بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گیفت آس کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :
 اکسیر کاشی معرق طرح لااله الاالله ارسال رایگان

اکسیر کاشی معرق طرح لااله الاالله

 • 945,000 تومان
اکسیر کاشی معرق محمد (ص) ارسال رایگان

اکسیر کاشی معرق محمد (ص)

 • 765,000 تومان
 اکسیر کاشی معرق طرح محمد شش خانه ارسال رایگان

اکسیر کاشی معرق طرح محمد شش خانه

 • 945,000 تومان
کاشی اکسیر معرق طرح گل 4 شاه عباسی ارسال رایگان

کاشی اکسیر معرق طرح گل 4 شاه عباسی

 • 765,000 تومان
اکسیرکاشی معرق علی (علیه السلام) ارسال رایگان

اکسیرکاشی معرق علی (علیه السلام)

 • 765,000 تومان
 اکسیر کاشی معرق طرح علی شش ضلعی ارسال رایگان

اکسیر کاشی معرق طرح علی شش ضلعی

 • 945,000 تومان
 اکسیر کاشی معرق طرح علی بن ابیطالب ارسال رایگان

اکسیر کاشی معرق طرح علی بن ابیطالب

 • 765,000 تومان

تابلو کاشی

تابلو کاشی رؤیایی‌ترین تابلویی است که می‌توانیم از آن سخن بگوییم. دلیل اینکه به تابلو کاشی یک هنر رؤیایی می‌گوییم این است که این تابلو به شکل بسیار خاص و هنرمندانه تولید می‌شود. هنرمند خالق اثر برای ساخت این تابلو از تکه‌های شکسته کاشی استفاده می‌کند و با چسباندن هر تکه از آن‌ها در کنار هم طرح و تصویر مورد نظر را پدید می‌آورد. تابلو کاشی یا همان (mosaic art) یک محصول اقتصادی است که با داشتن این دسته از محصولات هنری نیاز نیست هزینه بسیاری را برای دکوراسیون داخلی منزل یا محل کار متحمل شوید. تابلو کاشی به علاوه تمام جذابیت و زیبایی که دارد از درخشندگی بسیار زیادی هم برخوردار است که می‌تواند به فضا جلوه ویژه‌تری بدهد و دارای جذب بالایی باشد.

تابلو کاشی چیست؟

به طور کلی هنر کاشی کاری هنر معرق با کاشی از پدید آمدن کاشی‌های مختلف در انواع رنگ‌ها به وجود می‌آید. باید توجه داشته باشیم که نحوه ساخت هر تابلو کاشی با تابلو دیگر متفاوت است و این فقط به این دلیل است که ساختار هر طرحی با طرح دیگر با توجه به ذهنیت هنرمند تفاوت دارد. در بعضی از تابلو کاشی‌ها تکه‌های منظم کاشی را در کنار هم می‌بینیم و در بعضی از تابلو کاشی‌ها تکه‌هایی را شاهد هستیم که هنرمند آن‌ها را با شکستن و قطعه کردن به شکل مورد نیاز خود در آورده است.

هنگام خرید تابلو کاشی به چه نکاتی توجه کنیم؟

برای خرید کادو هنری بهتر است همیشه نکاتی را مورد مطالعه قرار دهیم تا بتوانیم با کسب آن نکات بهترین و به صرفه‌ترین انتخاب‌ها را در مشت داشته باشیم. در خرید تابلو کاشی ابتدای امر باید توجه کنیم از آن تابلو برای چه مکانی می‌خواهیم استفاده کنیم، خب به طور قطع تابلویی که می‌تواند برای محل کار مناسب باشد دلیلی ندارد برای منزل هم خاص به نظر برسد یا راه دور نرویم در خود همان خانه تابلویی که با اتاق نشیمن و پذیرایی همخوانی دارد شاید با اتاق خواب هیچ وجه اشتراکی نداشته باشد. پس از اینکه از مکان و ابعاد مورد نظر اطمینان خاطر کسب کردیم باید به ارتباط آن تابلو با فضای محیط، بافت و رنگ بعدی لوازم چیده شده دقت کنیم تا بتوانیم محصولی را خریداری کنیم که با فضای ما جور در بیاید.

نکته مهمتری که صد در صد برای همه ما قابل بحث هست مقاومت و شدت آسیب پذیری همچنین محصولی است. بهتر است با دقت بسیار زیاد تابلو کاشی انتخاب کنیم که از جنس مرغوب ساخته شده باشد و هیچ شکاف و درزی بین قطعات آن مشخص نباشد. در همین زمینه نکته‌ای که یکی از اصل‌های ماجراست این است که آن تابلو قابلیت تمیز کردن با مواد مرطوب مثل آب را داشته باشد، منظورمان از این حرف این است، چسبی که برای کنار هم قرار دادن قطعات کاشی استفاده شده اگر بی‌کیفیت و نامرغوب باشد باعث می‌شود محصول استحکام خود را از دست بدهد و کاشی‌ها جدا شوند.

مشاهده بیشتر

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید