بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گیفت آس کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :
جاسوئیچی طلا و چرم ماه اردیبهشت ارسال فوری

جاسوئیچی طلا و چرم ماه اردیبهشت

  • 715,000 تومان

آویز و جاکلیدی

آویز و جاکلیدی با یک تیر دو نشان را می‌زنند. این محصولات خاص از آن دسته کالاهایی هستند که می‌توانند به راحتی دو کار را باهم انجام دهند. این دسته از محصولات که اکسسوری به شمار می‌آیند هم زیبایی را همراه خود می‌آورند و هم نظمی خاص و بی‌نظیر را که هر وسیله‌ای قادر به آن نخواهد بود. به هیچ وجه نباید ساده از این محصولات گذر کرد چراکه آویز و جاکلیدی برخلاف باور عموم فقط که فکر می‌کنند اشکالی ثابت دارد و فقط برای نظم بخشید به کلید از آن‌ها و آویز از آن‌ها استفاده می‌شود باید این نکته را به یادداشت که بسیاری از این محصولات از طریق هنر خاص و منحصر به فرد دستان هنرمندان تولید می‌شوند و از ارزش و زیبایی بسیار زیادی برخورد دار هستند و به این خاطر این محصولات می‌توانند خاص بودن را به محیط شما هدیه کنند.

آویز و جاکلیدی چیست؟

برای آنکه بهتر بتوانیم این دو محصول را به خوبی توضیح دهیم بهتر است هرکدام را به شکل جداگانه‌ای مورد بررسی قرار دهیم و از آن سخن بگوییم. ابتدا از جاکلیدی شروع می‌کنیم باید بگوییم جاکلیدی پدیده‌ای است بی‌نظیر که در ابتدا برای نشانه گذاری و دسته بندی کلیدهای موجود استفاده می‌شده است؛ اما با مرور زمان علاوه بر اینکه این محصول نقش کاربردی را همراه خود داشته است به یک محصول لوکس و خاص تزئینی نیز ارتقا پیدا کرد که امروزه حتی شاهد جاکلیدی‌هایی هستیم که جنسشان از طلا و نقره و یا چرم ارزشمند حیوانات است.

آویز نیز وسیله‌ای است ارزشمند که آن هم مثل جاکلیدی ابتدا فقط به چشم یک کالای مصرفی که از آن می‌شود کلید و جاسوئیچی آویزان کرد دیده می‌شده است اما این کالا نیز با گذشت مرور زمان به یک کالای لوکس که قسمتی از یک دیوار را به خود اختصاص می‌دهد تبدیل شد. به طوری که امروزه شاهد محصولات فراوانی از جنس‌های مختلف در این دسته هستیم که یکسری از آن‌ها از چوب همراه تکنیک معرق ساخته شده‌اند و حتی یکسری از آن‌ها از متریال‌هایی مثل سفال و کاشی شکل گرفته‌اند که این تکنیک‌ها روی مواد اولیه مختلف باعث شده تا این محصول بسیار ارزشمند شود.

برای خرید جاکلیدی باید به چه مواردی توجه کرد؟

برای خرید آویز و جاکلیدی همانطور که در توضیحات هرکدام را جداگانه توضیح دادیم بهتر است که در مورد این موضوع نیز هرکدام را جداگانه به میان بیاوریم و موشکافانه در مورد آن‌ها دهیم. ابتدا از همان جاکلیدی شروع می‌کنیم. قبل از هر چیر برای انتخاب درست یک جاکلیدی باید به این مورد دقت کنیم که آن را برای چه موردی می‌خواهیم استفاده کنیم چگونه می‌خواهیم آن را همراه خود حمل کنیم. این مورد شاید در ظاهر چیزی را روشن نمی‌کند اما به دو دلیل بسیار حائز اهمیت است. یک به این خاطر که از نظر ابعاد و شکل جاکلیدی باید به گونه‌ای طراحی شده باشد که اگر برای متصل کردن به سویچ می‌خواهیم از آن استفاده کنیم طوری نباشد که بد دست باشد و فضا و آرامش در رانندگی را مختل کند. یا اگر کیف نداریم و می‌خواهیم در جیبمان آن را حمل کنیم آن جاکلیدی ابعادش به شکلی نباشد که اذیتمان کند.

اما پرونده جاکلیدی‌ها اینجا بسته نمی‌شود چراکه علاوه بر نکاتی که گفته شده متریال سازنده این جاکلیدی‌ها از اهمیت زیادی برخوردار هستند. نه تنها جاکلیدی‌ها بلکه هر وسیله جانبی که قابل حمل است به این دلیل که دائمان از آن‌ها داریم استفاده می‌کنیم مهم است که چه کیفیتی داشته باشد تا آسیبی به آن نرسد و در دراز مدت برای ما عمر کند. به غیر از این نکته ارزشمند بودن یک جاسویچی به این مورد هم بستگی دارد چراکه هم از لحاظ زیبایی و هم ارزشی بین یک جاکلیدی پلاستیکی یا استیل با یک جاکلیدی نقره و یا طلا زمین تا آسمان تفاوت هست.

هنگام خرید آویز باید به چه نکاتی توجه کرد؟

آویزها هم برای انتخاب کردنشان نکاتی وجود دارد که این نکات می‌توانند ما را به خوبی برای یک خرید مرغوب و انتخاب یک محصول از نظر کیفیت و ارزش راهنمایی کنند. ابتدایی‌ترین چیزی که برای خرید آویز در بین محصولات آویز و جاکلیدی باید به آن توجه کرد مواردی است که در دکوراسیون داخلی تأثیر می‌گذارند. مثلاً موردی مثل ابعاد، این موضوع دارای اهمیت بسیار زیادی است چراکه ابعاد همچنین کالایی که شبیه تابلویی روی دیوار قرار می‌گیرد می‌تواند از لحاظ ظاهری و جایگیری بسیار مهم باشد. مورد دوم مچ شدن سبک و ساختار این محصول با دیگر محصولاتی است که در محیط قرار گرفته‌اند. بسیار حائز اهمیت است محصول جانی که برای زیبایی بخشیدن و کاربردی که دارد به محیط اضافه می‌کنیم با دیگر لوازم همخوانی داشته باشند و از لحاظ رنگ و سبک هارمونی ایجاد کنند.

مشاهده بیشتر

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید