بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گیفت آس کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :
ست چرم طبیعی چرم سال ارسال رایگان

ست چرم طبیعی چرم سال

  • 1,030,000 تومان
کیف پول چرم طبیعی مدرن کد 172 ارسال رایگان

کیف پول چرم طبیعی مدرن کد 172

  • 810,000 تومان
ست چرم طبیعی مدرن کد 112 ارسال رایگان

ست چرم طبیعی مدرن کد 112

  • 770,000 تومان
ست چرم طبیعی مدرن کد 116 ارسال رایگان

ست چرم طبیعی مدرن کد 116

  • 870,000 تومان
ست چرم طبیعی گروس مدل مدیران ارسال رایگان

ست چرم طبیعی گروس مدل مدیران

  • 825,000 تومان
کیف دستی و‌ دوشی چرم طبیعی گاو طرح 1 ارسال رایگان

کیف دستی و‌ دوشی چرم طبیعی گاو طرح 1

  • 1,600,000 تومان

اکسسوری

اکسسوری مجموعه‌ای است که شبیه ستاره‌های آسمان عمل می‌کند به شکلی که در دل شب می‌درخشد و زیبایی و جذابیت را به میان میاورد. این محصولات از خصوصیات مثبت بسیار بالایی برخوردارند و به ساختار زندگی و پوشش و روابط شما معنای تازه می‌بخشند. اکسسوری‌ها مکملی هستند بسیار شگفت انگیز که می‌توانند با لوازم اصلی که با آن‌ها همخوانی دارد ست شوند و جلوه‌ای بی‌نظیر را به جا بگذارند. این جذابیت‌ها و خصوصیات ویژه باعث شده تا این محصولات بار روانی بسیار مثبتی را ایجاد کنند و جزو لوازم تأثیرگذار بر روی استایل شخصی به شمار بیایند. گیفت آس سعی دارد تا این ستاره‌های درخشان موجود در محصولات اکسسوری را با شما به اشتراک بگذارد چراکه درخشش و زیبایی از آن شماست.

اکسسوری چیست؟

اگر بخواهیم به اکسسوری (ACCESSORY) معنا بدهیم قبل از هر چیزی باید بدانیم که اکسسوری‌ها در یک تعریف خلاصه نمی‌شوند چراکه در دل این مجموعه یک جهان معنا و محصولاتی است که از فلسفه خاص ترکیب عشق و هنر سخن دارند؛ اما اگر بخواهیم کمی بیشتر به مفهوم این مجموعه نزدیک شویم و آن را مورد بررسی قرار دهیم باید بدانیم که به تمامی وسایلی که نقش جانبی را بازی می‌کنند و تکمیل کننده زیبایی و هارمونی دیگر لوازم هستند، اکسسوری گفته می‌شود؛ اما این موضوع به همین نقطه خلاصه نمی‌شود چراکه اکسسوری به خودی خود به دو دسته قابل حمل مثل کراوات و دکمه سر آستین و غیرقابل حمل مثل جاکلیدی تقسیم می‌شوند.

باید به این نکته توجه ویژه داشت که بهتر است هرکدام از محصولات این دو دسته با هم گروه‌های خود یا همان لوازم اصلی که به دسته آن‌ها مربوط است از لحاظ استایل، رنگ و نوع بافت تصویری مچ شوند و ارتباطی مفهومی و مستقیم با یکدیگر داشته باشند. مثلاً در دسته اکسسوری قابل حمل لوازمی مثل دکمه سر دست، کراوات، کیف پول، اکسسوری مو و ... باید با دقت بسیار زیادی انتخاب شوند و ارتباط مفهومی با پوشش و استایل اصلی ما داشته باشند. در لوازم جانبی غیرقابل حمل نیز به همین صورت است، وسیله‌هایی مثل آویز و جاکلیدی، تقویم و تقویم‌های رومیزی، ماگ و ... بهتر است با بافت چیدمان و سبکی که محیط با آن چیدمان شده است سازگاری داشته باشد.

چرا باید از اکسسوری استفاده کنیم؟

همیشه فکر می‌کنیم که تنها لوازم مصرفی اولیه در اولویت قرار دارند و لوازم جانبی یا همان اکسسوری‌ها ثانویه هستند. این باور باعث شده تا این محصولات را نادیده بگیریم و یا اهمیت خاصی برای آن‌ها قائل نشویم؛ اما اکسسوری‌ها با اینکه معنای لوازم جانبی می‌دهند نباید این طور به نظر برسند که از اهمیت کمتری برخوردارند و یا نباید آن‌ها را در صدر جدول اولویت‌هایمان قرار بدهیم. دلیل اینکه می‌گوییم اکسسوری به شدت مهم است به خاطر جادویی است که اکسسوری‌ها همراه خود دارند و این جادو در زمان‌هایی قابل درک است که می‌بینیم این محصولات به راحتی می‌توانند فضا و حال و هوای یکنواخت یک وسیله با یک تم رنگی را تغییر دهد و با رنگ‌های خود در باعث شکست رنگ در آن وسیله شود یا با ارزش و نوع طراحی که آن اکسسوری دارد می‌بینیم می‌تواند مرزهای سادگی را بشکند و ساختار پوشش یا دکوراسیون محیط را به راحتی تغییر دهد.

برای خرید آنلاین اکسسوری باید به چه مواردی دقت کرد؟

امروزه با این حجم از تنوعی که بین محصولات وجود دارد کار برای انتخاب اکسسوری‌هایی که کیفیت بالایی داشته باشند و از لحاظ زیبایی خاص و ارزشمند باشند بسیار سخت شده است. همین طور گاهی از چیزی در فضای مجازی مثل اینستاگرام خوشمان می‌آید اما به دلیل نبود درگاه بانکی و نظارت برای خرید محصولات دچار شک می‌شویم؛ اما تمامی این مسائل با رعایت یک سری از نکات قابل حل هست. اول از همه اینکه در بین فروشگاه‌های اینترنتی از سایت‌ها خرید کنید آن هم نه هر سایتی، سایتی که شما از آن خرید می‌کنید باید دارای نماد اعتماد الکترونیکی باشد تا نظارت کامل روی آن کسب و کار انجام شود.

مورد دیگر که برای خرید اینترنتی لازم است که مورد توجه قرار بگیرد مشاهده مشخصاتی است که یک سایت برای محصول تدوین کرده است. مشخصات درست و عکس‌های واضح می‌توانند مدرکی باشند تا یک سفارش درست شکل بگیرد. برای خرید اینترنتی اکسسوری می‌توانید از سایت هدیه و کادو خاص گیفت آس با خیال راحت و ضمانت ویژه استفاده کنید.

برای استفاده از اکسسوری چه نکاتی را رعایت کنیم؟

برای استفاده درست از لوازم جانبی که قرار است با لوازم اصلی مورد استفاده قرار بگیرند به علم و آگاهی زیادی نیاز داریم. این لوازم برای آنکه بتوانند به خوبی خود را نشان دهند نیازمند آن هست که یکسری نکات را مورد مطالعه قرار دهیم و بر روی آن‌ها مشرف شویم. این نکات می‌توانند به ما کمک کنند تا هارمونی درستی را در چیدمان و یا ساختار پوششی به وجود بیاوریم. یکی از موادی که هنگام استفاده از اکسسوری باید مورد توجه قرار بگیرد دقت به ابعاد آن وسیله جانبی است. ابعاد وسیله‌ای که می‌خواهیم با مورد اصلی مچ بشود باید بسیار مهم است چراکه نه باید خیلی ریز باشد که به چشم نیاید و نه خیلی درشت که باعث بشود چشم تمرکز روی وسیله اصلی نداشته باشد. مثلاً زمانی که می‌خواهیم از دکمه سر آستین استفاده کنیم باید اندازه دکمه سر آستین با ابعاد و نوع دوخت کت یا پیراهن همخوانی داشته باشد.

مورد دومی که باید به آن توجه کنیم همخوانی هارمونی رنگی دو جسم باهم است. نکته اولی که باید در این موضوع به آن اشاره کنیم است که اگر وسیله جانبی ما با وسیله اصلی کامل همرنگ نباشد بهتر است چراکه همرنگ بودن آن‌ها باعث یکنواختی و دیده نشدن می‌شود. پس بهتر است از رنگ‌هایی استفاده کنیم که باهم ساز گاری دارند ولی در عین حال می‌توانند خودشان را به بهترین شکل نشان دهند.

انواع اکسسوری‌ها

اکسسوری‌ها شامل محصولات مختلفی هستند که جداگانه به هرکدام آن‌ها خواهیم پرداخت:

کراوات و دکمه سر آستین

کراوات و دکمه سر آستین از لوازمی هستند که برای تزئین پوشاک استفاده می‌شوند. این محصولات در انواع اقسام متریال با دست و ماشین در حال تولید می‌باشند که هرکدام دارای خصوصیات ویژه‌ای است که شما می‌توانید با توجه به نوع پوشش اصلی خود از آن‌ها استفاده کنید.

کیف پول

کیف پول معمولاً کاربرد زیادی دارد و استفاده از این محصول بسیار زیاد است چراکه علاوه بر خاصیت تزئینی استفاده کاربردی دارد و برای ایجاد نظم نیز استفاده می‌شود.

اکسسوری مو

اکسسوری مو از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است چراکه این محصول در دید است و یکی از چیزهایی است که چشم در وهله اول با آن برخورد می‌کند اکسسوری مو هست. این نوع اکسسوری علاوه بر ایجاد زیبایی باعث نظم بخشید به مو نیز می‌شود.

آویز و جاکلیدی

آویز و جاکلیدی از لوازم جانبی است که غیرقابل حمل هستند و برای ایجاد نظم و زیبایی در دکور منزل استفاده می‌شوند. این دسته از محصولات بسیار پرطرفدارند و می‌توان آن‌ها را در انواع دکوراسیون منزل استفاده کرد.

ماگ

ماگ‌ها علاوه بر اینکه جزو لوازم جانبی خاص به حساب می‌آیند خاصیت کادویی هم دارند و می‌توانیم به صورت سفارشی هم آن‌ها را تهیه کنیم. ماگ سفارشی یکی از برترین هدیه‌هایی است که می‌توان با آن دل شخصی که دوستش داریم را شاد کنیم.

کارت پستال

کارت پستال‌ها جزو لوازم جانبی بسیار جذاب هستند. کارت پستال می‌تواند در کنار هدیه‌ای که می‌خواهیم با آن دل شخصی را شاد کنیم قرار بگیرند و جلوه‌ای فوق‌العاده به آن هدیه ببخشند.

فندک و جاسیگاری

فندک و جاسیگاری محصولی است ویژه و قابل حمل که یک محصول لوکس نیز به حساب می‌آید. همچنین از ست فندک و جاسیگاری می‌توان به عنوان هدیه‌ای ماندگار استفاده کرد.

قاب موبایل

همه ما علاوه بر اینکه دوست داریم قاب اصلی گوشی سالم بماند، برایمان اهمیت دارد که از قابی استفاده کنیم که زیبایی منحصر به فردی را همراه خود دارد. قاب گوشی هم به عنوان یک وسیله تزئینی به شمار میاید و هم به عنوان یک محصول جانبی کاربردی برای حفظ گوشی موبایل.

تقویم

تقویم سال 1400 یکی از پرفروش‌ترین تقویم‌های این سال‌ها به شمار می‌رود چراکه با آمدن قرن جدید علاوه بر سالی که روست از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. تقویم یک محصول کاربردی است که در انواع طرح‌های گرافیکی برای ایجاد زیبایی تولید می‌شود.

مشاهده بیشتر

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید