بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گیفت آس کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :
ست چرم طبیعی چرم سال ارسال رایگان

ست چرم طبیعی چرم سال

 • 1,030,000 تومان
ست چرم طبیعی مدرن کد 112 ارسال رایگان

ست چرم طبیعی مدرن کد 112

 • 770,000 تومان
ست چرم طبیعی مدرن کد 116 ارسال رایگان

ست چرم طبیعی مدرن کد 116

 • 870,000 تومان
ست چرم طبیعی گروس مدل مدیران ارسال رایگان

ست چرم طبیعی گروس مدل مدیران

 • 825,000 تومان
کیف دستی و‌ دوشی چرم طبیعی گاو طرح 1 ارسال رایگان

کیف دستی و‌ دوشی چرم طبیعی گاو طرح 1

 • 1,900,000 تومان
ست کامل چرم ارسال رایگان

ست کامل چرم

 • 8,750,000 تومان
ست چرم طبیعی چرم سال اعلاء ارسال رایگان

ست چرم طبیعی چرم سال اعلاء

 • 1,300,000 تومان
ست چرمی آروین ارسال رایگان

ست چرمی آروین

 • 1,400,000 تومان
ست چرمی آبتین ارسال رایگان

ست چرمی آبتین

 • 1,400,000 تومان
ست چرمی نازگل ارسال رایگان

ست چرمی نازگل

 • 2,700,000 تومان
ست مردانه چرم ارسال رایگان

ست مردانه چرم

 • 1,400,000 تومان

ست چرم

ست چرم از آن دسته محصولات خاص هست که می‌تواند هر پوششی را جذاب‌تر کند و به آن معنا ببخشد این ست به خاطر جنس فوق‌العاده‌ای که از دل طبیعت و حیوانات دارد می‌تواند به خوبی خود را همه جا نمایان کند و بدرخشد و جذابیت و گرمای خود را به نمایش بگذارد. ست چرم فراتر از دیگر محصولات اکسسوری است چراکه استایل بی‌نظیر و خاص آن در کنار هم و در ارتباط با دیگر محصولاتی که ساختار پوششی ما را شکل می‌دهند استایلی بی‌نظیر را به میان میاورد که این استایل بی‌نظیر برای ما شخصیت سازی می‌کند و باعث امتیازی ویژه در برخوردهای اجتماعی ما می‌شود. ست چرم محصولی است که هم در تیپ کلاسیک و هم اسپرت می‌توانیم از آن استفاده کنیم چراکه این محصول فقط منحصر به یک نوع سبک از پوشش نیست و فراتر از این قضایاست.

ست چرم چیست؟

اینکه بخواهیم به ریشه این مجموعه خاص و ویژه پی ببریم باید یکسری ویژگی‌هایی را راجع به این محصول بدانیم تا با کنار هم قرار دادن این ویژگی‌ها بتوانیم به یک معنای کامل و جامع در مورد این ست خاص و جذاب دست پیدا کنیم. ابتدا باید بدانیم از همان بدو تکامل دنیا، انسان برای پوشش خود از گیاهان و پوست حیوانات استفاده می‌کرده که با گذشت زمان و به وجود آمدن صنعت این نوع پوشش اصلی و لوازم جانبی این محصولات باعث شد تا بیش از پیش انسان هم برای رفع نیازهای خود و هم برای زیباسازی ساختار ظاهری بیشتر از این محصولات استفاده کند و با طراحی‌های گوناگون و خاص از آن‌ها استفاده کند. ست چرم مجموع ای است از لوازم جانبی چرمی که در کنار هم تکمیل کننده خود و ظاهر کلی ما هستند این مجموعه زیبا و جذاب در دو نوع چرم طبیعی و چرم مصنوعی ساخته می‌شوند و در بازار عرضه می‌شوند که هرکدام از آن‌ها دارای یکسری از ویژگی‌های خاص و منحصر به فرد هستند.

چرم طبیعی و چرم مصنوعی هرکدام ویژگی‌های ساختاری متفاوتی دارند که برای معنا بخشیدن به ست چرم لازم است تفاوت این دو محصول را با هم بررسی کنیم. در چرم طبیعی از پوست دباغی شده حیوانات برای ساخت محصول استفاده می‌شود به شکلی که پوست طبیعی و خام حیوان را در فرآیند شکل دهی و تثبیت قرار می‌دهند و در آخر با آن انواع محصولات را می‌سازند؛ اما چرم مصنوعی از مواد شیمیایی شکل می‌گیرد و موادی پلیمری سازنده اصلی آن هستند که این چرم در دو نوع چرم خشک و چرم‌تر در بازار عرضه می‌گردد. بین محصولات ست چرمی، ست چرم طبیعی قیمت و استحکام بالاتری از چرم مصنوعی که مواد اولیه‌اش از پلاستیک را شامل می‌شوند که این نکته در تفاوت بین ارزش این دو محصول بسیار مهم است. البته نباید ناگفته بماند که چرم مصنوعی مرغوب نیز در بازار وجود دارد و این محصول بیشتر برای افرادی است که یا به چرم طبیعی حساسیت دارند و یا مخالف چرم حیوانی هستند.

ست چرمی خوب دارای چه ویژگی‌هایی است؟

امروزه که با ازدیاد نیروی انسانی تقاضا برای استفاده شاهد تولید انبوه این محصولات به شکل کارخانه‌ای و دست ساز هستیم باید برای انتخاب درست و محصولی مرغوب نکاتی را به خاطر داشته باشیم تا این نکات بتوانند ما را در تهیه یک محصول خوب و مرغوب کمک کنند. ست چرمی مرغوب ابتدای عمر باید از لحاظ کیفیت پوسته درجه بالایی را به خود اختصاص دهد چراکه این موضوع مهم در عمر محصول و کارایی آن تأثیر می‌گذارد مخصوصاً ست‌هایی که هر روز مورد استفاده ما قرار می‌گیرند و با رطوبت و تعریق بدن در ارتباط هستند. برای اطمینان به این موضوع راه‌های بسیاری از گذشته تا کنون پیشنهاد می‌شود که جداگانه به آن خواهیم پرداخت. ابتدا باید بدانیم چرم طبیعی اصل دارای چه ویژگی‌هایی است و آن ویژگی‌ها را مورد بررسی قرار دهیم.

اولین موردی که حساب چرم طبیعی و مرغوب را از دیگر چرم‌ها جدا می‌کند این است که با لمس کردن آن حس نرمی به ما دست می‌دهد و به غیر از این نرمی گرمایی که لای داخلی چرم به دست می‌دهد با حسی که از چرم نامرغوب می‌گیریم متفاوت است. مورد دومی که می‌توانیم با آن چرم طبیعی را تشخیص دهیم بو کردن چرم است، چرم طبیعی و مرغوب را زمانی که بو می‌کنیم حسی خوشایند و زنده به ما دست می‌دهد که در چرم غیرطبیعی این بو ساختگی است و این حس را شامل نمی‌شود. مورد سومی که به راحتی چرم طبیعی را از چرم نامرغوب و مصنوعی جدا می‌سازد حرارت دادن به محصول است و اینجا چرم اگر مصنوعی باشد به خاطر ساختار پلیمری آتش می‌گیرد و جمع می‌شود. مورد دیگری که بسیار زیاد ما را کمک می‌کند خم کردن محصول چرمی است در این مواقع چرم طبیعی پس از خم شدن به حالت اصلی بازمی‌گردد و چین و چروک نمی‌خورد.

مشاهده بیشتر

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید