بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گیفت آس کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :
کیف دوشی چرم طبیعی مدل جا موبایلی دار ارسال رایگان

کیف دوشی چرم طبیعی مدل جا موبایلی دار

 • 1,160,000 تومان
کیف دوشی زنانه چرم طبیعی مدل مهسا ارسال رایگان

کیف دوشی زنانه چرم طبیعی مدل مهسا

 • 910,000 تومان
کیف دوشی چرم طبیعی مدل آرمان ارسال رایگان

کیف دوشی چرم طبیعی مدل آرمان

 • 850,000 تومان
کیف دوشی زنانه چرم طبیعی مدل مهتاب ارسال رایگان

کیف دوشی زنانه چرم طبیعی مدل مهتاب

 • 920,000 تومان
کیف دوشی چرم طبیعی مدل سفیر سایز2 ارسال رایگان

کیف دوشی چرم طبیعی مدل سفیر سایز2

 • 870,000 تومان
کیف دوشی نمد و چرم طرح گلدوزی شکوفه ارسال رایگان

کیف دوشی نمد و چرم طرح گلدوزی شکوفه

 • 765,000 تومان
کیف دستی و‌ دوشی چرم طبیعی گاو طرح 1 ارسال رایگان

کیف دستی و‌ دوشی چرم طبیعی گاو طرح 1

 • 1,900,000 تومان
کیف دوشی چرمی بهروز ارسال رایگان

کیف دوشی چرمی بهروز

 • 1,600,000 تومان
کیف چرمی اداری S247 ارسال رایگان

کیف چرمی اداری S247

 • 4,500,000 تومان
کیف دستی چرمی آرشام ارسال رایگان

کیف دستی چرمی آرشام

 • 1,400,000 تومان

کیف ترمه عشاق

 • 178,000 تومان
کیف کلاسوری چرمی ارسال رایگان

کیف کلاسوری چرمی

 • 1,750,000 تومان

کیف و کفش

کیف و کفش را می‌توانیم ارزشمندترین الماس همراه هر فرد بنامیم. دلیل اینکه لقب الماس را به این دسته از محصولات می‌دهیم این است که هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ کیفیتی که این محصولات می‌توانند از طریق آن روی سلامتی ما اثر بگذارند قابل بررسی هستند. این دو محصول از بحث برانگیزترین محصولات مد و پوشاک به شمار می‌آیند چراکه مکمل استایلی هستند که از آن‌ها در طول روز استفاده می‌کنیم. کیف و کفش مانند عناصر دیگری که در زمینه پوشاک وجود دارد کاربردی نیز هستند و این عامل کاربردی در کنار ساختار بی‌نظیری که به ما می‌دهند باعث شده تا جزو محصولاتی قرار بگیرند که از هر لحاظ همه چیز تمام به حساب می‌آیند.

کیف و کفش چیست و این دو محصول چه خصوصیاتی را دارا می‌باشند؟

ابتدا قبل از هر چیز توجه داشته باشید که ساختار کیف و کفش که به این دسته از محصولات معنای واقعی می‌دهند با معنی و مفهوم ساده‌ای که ما از این دو محصول در ذهن داریم بسیار متفاوت است. بهتر است برای رسیدن به مفهوم عمقی ویژگی‌هایی که به این دو محصول معنا می‌دهند تعریف ساده‌ای را ابتدای امر داشته باشیم. اولین چیزی که باعث می‌شود تا کالایی مثل کفش معنا بگیرد این است که فیزیک بدن انسان از استخوان و مهره‌هایی شکل گرفته است که بسیار آسیب‌پذیر هستند و برای مراقبت از آن‌ها باید از محصولاتی استفاده کرد که می‌توانند علاوه بر ایجاد جلوه‌ای زیبا از سلامت بدن هم مراقبت کند. برای همین است که به کفش قلب دوم هم میگوییم.

قلب دوم انسان یا همان کفش در طول زمان دچار تغییرات بسیار زیادی بوده است تا با تکامل لحظه به لحظه به این نقطه‌ای که قرار داریم رسیده است. این تغییرات روی عناصر مهمی مثل جنس کفش، شکل قالب کفش و نوع رفت و آمد هوا در کفش که برای تنفس پوست پا مهم است انجام گرفته‌اند. در خصوص وسیله‌ای که اکثراً همراه کفش استفاده می‌شود و آدم‌ها سعی می‌کنند این دو را از لحاظ سبک یا خوانایی رنگ باهم ست کنند نیز باید نکاتی را در نظر داشته باشیم تا به مفهوم کیف بهتر آشنا شویم. کیف را می‌توان نوعی اکسسوری هم نامید چراکه همراه استایل اصلی استفاده می‌شوند اما از این‌ها گذشته کیف فقط در معنای وسیله‌ای که در آن اشیاء شخصی را حمل می‌کنیم ظاهر نمی‌شود بلکه عواملی مثل طراحی و دوخت که می‌توانند هم مثبت باشند و وزن اشیا را پخش کنند تا بدن بار کمتری تحمل کنند و هم منفی عمل کنند و به باعث کمک به آسیب بدن شوند نیز مورد بررسی قرار می‌گیرند.

انواع کیف و کفش

این دو پدیده خاص و ویژه همراه انسان از تنوع بسیار زیادی برخوردارند. این تنوع را می‌توانیم در انواع مدل، رنگ، نوع طراحی، نوع دوخت، نوع دیزاین، جنس و ... مورد بررسی قرار دهیم. کیف و کفش در انواع جنس‌ها و مواد اولیه تولید به دو صورت کیف دست دوز، کفش دست دوز و کیف صنعتی، کفش صنعتی در بازار موجود هستند. در هر دو مدل تولید این دو عنصر می‌توانیم انواع مواد اولیه مثل پارچه، چرم و نخ را شاهد باشیم که هرکدام از این‌ها دارای ویژگی‌های منحصر به فرد خود می‌باشند. مثلاً کیف و کفش پارچه‌ای دارای یکسری خصوصیات مثل هماهنگ شدن پوشاک اصلی ماست چراکه در پارچه طبیعی شاهد هرگونه رنگ هستیم چیزی که شاید به ندرت در چرم به آن برخورد کنیم، یا مثلاً دیزاین کردن و مدل دادن کیف‌ها و کفش‌های پارچه‌ای آسان‌تر است و همین باعث شده تا در این زمینه شاهد تنوع در کیف و کفش مدرن باشیم.

کیف و کفش چرمی ویژه‌ترین نوع محصولات موجود در این زمینه است چراکه هم به ساختار پوششی ما ارزش می‌دهد و هم دارای استحکام و مقاومت بالاتری نسبت به جنس‌های دیگر است. کیف و کفش چرمی به دو صورت چرم طبیعی و چرم مصنوعی وجود دارند. چرم یکی از خصوصیاتی که همراه خود دارد این است که با اکثر استایل‌ها ست می‌شود و یک نوع همراه مادر به حساب می‌آید به این معنا که می‌توان آن را با هر ساختاری از پوشش مرتبط کرد.

کیف و کفش مرغوب دارای چه خصوصیاتی می‌باشد؟

آسیب‌پذیری محصولاتی که همیشه همراه ما هستند از محصولات دیگر بیشتر است چراکه این محصولات از اصطکاک بسیار زیادی با سطح برخوردار هستند. پس بهتر است همی اول کار به یکسری نکات دقت کنیم تا بتوانیم خریدی ارزشمند و بادوام داشته باشیم. بعد از اینکه یک کیف و کفش را از لحاظ سلیقه شخصی و هارمونی که این دو محصول با ظاهر ما دارند مورد بررسی قرار دادیم باید به سراغ مسائل بنیادی‌تر بپردازیم. یکی از این مسائل جنس محصول است جنس محصول هم بر روی زیبایی و دوام تأثیرگذار است و هم بر روی سلامت ما. یادمان باشد به خاطر قیمت ارزان این زیبایی و سلامت را به خطر نیندازیم. مورد بعدی که مرتبط با جنس محصول است نوع دوخت و طراحی آن است این دو مورد هم در ظاهر با وجود نخ‌ها معلوم هستند و هم در حال لمس و استفاده که از مهمترین موارد موجود در انتخاب درست به شمار می‌آیند.

مشاهده بیشتر

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید