بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گیفت آس کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :
عروسک روسی دختر آقای نوری ارسال فوری

عروسک روسی دختر آقای نوری

    ناموجود

عروسک روسی

عروسک روسی جهانی است از فانتزی‌ترین طرح‌های ممکن که زیباترین تصویر از وجود یک عروسک را به نمایش می‌گذارد. این محصول بسیار با عروسک‌های دیگر متفاوت است و این سخن فقط در حرف و روی کاغذ نیست چراکه با دیدن و لمس کردن این محصول از نزدیک می‌شود به این معنا بهتر پی برد و آن را زندگی کرد. شکل فانتزی و خاص این نوع از عروسک‌ها باعث شده تا تأثیرگذاری این محصول بر روی ذهن کنجکاو و خلاق انسان‌ها در سنین مختلف بیشتر شود و آدم‌ها بتوانند بیشتر با این محصول ارتباط مستقیم عاطفی برقرار کنند و آن را نزدیک خود ببینند. عروسک‌های روسی اکثراً ساخت دست هستند و یکی از دلایل ارزشمند بودن و گران‌بها بودن آن‌ها همین دست ساز بودن آن‌هاست که این محصول را جزو بهترین عروسک‌های دست ساز قرار داده است.

عروسک روسی چیست؟

شاید در بسیاری از فروشگاه‌ها چشممان به عروسک‌های روسی با انواع سبک ساخت و پوشش و تزیین و طراحی خورده باشد اما شاید ندانیم که این محصول ارزشمند با چه فلسفه‌ای و به دست چه شخصی ساخته شده است و چه ویژگی‌هایی را دار است. برای همین بهتر است یک به یک به این موارد به شکل جداگانه‌ای بپردازیم تا درک بیشتری نسبت به این محصولات داشته باشیم. باید بگوییم در بین تمام عروسک‌های سنتی و تکراری که هزاران سال در حال ساختن بود در دهه نود میلادی هنرمندی پیدا شد خوش ذوق که تمام بازی را عوض کرد و معنای جدیدی به عروسک‌ها داد.

شخص سازنده عروسک روسی تون فیجر نام دارد که انقلاب جدیدی در صنعت عروسک سازی به پا کرد و باعث شد علاوه بر اینکه آدم‌ها به خرید عروسک روسی علاقه پیدا کردند به ساخت عروسک‌های روسی نیز علاقه پیدا کنند. این خانم هنرمند که تحصیلات گرافیک داشت فقط و فقط بیست و پنج ساله بود که طرحی فانتزی و فوق‌العاده به ذهنش رسید و آن را در ساخت یک عروسک پیاده کرد. ویژگی‌هایی که این هنرمند برای این عروسک‌های خاص تعریف کرد به این شکل بودند و هستند که این عروسک‌ها ظاهری بسیار ظریف دارند و جنسشان از پارچه‌های پلی اورتان بسیار لطیف است که این موضوع خود باعث خاص بودن این محصول شده است. مورد دیگری که این عروسک را جلوه‌ای ماندگار و خاص بخشید استفاده از موهایی به شکل طبیعی در این محصولات بود که به آن حسی زنده و با روح می‌داد.

چرا باید عروسک روسی بخریم؟

عروسک روسی با یک تیر دو نشان را زده است اولی اینکه این محصول هم فانتزی است و از افکار انسانی شکل گرفته و دومی اینکه با تمام این تفاسیر دارای ویژگی‌هایی است که این محصول را به شکلی خاص درآورده است که دارای اجزایی طبیعی است. مثل موهای طبیعی پوشاکی با شکل واقعی که شبیه لباس‌های انسان‌هاست و ... که همه و همه باعث خاص بودن عروسک روسی شده‌اند. دومین مورد که خرید عروسک روسی را منطقی می‌کند و به آن جذابیت می‌بخشد این است که این عروسک‌ها در شخصیت‌های مختلف مثل عروسک روسی پزشک، عروسک روسی ماما، عروسک روسی مادر، عروسک روسی پلیس، عروسک روسی دختر، عروسک روسی پسر و ... تولید می‌شود.

مشاهده بیشتر

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید