بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گیفت آس کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :

تیشرت چاپی

تیشرت چاپی سرزمینی است پر از ایده‌های خاص که شما فرمانروای آن هستید. تیشرت‌های چاپی علاوه بر اینکه با تصاویر چاپی آماده تولید می‌شوند قابلیت تولید انحصاری با قیمتی به صرفه و طرح‌های شخصی و ارزشمند را هم دارند که شما می‌تواند یک تیشرت را کاملاً شخصی سازی کنید و به وسیله آن خاص و متفاوت بدرخشید. این تیشرت جزو برترین محصولات مد و پوشاک به حساب می‌آید چراکه می‌تواند در انواع جنس‌ها و طراحی‌های متفاوت روی پارچه و چاپ خودنمایی کند و تمام نظرها را به راحتی به وجود خود جلب کند. علاوه بر همه این‌ها برگ برنده دیگری که تیشرت چاپی در دستان خود دارد کادویی بودن آن است، بین تمام هدیه‌های تکراری که به شکل تیراژ تولید می‌شوند شما می‌توانید به سفارش یک تیشرت چاپی خاص سخت پسندترین دل‌ها را نیز با خود همراه کنید.

تیشرت چاپی چیست؟

صنعت چاپ قبل از اینکه شکل صنعت به خود بگیرد نیز وجود داشته به شکلی که هنرمندان از طریق رنگ‌های طبیعی و طراحی کلیشه‌های خاص به چاپ روی لباس می‌پرداختند؛ اما امروزه پیشرفت صنعت چاپ و دستگاه‌هایی که می‌توانند انواع چاپ‌ها مثل چاپ ترنسفر، اسکرین، دی تی جی، حرارتی، سابلیمیشن و ... را روی تیشرت‌هایی جذاب و خاص پیاده کنند این صنعت را نسبت به گذشته وسیع‌تر کردند و باعث شده‌اند تا هم از لحاظ ارزشی و هم از لحاظ کیفیت محصول تیشرت چاپی معانی خاص‌تری به خود بگیرد و روز به روز به غیر از طراحی نقش‌هایی که روی آن چاپ می‌شوند، کیفیت خود چاپ هم در حال رشد و پیشرفت باشد. تیشرت چاپی چاپ طرح روی یک تیشرت خالی و بدون طرح است که آن طرح می‌تواند با اندازه دلخواه همراه پیش زمینه یا بدون آن بر روی محصول نقش ببندد و به این محصول با رنگ بندی‌های مختلف معنا ببخشد.

انواع چاپ روی تیشرت

زمانی که به تیشرت چاپی و چاپ روی تیشرت اشاره می‌کنیم، یک واحد کلی را نام می‌بریم که برگرفته از تلفیق تیشرت و چاپ است؛ اما قضیه بسیار پیچیده‌تر از این حرف‌هاست چراکه در خود زمینه چاپ انواع و اقسام سبک‌های چاپی وجود دارد که هرکدام از آن‌ها دارای یکسری خصوصیات مثبت و منفی هستند. مثلاً در چاپ اسکرین که یک چاپ معروف و همه گیر است شاهد پرس شدن سطحی رنگی بر روی تیشرت هستیم و رنگ‌ها با فشار پرس در تار و پود تیشرت نقش می‌بندند، نکته مهم این چاپ این است که اقتصادی و به صرفه است و هم از کیفیت بالایی برخوردار است.

از این انواع چاپ به چاپ رایج دیگری به نام چاپ dtg هم می‌توانیم اشاره کنیم که به شکل کاملاً مستقیم طرح مورد نظر را روی تیشرت چاپ می‌کنند. این چاپ هم زمان کمتری را برای تولید صرف می‌کند و هم بسیار با کیفیت است. چاپ مستقیم با دستگاه‌های مخصوص دیجیتالی انجام می‌گیرد و هیچ عیب و ایرادی از خود به جا نمی‌گذارد. یک نوع چاپ دیگر که می‌توانیم آن را از طریق کاغذهای مخصوص حتی با ساده‌ترین وسایل خانگی مثل اتو هم آن را روی تیشرت بیاوریم چاپ حرارتی یا همان چاپ فوری تیشرت است که در این نوع چاپ عکس یا طرح بر روی کاغذهایی مخصوص و شفاف پرینت می‌شوند و روی تیشرت قرار می‌گیرند و با دستگاه حرارت آن طرح را روی تیشرت به تثبیت می‌رسانند.

چرا باید تیشرت چاپی خرید؟

قبل از پاسخ دادن به این سؤال این نکته را باید در نظر داشته باشیم که هرچقدر صنعت پیشرفت می‌کند و هنرمندان و برندهای زیادی در این زمینه ظهور می‌کنند قدرت انتخاب و تصمیم‌گیری در مورد یک محصول کاهش میابد مخصوصاً زمانی که تنوع محصولات و تکراری بودن آن‌ها باعث شود به یک روند یکنواخت برسیم و خسته کننده برسیم. با دانستن این نکته بهتر متوجه خواهیم شد که جود تیشرت چاپی ما بین دیگر پوشاکی وجود دارند یک معجزه است چراکه اول از همه ما را از طرح‌های یک شکل تکراری که ممکن است هرکسی دست به تولید آن‌ها بزند هر شخصی آن‌ها را بپوشد نجات می‌دهد و باعث می‌شود تا یک طرح فقط و فقط مخصوص ما باشد و تنها یک هویت واحد داشته باشد. نکته دومی که حتماً آن را تجربه کرده‌ایم نوع جنس و استایل تیشرت‌هاست که باعث می‌شوند پوششی راحت‌تر داشته باشیم.

هنگام خرید تیشرت چاپی باید به چه نکاتی توجه کرد؟

دقت به دو نکته هنگام خرید تیشرت‌های چاپی حائز اهمیت هستند. این دو عامل جنس تیشرت و ارتباط آن با چاپ است و خود نوع چاپ که هرکدام جداگانه هنگام خرید باید مورد بررسی قرار بگیرند. اینکه نوع جنس تیشرت باید مهم باشد یک دلیل آن استحکام و طول عمر خود تیشرت است که برای همه ما اهمیت دارد اما یک دلیل دیگرش ارتباطی است که جنس با چاپ دارد مثلاً تیشرت‌های نخ پنبه به خوبی می‌توانند رنگ‌پذیر باشند. نکته مهم دیگری که وجود دارد خود چاپ است در این راستا باید توجه زیادی هنگام خرید داشته باشیم و نوه نگهداری در این مورد بسیار اهمیت دارد تا به این آگاهی برسیم که آیا آن تیشرت دارای چاپ قابل شستشو با آب گرم است یا سرد؟ روی طرح را می‌توانیم اتو کنیم یا خیر؟ و توجه به تمامی عوامل دیگری که ارزش یک محصول چاپی را بالا می‌برد.

مشاهده بیشتر

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید