بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گیفت آس کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :
تابلوورق طلا طرح کیتی سری وینا ارسال رایگان

تابلوورق طلا طرح کیتی سری وینا

 • 1,115,000 تومان
تابلو ورق طلا طرح کیتی (Hello Kitty) ارسال رایگان

تابلو ورق طلا طرح کیتی (Hello Kitty)

 • 945,000 تومان
تابلو ورق طلا روز پزشک ارسال رایگان

تابلو ورق طلا روز پزشک

 • 1,310,000 تومان
 تابلو ورق طلا روز داروساز ارسال رایگان

تابلو ورق طلا روز داروساز

 • 1,310,000 تومان
تابلو ورق طلا طرح قایق ارسال رایگان

تابلو ورق طلا طرح قایق

 • 2,540,000 تومان
تابلو ویژه شعر هیچ ارسال رایگان

تابلو ویژه شعر هیچ

 • 1,330,000 تومان
تابلو ورق طلا طرح کشتی ارسال رایگان

تابلو ورق طلا طرح کشتی

 • 9,005,000 تومان
تابلو ورق طلا شعر روز مادر ارسال رایگان

تابلو ورق طلا شعر روز مادر

 • 1,350,000 تومان
 اکسیر کاشی معرق طرح لااله الاالله ارسال رایگان

اکسیر کاشی معرق طرح لااله الاالله

 • 945,000 تومان
تابلواکسیر مینا گل و مرغ لاجورد ارسال رایگان

تابلواکسیر مینا گل و مرغ لاجورد

 • 940,000 تومان
تابلو اکسیر مینا گل و مرغ قهوه ای ارسال رایگان

تابلو اکسیر مینا گل و مرغ قهوه ای

 • 940,000 تومان
تابلو ورق طلا وقت آن شد ارسال رایگان

تابلو ورق طلا وقت آن شد

 • 2,090,000 تومان
تابلو ورق طلا طرح چنین خوب چرایی ارسال رایگان

تابلو ورق طلا طرح چنین خوب چرایی

 • 1,220,000 تومان
تابلو ورق طلا طرح عشق (خطاطی) ارسال رایگان

تابلو ورق طلا طرح عشق (خطاطی)

 • 990,000 تومان
تابلو ورق طلا طرح عقاب ارسال رایگان

تابلو ورق طلا طرح عقاب

 • 2,585,000 تومان
تابلو ورق طلا طرح بی همگان بسر شود ارسال رایگان

تابلو ورق طلا طرح بی همگان بسر شود

 • 1,550,000 تومان

تابلو

تابلو شبیه یک معجزه در زمینه دکوراتیو به حساب می‌آید. به شکلی که می‌تواند زیباترین و خاص‌ترین تأثیر ممکن را بر روی فضای مورد نظر بگذارد. به طور کلی تابلو شبیه یک پنجره است که هنر داخلی خود را از دیوارها و فضای اطراف جدا می‌کند یا بهتر است بگوییم تابلوهای هنری قدرتی دارند که می‌توانند به یک دیوار سرد و بی‌روح جان تازه‌ای ببخشند و آن را با گرمایی که درون نقوششان هست پر کنند. تابلو یکی از فاخرترین آثاری است که از گذشته تا امروز همراه انسان بوده و هست و به این دلیل که با یک چهارچوب از فضا جدا می‌شود، همیشه و همه جا تمام توجهات را به خود جلب می‌کند. خلاصه بگوییم، تابلو الماسی درخشان میان تمام لوازم دکوراتیو است.

تابلو چیست؟

تابلو در لغت به معنای بوم، پرده، منظره و ... است. تابلو در گذشته فقط به معنای صفحه‌ای بود که روی آن نقشی از گل‌ها، حیوانات، چهره افراد و ... را می‌شد مشاهده کرد؛ اما امروز شاهد طیف گسترده از تابلوهایی هستیم که فضای داخلی آن‌ها می‌تواند هر چیزی به غیر از یک صفحه که روی آن‌ها نقاشی شده است باشد؛ مثلاً تابلوهایی که درونشان یک ظرف سرامیکی با نقوش خاص و رنگی قرار گرفته یا تابلوهایی که در دل خود قطعه‌ای فلزی به شکل یک طرح یا یک جمله جا داده‌اند. تمامی تابلوها دارای یک سری خصوصیاتی هستند که با توجه به آن‌ها می‌توانیم به آن‌ها این اسم را بدهیم مثل فریم یا همان چهارچوب قاب، سبک، مواد اولیه‌ای که تابلو با آن‌ها ساخته شده و مدل که وجود کیفیت مناسب در هرکدام از این موارد می‌تواند یک تابلو خاص را خلق کند.

اهمیت استفاده تابلو در دکوراسیون خانه چیست؟

ارتباط تابلو با دکور خانه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. علت اهمیت استفاده از یک تابلو جذاب در محیط خانه این است که محیط پر است از انواع لوازم تزئینی و کاربردی ریز و درشت که در تمامی قسمت‌ها پخش شده‌اند و شاید در زندگی روزمره با توجه به اینکه ذهن ما به تصاویر عادت می‌کند به چشم نیایند؛ اما تابلو چون در سطحی مشخص مثل یک دیواری که برای نصب آن مشخص کرده‌ایم قرار می‌گیرد همیشه خودش را نشان می‌دهد و می‌تواند به خوبی بر روی احساسی که از محیط می‌گیریم تأثیر بگذارد و با عواطف و روحیات ما در ارتباط باشد. البته اهمیت استفاده این نوع محصول فقط به خانه برنمی‌گردد، بلکه با استفاده از تابلو برای محل کار نیز می‌توانیم تأثیر غیرمستقیم آن را میان تمامی شلوغی‌ها ذهن مشاهده کنیم.

برای خرید یک تابلو خوب به چه ویژگی‌هایی باید دقت کرد؟

برای خرید کادو یا تهیه یک تابلو خوب بسیار حائز اهمیت است که به یک نکته بسیار مهم توجه کنیم و آن‌هم این است که هر چیزی که چشم و ذهن ما به شکل مداوم با آن سر و کار دارد، باید به درستی و هوشمندانه انتخاب شود. چه بر اساس تأثیر روانی که بر ما می‌گذارد و چه بر اساس قسمت اقتصادی آن. صد در صد هیچ‌کدام از ما دوست نداریم زمانی که چیزی را انتخاب می‌کنیم و به آن علاقه داریم عمر کوتاهی داشته باشد یا از لحاظ سبک و طرحی که دارد پس از مدتی دل ما را بزند. برای همین باید اول از همه به سبک و نوع طرحی که دارد توجه کنیم تا شاهد تأثیراتی که یک طرح بر ما می‌گذارد را ببینیم و گام بعدی دقت روی قاب و صفحه‌ای است که طرح یا شیء بین آن قرار گرفته است. البته که موارد جانبی همیشه قابل تعویض و تغییر هستند.

راهنمای خرید تابلو

اولین نکته مهم این است که تابلو انتخاب شده از طرف ما از لحاظ رنگ، سبک و نوع فریم چه مقدار با بافت و محیطی که ما آن تابلو را برایش انتخاب کردیم خوانایی دارد و حتی چه رنگ‌های متضادی می‌توانند علاوه بر ارتباط با محیط خود را به‌خوبی نشان دهند. دومین موردی که باید بسیار زیاد به آن توجه کرد این است که ابعاد دیوار انتخاب شده برای نصب تابلو به چه صورت است؟ تابلو در اندازه‌ای باید باشد تا علاوه بر جا شدن بتواند خود را به خوبی نشان دهد و آیا افقی بهتر است یا عمودی. سومین نکته این است که چه مقدار فضا داریم؟ این نکته به این دلیل اهمیت بالایی دارد که می‌توانیم گاها با یک تابلو بزرگ ضعف خالی بودن فضا و یا تعداد کم وسایلی مثل میز و صندلی را بگیریم.

انواع تابلوها کدامند؟

این چهارچوب معجزه آسا که گل سر سبد دکوراتیو هست. به انواع تابلو پازل، تابلو کاشی، تابلو مدرن، تابلو نقاشی، تابلو چوبی، تابلو میناکاری و تابلو دکوراتیو تقسیم می‌شود که می‌توانیم با توجه به سبک چیدمان محل مورد نظر و نوع سلیقه و تأثیری که از هرکدام از این هنرهای خلق شده می‌گیریم یکی از آن‌ها را انتخاب کنیم.

مشاهده بیشتر

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید