بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گیفت آس کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :
دکمه سر دست استیل ورق طلا ماه خرداد ارسال رایگان

دکمه سر دست استیل ورق طلا ماه خرداد

 • 760,000 تومان
دکمه سر دست استیل ورق طلا ماه آبان ارسال رایگان

دکمه سر دست استیل ورق طلا ماه آبان

 • 760,000 تومان
دکمه سردست استیل ورق طلا ماه بهمن ارسال رایگان

دکمه سردست استیل ورق طلا ماه بهمن

 • 760,000 تومان
دکمه سردست استیل ورق طلا ماه مهر ارسال رایگان

دکمه سردست استیل ورق طلا ماه مهر

 • 760,000 تومان
ست کمربند و جلد عابربانک ارسال رایگان

ست کمربند و جلد عابربانک

 • 950,000 تومان
دکمه سر دست استیل ورق طلا ماه شهریور ارسال رایگان

دکمه سر دست استیل ورق طلا ماه شهریور

 • 760,000 تومان
دکمه سر دست استیل ورق طلا ماه تیر ارسال رایگان

دکمه سر دست استیل ورق طلا ماه تیر

 • 760,000 تومان
دکمه سر دست استیل ورق طلا ماه اسفند ارسال رایگان

دکمه سر دست استیل ورق طلا ماه اسفند

 • 760,000 تومان
دکمه سردست استیل ورق طلا ماه مرداد ارسال رایگان

دکمه سردست استیل ورق طلا ماه مرداد

 • 760,000 تومان

کراوات و دکمه سردست

کراوات ، دکمه سردست و بچ سینه جلوه‌ای با شکوه در زمینه زیبا سازی پوشاک هستند. این محصولات از اهمیت زیادی برخوردارند چراکه می‌توانند به راحتی و در یک چشم به هم زدن ساختار یکنواخت پوششی را تغییر دهند و از زیبایی و خاص بودن سخن بگویند. این محصول جانبی یک همراه ساده نیست و به عنوان محصولات لوکس نیز می‌توانیم از آن‌ها یاد کنیم. چراکه گاها می‌بینیم وسیله‌ای مثل دکمه سرآستین با فلزاتی مثل نقره و طلا درست می‌شوند یا مثلاً شاهد این موضوع هستیم که کراوات‌ها به صورت دست دوز با پارچه‌های بسیار خاص طراحی و تولید می‌گردند. کراوات و دکمه سرآستین یک جزو محصولات جذاب بخش اکسسوری به حساب می‌آیند که همراه آن می‌شود زیبایی و درخشش را به رخ کشید.

چرا باید از کراوات ، دکمه سردست و بچ سینه استفاده کنیم؟

زمانی که می‌خواهیم از یک سری لوازم جانبی استفاده کنیم باید اطلاعاتی را برای منطق استفاده از آن‌ها بدست بیاوریم. برای اینکه بهتر بتوانیم منطق استفاده از این محصولات را عنوان کنیم بهتر است هرکدام از این محصولات را جداگانه مورد بررسی قرار دهیم تا با نکات مثبتی که برای استفاده دارند بیشتر آشنا شویم. ابتدا از دکمه سردست (دکمه سر آستین) یکی از تأثیرگذارترین لوازم جانبی برای هر فرد بشمار می‌آید چراکه قبل از هر چیز استایلی شیک و جذاب را به میان می‌آورد. موضوع بعدی که منطق استفاده از دکمه سردست را نشان می‌دهد شکست رنگ و جلب توجهی است که این محصول به وجود می‌آورد و باعث می‌شود در بین استایل کلی پوشاکی که بر تن داریم تفاوت ایجاد شود.

کراوات نیز یکی از برترین تزئیناتی است که سالیان سال افراد برای تزئین پوشش کلاسیک از آن استفاده می‌کنند. کراوات شبیه یک تابلو وسط یک دیوار سرد و بی‌روح است چراکه در میانه ساختار پوششی ما قرار می‌گیرد و علاوه بر ایجاد زیبایی یک نظم و ابهتی را در ظاهر ما می‌سازد. امروزه شاهد این موضوع هستیم که کراوات علاوه بر اینکه در قرارهای رسمی استفاده می‌شود می‌تواند برای منحصر به فرد شدن استایل ظاهری ما به یک عادت تبدیل شود و در پوشش‌های روزانه نیز ظاهر شود.

بچ سینه (نشان سینه) معمولا برای یادآوری یا ارتباط شخصیت شما با یک نشان یا آرم خاص استفاده می شود و گاهی هم برای جلوه دادن بیشتر به لباس استفاده می شود 

برای تهیه کراوات ، دکمه سر دست و بچ سینه باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

طبیعی است برای خرید و تهیه هر محصولی نیاز به آگاهی است و همه ما دوست داریم برای آنکه بتوانیم انتخاب درستی داشته باشیم با اطلاعات کافی برای خرید یک محصول اقدام کنیم. در هنگام خرید کراوات و دکمه سرآستین ابتدا باید دنبال محصولی بگردیم که از لحاظ سلیقه‌ای و هماهنگی آن لباسی که می‌خواهیم بر تن کنیم انتخابی درست باشد. پس از آنکه محصولی را پیدا کردیم که از لحاظ هارمونی و رنگ با ساختار پوشاک ما در ارتباط بود مهمترین چیزی که باید به آن توجه کنیم جنس محصول و نوع تولید آن است. جنس محصول به این دلیل حائز اهمیت است که بیانگر مقاومت و ارزش بک محصول است. مثلاً یک دکمه سرآستینی که از برنج یا نقره درست شده است با دکمه سرآستینی که از پلاستیک فشرده و استیل ساخته شده زمین تا آسمان تفاوت دارد و هرکدام دارای طول عمر متفاوتی نیز هستند.

نکته دیگری که باید به آن توجه کرد سبک و نوع تولید آن محصول است چراکه سبک ساختاری آن محصول نشان دهنده نکاتی ریز و دقیق است این نکات را می‌توانیم به راحتی در زمینه دوخت و قالب طراحی آن‌ها مشاهده کنیم. مثلاً ما شاهد انواع استایل‌هایی هستیم که در تولید و طرح دادن به ابعاد و شکل ظاهری کراوات وجود دارد. توجه کردن به این سبک‌های ساختاری و نوع تولید هم ارزش یک محصول را بیان می‌کند و هم باعث می‌شود برای اینکه بتوانیم آن‌ها را با پوشاکمان ست کنیم نکاتی بدست می‌آورد.

برای استفاده از کراوات ، دکمه سر دست باید به چه نکاتی دقت کنیم؟

وقتی حرف از لوازم جانبی به میان می‌آید ذهن ما ناخودآگاه به سمت یک سؤال می‌رود و آن این است که محصول انتخابی ما آیا با ساختار پوششی اصلی که داریم مچ می‌شود یا خیر. برای جواب به این سؤال بهترین کار این است که این محصولات جانبی را از لحاظ رنگ و طرح با پوشاک خود مقایسه کنیم و حتی اگر امکانش وجود دارد آن‌ها را روی پوشاکمان قرار بدهیم تا متوجه شویم آیا هارمونی و ارتباطی از لحاظ رنگ و سبک آن‌ها با یکدیگر وجود دارد یا خیر. نباید فراموش کنیم که رنگ می‌تواند مهمترین چیز در استفاده از این محصولات و هماهنگ کردن آن‌ها با پوشش مان شود چراکه انتخاب رنگ اشتباه همان‌قدر تأثیرگذار است که اهمیت استفاده از این محصولات جانبی اهمیت دارد. مورد بعدی که باید به آن اشاره کرد جنس محصول است که این مورد بیشتر در کراوات اهمیت دارد. بهتر است برای انتخاب کراوات جنس دو محصول با هم در ارتباط باشند.

مشاهده بیشتر

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید