پایه‌گذاری شد دنیا شاهد یک نوگرایی بود که این نوگرایی در صنعت و هنر مد هم تأثیرات خود را گذاشت. تأثیر هنر مدرن بر روی کیف و کفش باعث شده است تا این محصولات به جای اینکه از یک قالب مشخص و یک سری طراحی‌ها با قوانین معین پیروی کنند از پس ذهن هنرمند نشات بگیرند و با توجه به تصاویر ابداعی او و طرح‌های خاصی که او در ذهن خود می‌پرورانده است طبیعت کنند. کیف و کفش مدرن در بین آثاری یکنواخت و تکراری قد علم کرده است تا تمام نگاه‌ها را به سمت خود بکشاند.

کیف و کفش مدرن مرغوب دارای چه ویژگی‌هایی است؟

آنچه مسلم است این است که یکسری از موارد بین تمامی محصولات کیف و کفش برای ارزش گذاری بر آن‌ها مشترک است. مثلاً نوع کیفیت کفه کفش یا نوع دوخت بندهای کیف و یا هر موردی که به عمر و پایداری یک محصول مرتبط است؛ اما یکسری نکات در هر سبک با سبک دیگر متفاوت است مثل انتخاب طرح و فلسفه خلق آن اثر. باید توجه داشته باشیم زمانی که می‌خواهیم یک محصول را از بین این محصولات انتخاب کنیم بعد از جنس و کیفیت آن دقت به سبک و طراحی آن حائز اهمیت است. برای انتخاب این نوع محصولات حتماً باید محصولی را انتخاب کنیم که از لحاظ رنگ بندی و طرح ذهنی که هنرمند برای ساخت آن انجام داده اشتراکی بین آن و بقیه پوشش ما وجود داشته باشد.

مورد بعدی سبک محصول است. به دلیل اینکه این دسته از محصولات همیشه همراه ما هستند باید با دقت تمام محصولی را انتخاب کنیم که موج مثبتی را برای ما فراهم می‌کنند و حس خوبی به ما می‌دهند چراکه اگر غرق پیچیدگی و تنوع این محصولات شویم و فراموش کنیم که هرکدام از این محصولات چه تأثیری را بر ظاهر ما خواهند گذاشت ممکن است مسیر اشتباهی را طی کنیم و انتخاب غلط ما موجب بی‌نظمی شدید در هارمونی ساختار پوشاک ما شود.

مشاهده بیشتر

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید