بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گیفت آس کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :

زیورآلات

زیورآلات ماهی است که در آسمان استایل شما می‌درخشد. این محصول از ارزشمندترین محصولاتی هستند که از آن‌ها می‌توانیم نام ببریم. جادویی که این دسته از محصولات با خود به همراه می‌آورد بی‌نظیر است از یک انگشتر نقره ساده گرفته تا الماسی درخشان همه و همه کمک می‌کنند تا استایل شما نقشی ویژه‌تر به خود بگیرند تا در ستاره هر جمعی باشید. محصولاتی که مثل زیورآلات دارای ارزش خاصی هستند هیچ‌گاه امتیاز و زیبایی و بهای خود را از دست نمی‌دهند و به خاطر مواد اولیه و هنر نابی که در ساخت آن‌ها مصرف شده است همیشه در صدر جدول جلوه‌های زیبایی خواهند ماند و خود را تثبیت خواهند کرد. سایت گیفت آس دنیایی از زیورآلات ناب و ارزشمند را برای شمایی که لایق بهترین‌ها هستید به ارمغان آورده است.

زیورآلات چیست؟

برای اینکه بهتر بتوانیم به ریشه زیورآلات بپردازیم و توضیحات کامل را در مورد این محصولات بدهیم بهتر است با مفهوم زیورآلات آشنا شویم و آن را به خوبی بررسی کنیم. این دسته از محصولات را می‌توانیم به عنوان یک نوع اشیاء تزئینی استایل و ساختار پوششی تعبیر کنیم که علاوه بر اینکه باعث زیبایی و خاص شدن ساختار استایلی ما می‌شود دارای طراحی خاص و معنی است و نباید این دو گزینه نادیده گرفته شود و فقط به این موضوع زیبایی و درخشش توجه کنیم چراکه از زمان‌های قدیم این محصولات وجود داشتند و انسان‌ها برای ساخت زیورآلات دو هدف بسیار مهم داشتند یکی از آن‌ها زیبایی بخشی بود و مورد مهمتر معنایی بود که آن محصول با خودش می‌آورد مثل تاجی از برگ‌های درخت زیتون که بیانگر صلح و عدالت بود.

اگر ریشه‌ای به این محصولات نگاه کنیم و به گذشته آن‌ها برگردیم متوجه خواهیم شد که این محصولات چه ارزشی را شامل می‌شوند و چه معنایی را در دل خود حمل می‌کنند. در اصل مفهوم و عمق زیورآلات هست که آن را خاص می‌کند و باعث می‌شود این دسته از محصولات ماندگار و تاریخی شوند و اگر این مورد معنا و عمق هنر را از این محصولات بگیریم هیچ چیز جز یک شکل ساده باقی نمی‌ماند و این اصلاً مساعد و حرفه‌ای نیست. محصولاتی که زینت‌بخش هستند گستردگی بسیار زیادی از لحاظ تعداد و تنوع و طراحی و متریال را شامل می‌شوند و آن‌ها را می‌توانیم به شکل انگشتر، گرد بند، دستبند، پابند، زیورآلات بدن، گوشواره، سنجاق و مشاهده کنیم و در اختیار داشته باشیم. ناگفته نماند که محصولات زینتی برای هر جنس به یک شکلی است، البته که شاهد بعضی از محصولاتی هستیم که بدون جنسیت هستند و هم مرد و هم خانم‌ها می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند و صد در صد یکسری از این محصولات را در گردنبند و دستبندها دیده‌ایم.

برای خرید زیورآلات باید به چه مواردی دقت کرد؟

همیشه سخت‌ترین بخش انتخاب‌ها بعد از اینکه یک محصول را از چشم سلیقه می‌بینم و می‌پسندیم توجه کردن به مواردی است که ارزش و اصالت آن کالا را مشخص می‌کنند؛ و این موارد کلیدی فنی بسیار مهم هستند و گاهی سردرگم کننده به شمار می‌آیند، تنها به این خاطر که به این محصولات فراوانی بسیاری دارند و این فراوانی محصولات که تفاوتشان در متریال و نوع ساخت و طراحی‌های گوناگون است باعث شده تا کار برای انتخاب یک محصول مناسب و مرغوب سخت شود. ابتدا برای خرید این محصولات باید بدانیم به دنبال چه محصولی به با چه جنسی می‌گردیم صد در صد محصولی که از رزین ساخته شده است با محصولی که از طلا یا نقره ساخته شده است دنیایی متفاوت از لحاظ ارزش و نوع ساخت و ... دارند.

پس از اینکه محصول مورد نظرمان از لحاظ متریال ساخت را انتخاب کردیم باید به دنبال مواردی باشیم که در نوع طراحی و ساخت به کار رفته‌اند. یکسری از این موارد در اکثر محصولات یکی هستند مثلاً نوع تراش نو ع یک طراحی خاص و ... که تک‌تک باید مورد توجه قرار بگیرند چراکه این موارد هم ارزش محصول را نشان می‌دهند و هم جلوه آن محصول را مشخص می‌کنند. در هنگام خرید زیورآلات باید توجه کنیم که محصول انتخاب شده علاوه بر اینکه موارد فنی و ارزشی درستی داشته باشد با پوشاک و نوع ساختار استایل ما هم در ارتباط باشد چراکه زیورآلات یک نوع وسایل تزیینی هستند که به پوشش ما زینت می‌بخشند و اگر از لحاظ رنگ و جنس همخوانی با استایل ما نداشته باشند به شکل نقطه‌ای منفی نمایش داده می‌شوند.

چرا باید از زیورآلات استفاده کنیم؟

محصولات زینتی یکی از موارد ویژه‌ای که در دل خود دارند این است که علاوه بر زینت و زیبایی بخشیدن به استایل ما باعث یک هارمونی بسیاری قوی بین پوشش ما و خود می‌شوند و بار مثبتی را هم برای ما و هم برای مخاطبینی که با آن‌ها در ارتباط هستیم به وجود می‌آورند. بسیاری از این محصولات ظاهر ما را ارزشمند و می‌سازند و پیرامونی لوکس را به وجود می‌آورند که این عمل باعث می‌شود در هر جمعی به خوبی بدرخشیم و خاص به نظر برسیم. دلیل دیگری ک استفاده از زیورآلات را مهم می‌سازد معنایی است که طراحی‌های خاص این محصولات به ما می‌دهند. چراکه هر طرح علاوه بر اینکه ساخته ذهن هنرمند است دارای بار معنایی ویژه‌ای نیز هست که این بار معنایی باعث شیک نوع شخصیت سازی در ظاهر می‌شود.

انواع زیورآلات چه نام دارند؟

محصولات زینتی در دو دسته زیورآلات قابل حمل که یک محصول زینتی جانبی و متصل به بدن هستند و محصولات زینتی غیرقابل حمل که به محیط زیبایی می‌بخشند تقسیم می‌شوند که مهمترین آن‌ها را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

زیورآلات رزین

زیورآلات رزین رؤیایی‌ترین محصولاتی هستند که در بین محصولات زینتی شاهد هستیم. استفاده از اشکال و ابزار و گیاهان طبیعی و نقش‌ها در دل پوشش رزینی فضایی کاملاً متفاوت و خارق‌العاده را به وجود آورده و این محصول را به یک محصول زینتی خاص تبدیل کرده است.

زیورآلات ورق طلا

زیورآلات ورق طلا در دسته محصولات لوکس و سلطنتی قرار می‌گیرد که به شکل یک خورشید جذاب می‌درخشند و به خاطر ارزشی که دارند روز به روز جاودانگی خود را حفظ می‌کنند.

زیورآلات چوبی

زیورآلات چوبی دست سازه‌هایی هستند از اعماق طبیعت که باعث می‌شوند حس خوش طبیعی بودن و طراوت به خوبی حفظ شود.

زیورآلات دست ساز

 زیورآلات دست ساز ارزش بسیار بالایی به خاطر دقت بالایی که در ساختشان انجام شده است دارند و این ارزش بالا و کارهای هنرمندانه‌ای که روی آن‌ها انجام شده است باعث شده تا محصولی متفاوت به نظر برسد.

زیورآلات نقره

زیورآلات نقره بعد از فلز طلا دارای ارزش بسیار زیادی هستند و روز به روز با بالا رفتن قیمت فلزات گران بها ارزشمندتر می‌شوند. نقره ضد حساسیت هست و خاصیت درمانی نیز دارد.

مشاهده بیشتر

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید