بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گیفت آس کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :
کیف دوشی چرم طبیعی مدل جا موبایلی دار ارسال رایگان

کیف دوشی چرم طبیعی مدل جا موبایلی دار

 • 1,160,000 تومان
کیف دوشی زنانه چرم طبیعی مدل مهسا ارسال رایگان

کیف دوشی زنانه چرم طبیعی مدل مهسا

 • 910,000 تومان
کیف دوشی چرم طبیعی مدل آرمان ارسال رایگان

کیف دوشی چرم طبیعی مدل آرمان

 • 850,000 تومان
کیف دوشی زنانه چرم طبیعی مدل مهتاب ارسال رایگان

کیف دوشی زنانه چرم طبیعی مدل مهتاب

 • 920,000 تومان
کیف دوشی چرم طبیعی مدل سفیر سایز2 ارسال رایگان

کیف دوشی چرم طبیعی مدل سفیر سایز2

 • 870,000 تومان
کیف دوشی نمد و چرم طرح گلدوزی شکوفه ارسال رایگان

کیف دوشی نمد و چرم طرح گلدوزی شکوفه

 • 765,000 تومان
کیف دستی و‌ دوشی چرم طبیعی گاو طرح 1 ارسال رایگان

کیف دستی و‌ دوشی چرم طبیعی گاو طرح 1

 • 1,900,000 تومان
کیف دوشی چرمی بهروز ارسال رایگان

کیف دوشی چرمی بهروز

 • 1,600,000 تومان
کیف چرمی اداری S247 ارسال رایگان

کیف چرمی اداری S247

 • 4,500,000 تومان
کیف دستی چرمی آرشام ارسال رایگان

کیف دستی چرمی آرشام

 • 1,400,000 تومان

کیف ترمه عشاق

 • 178,000 تومان
کیف کلاسوری چرمی ارسال رایگان

کیف کلاسوری چرمی

 • 1,750,000 تومان

مد و پوشاک

مد و پوشاک آسمانی جدا نشدنی از دنیای بی‌نهایت هنر به حساب می‌آیند. این آسمان شگفت انگیز مد، هیچ وقت به تعاریف ساده‌ای که ما از آن داریم خلاصه نمی‌شود چراکه دو مقوله مد و فشن روز به روز در مسیر پیشرفت گام برمی‌دارند و این هنر خاص با توجه به هر ایده، تفکر و استایل بدنی و شخصیتی در حال تغییر است چراکه این وجود هنرمندان و امثال ماست که با خلق و استفاده، به محصولاتی که در این زمینه وجود دارد معنا می‌بخشیم. به جرات می‌توانیم بگوییم مد و پوشاک دو عنصر جدا نشدنی در زندگی روزمره ماست و قسمتی از دیدگاه‌های آدم‌ها نسبت به ما و حتی روحیه‌ای که خودمان از طریق پوشش به خودمان می‌دهیم به این زمینه مهم و اثرگذار برمی‌گردد. سایت گیفت آس سعی همیشه در تلاش است تا با راهنمایی درست اهمیت شناخت و استفاده درست از این محصولات را برای شما عزیزان به نمایش بگذارد.

مد و پوشاک چیست؟

بگذارید برای رسیدن به معنی مد و پوشاک یک مثال بزنیم تا بهتر با این مفهوم آشنا شویم. فرض کنید که بدن نقش یک تابلو نقاشی سفید را بازی می‌کند که این تابلو همان بدن ماست، حال با این تفسیر می‌توانیم بگوییم رنگ‌هایی که آن تابلو سفید را می‌پوشانند و علاوه بر پوشش مناسب به آن زیبایی و شخصیت می‌بخشند مد و پوشاک نام دارند. این مثال تشبیهی است از ارتباط بدن و پوشاکی که از آن استفاده می‌کنیم اما در معنای کلی مد یک لغت فرانسوی است که اصل هدف آن به هنر طراحی پارچه باز می‌گردد. هنر طراحی پارچه هنری بنیادین در زمینه پوشاک به حساب می‌آیند که این هنر ارتباط مستقیمی با عقاید، مسائل فرهنگی و اجتماعی، نقطه‌ای در آن زندگی می‌کنیم و ... بستگی دارد.

تفاوت مد با فشن چیست؟

مد و فشن ارتباط مستقیم و جدا نشدنی با هم دارند اما تفاوت این دو را باهم از لحاظ فلسفه‌ای که هرکدام جداگانه دارند نباید اشتباه گرفت. قبل از اینکه تفاوت این دو باهم را بیان کنیم باید بگوییم همه ما هر روزه علاوه بر اینکه از پوشاک و رازهای مد استفاده می‌کنیم ناخودآگاه در مسیر فشن هم گام برمی‌داریم با اینکه معنی لغت فشن در فرهنگ و آداب و رسوم ما به گونه دیگری تعبیر شده است ولی فشن همان استایل و سبکی است که در انتخاب محصولات مد و پوشاک از آن استفاده می‌کنیم.

اما اگر بخواهیم تفاوت‌ها را بیان کنیم باید بگوییم همانطور مد به معنی پوشاک هست، این مبحث فقط و فقط به نوع پوشاک انتخابی ما مرتبط است ولی فشن فقط یک سبک از لباس پوشیدن را می‌گویند. این سبک می‌تواند تمام سلایق ما را در خود داشته باشد، می‌تواند با توجه به فصل باشد و چیزهای دیگی که به نوع سبک پوششی بستگی دارد نه خود لغت مد که منحصراً به معنای پوشاک است. ساده‌تر بگوییم مد صنعت تولید لباس است و فشن یک مجموعه از سبک‌های پوششی مختلف که می‌تواند هارمونی لباس‌های ما را به دستی در کنار هم به سازگاری برساند. ناگفته نماند که فشن هیچ‌گاه فقط با توجه به پوشاک تولید روز نیست بلکه می‌تواند با سلیقه و شرایط فرهنگی و اجتماعی مدام در تغییر باشد.

چرا مد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است؟

آغاز هنر طراحی پارچه به سال‌ها قبل برمی‌گردد چراکه انسان از آن ابتدا به پوششی مناسب که هم او را از سرما و گرمازدگی در امان دارد و هم اینکه بتواند با توجه به نیاز مسائل فرهنگی او را از برهنگی در بیاورد نیاز داشته است که این ما بین قصه میل انسان به زیبایی چه در لباس و چه در لوازم جانبی مثل کیف، کفش همیشه بحث برانگیز بوده است. امروزه نیز زندگی انسان بدون مد و پوشاک بی‌معنا است چراکه تمام این محصولات هرلحظه همراه انسان هستند. چه در زمانی که در خانه هستیم، چه زمانی که بیرون از محل زندگی در بین اجتماع رفت و آمد داریم. همه ما می‌دانیم که لباس مناسب بیانگر شخصیت و رفتاری است که در ارتباط‌های اجتماعی از ما سر می‌زند پس نباید هیچ‌گاه از اهمیت این محصولات غافل شد.

برای انتخاب محصولات مد و پوشاک باید به چه نکاتی توجه داشت؟

طبیعی است که در قرن بیست و یکم بین این حجم از تنوع که ما بین کالاهایی مثل لباس، شال و روسری، تیشرت چاپی و کیف و کفش وجود دارد بیشترین چیزی که فکر ما را به خود مشغول کند این باشد که چه نکاتی می‌توانند انتخاب ما را دقیق‌تر و خاص‌تر کنند. اولین نکته‌ای که برای انتخاب محصولات مد و پوشاک از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است هماهنگی آن محصول انتخاب شده با استایل بدنی و رنگ پوست ماست. چراکه تمامی این محصولات از لحاظ طراحی، برش و دوخت بر روی هر بدنی به شکلی متفاوت خود را نشان می‌دهند حتی اگر آن محصولات با سایز ما همخوانی داشته باشند.

نکته دومی که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است جنس کالا هست. جنس محصولاتی که در زمینه مد و پوشاک قرار دارند سه چیز را در بر می‌گیرند: فصلی که از آن‌ها استفاده می‌کنیم، استایلی که از جنس پارچه‌ها به بدن ما داده می‌شود و ارزشی که یک محصول از لحاظ مواد اولیه می‌تواند داشته باشد. در مورد فصلی که از یک محصول استفاده می‌کنیم بدیهی است که همه ما آگاهی‌های یادی داشته باشیم و بدانیم که هر پوششی با کدام فصل ارتباط بهتری دارد اما از لحاظ دو مورد بعدی یعنی استایلی که پارچه روی بدن ما ایجاد می‌کند و ارزشی که هر جنس همراه خود دارد بسیار مهم است که آگاهی کسب کنیم و تفاوت جنس‌هایی مثل پارچه‌های نخی، پنبه‌ای، کتان، پلاستیک، چرم طبیعی، چرم مصنوعی و ... را با یکدیگر بدانیم تا بتوانیم از لحاظ استیل بدنی انتخاب درستی داشته باشیم و هم از لحاظ تأثیری که آن جنس آن پارچه بر روی پوست ما می‌گذارد.

انواع محصولات مد و پوشاک کدام هستند؟

همانطور که گفته شد مد و پوشاک مجموعه‌ای بسیار بزرگ هستند که محصولات زیادی را در دل خود دارند. این مجموعه شامل محصولاتی مثل لباس، تیشرت چاپی، شال و روسری، کیف و کفش که هرکدام دارای خصوصیات منحصر به فرد خود هستند.

لباس

لباس یا همان تنپوش مهمترین و معروف‌ترین محصول در بخش مد و پوشاک می‌باشد چراکه یک نیاز عمده و روزمره زندگی ماست. بیشترین چیزی در این دسته از محصولات استفاده می‌شوند و از هر جنس و طرحی می‌توانند تولید شوند لباس‌ها هستند.

تیشرت چاپی

تیشرت‌های چاپی اکثراً منحصر به فرد هستند و آن‌ها را می‌توانیم به شکل سفارشی و شخصی سازی شده تهیه کنیم که این عامل تیشرت چاپی را خاص و ویژه می‌سازد.

شال و روسری

شال و روسری همانند لباس همیشه در حال استفاده هستند و در دو مدل شال و رو سری دست دوز و شال و رو سری صنعتی تولید شده می‌شوند. شال و روسری به علت اینکه ارتباط مستقیم با رنگ پوست صورت دارند و ابتدا در یک نگاه دیده می‌شوند بسیار قابل اهمیت هستند.

کیف و کفش

کیف و کفش یک نوع اکسسوری همراه در زمینه مد و پوشاک به حساب می‌آیند و در دو نوع پارچه و کیف و کفش چرمی شاهد آن هستیم که با توجه به نوع استفاده هر شخص ابعاد و نوع آن متفاوت می‌شود.

مشاهده بیشتر

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید