بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گیفت آس کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :

هدیه و کادو کریسمس

هدیه کریسمس دنیایی از عشق و زیبایی است که در کیسه خاص و قرمز رنگ بابانوئل جا می‌گیرد و با خود زیبایی را به خانه‌ها می‌آورد. با نو شدن سال در قلب زمستان در میان رقص زیبای دانه‌های برف ارزشمندترین چیزی که می‌تواند به وجود خانواده‌ها گرما ببخشد هدیه کریسمس خاص است که به عنوان یک یادگاری ویژه در سال نو می‌تواند قد علم کند و سر تا پا دلبری خودش را به نمایش بگذارد. برای خرید هدیه کریسمس می‌توانیم از انواع محصولات دیگر استفاده کنیم اما گیفت کریسمس می‌تواند هم در کنار آن هدایا و هم جداگانه جلوه‌ای ویژه را به میان بیاورد و تأثیر خود را بگذارد. هدیه کریسمس از خاص‌ترین محصولات هدایای مناسبتی به شمار می‌آید و همه چیز را در یک چشم به هم زدن رنگ ارزش می‌بخشد.

هدیه کریسمس برای سال نو باید کادویی خاص باشد که تا این شب را برای همه جذاب کند. سال نو همیشه با عطر و بوی تازه‌ای همراه است و تمامی افراد را به وجد می‌آورد تا عزیزان خود را به زیباترین شکل غافلگیر کنند و در این روز به آن‌ها هدایایی بدهند. انتخاب بهترین هدیه کریسمس موضوعی چالش برانگیز است، چراکه گاهی دقیق نمی‌دانیم طرف مقابل دوست دارد چه کادویی را هدیه بگیرد. البته هدیه گرفتن به طور کلی جذاب است و انسان را به وجد می‌آورد اما هماهنگی هدیه با نیاز، باعث ارزشمندتر شدن کادو می‌شود. خرید کادوی همسان برای تمامی افراد ایده چندان جالبی به نظر نمی‌رسد چراکه هرکس روحیات متفاوتی دارد و انتظار می‌رود که برای او کادویی متناسب خریده شود. از این‌رو ما در این مطلب قصد داریم چندین پیشنهاد را پیش روی شما قرار دهیم که انتخاب را برای شما آسان‌تر می‌کند.

 

هدیه و کادو کریسمس را چطور انتخاب کنیم؟

هدیه کریسمس یکی از جذاب‌ترین کادوهایی است که شما می‌توانید در طول زندگی به دیگران تقدیم کنید. براین اساس قبل از خرید، افرادی که قصد دارید برای آن‌ها کادو بخرید را به چند دسته تقسیم کنید. مثلا در لیست خود اسم دوستان، فامیل یا همکاران را بنویسید و براساس روحیات آن‌ها، انواع کادو کریسمس را در نظر بگیرید.

براساس جنسیت و میزان صمیمیت نیز می‌توان افراد را دسته بندی کرد. تعیین کنید که هر فرد در چه دسته‌ای قرار دارد و قصد دارید چه بودجه‌ای را به او تعلق دهید. شما باید براساس روحیات طرف مقابل، جایگاه اجتماعی، میزان صمیمیت و سلیقه خود هدیه کریسمس را انتخاب کنید. معمولا خانم‌ها زیور آلات را دوست دارند.

شما می‌توانید برای افراد نزدیک خود زیور آلاتی چوبی تهیه کنید که نشانی از کریسمس دارند. حباب شیشه‌ای زمستان و شمع و تنه چوبی نیز پیشنهادهای خوبی برای کادو کریسمس هستند. برای دیدن نمونه‌های بیشتر می‌توانید به صفحه محصولات کریسمسی گیفت آس بروید و در آن‌جا تنوع محصولات را مشاهده کنید.

بهترین هدیه و کادو کریسمس چیست؟

کریسمس همزمان با میلاد حضرت مسیح در 24 دسامبر برگزار می‌شود. تاریخ کریسمس در ایران 4 دی ماه است در نتیجه باید در این مناسبت کادوهایی زمستانی تهیه کنید. کریسمس را با رنگ قرمز و درخت کاج تزیین شده می‌شناسند. در گذشته “قوم سلت” بر این باور بودند که گیاهان مقدس در زمستان خوش شانسی به ارمغان می‌آورد به همین علت خانه خود را با گیاهان سبزی چون کاج و بنت قنسول آرایش می‌کردند.

امروزه درخت و کریسمس با ترکیب رنگ قرمز و سبز گسترش زیادی دارد. البته این رنگ‌ها چندان در خرید کادو کریسمس تاثیری ندارند، چون شما می‌توانید هدیه خود را با رنگ قرمز و سبز کادوپیچ کنید یا به سلیقه خود گیفتی را از گیفت آس انتخاب کنید که روی کادو قرار دهید.

بهترین کادو کریسمس آن چیزی است که مطابق با سلیقه طرف مقابل خریداری شود یا نمادی از کریسمس داشته باشد. برخی اوقات برای کودکان بازی در نقش بابانوئل نیز جذاب خواهد بود، پس مهم نیست چه کادویی تهیه می‌کنید، بلکه آنچه اهمیت دارد، روحیات و خواسته طرف مقابل شما است.

هدیه کریسمس چه ویژگی هایی دارد؟

کریسمس روزی خاص برای مسیحیان است که تجمل آن محدود به تزیین درخت می‌شود و کادوهای این شب صرفا جنبه یادآوری دارند. معمولا مرسوم نیست که برای این شب کادو کریسمس گران قیمتی خریداری شود اما در پای درخت حتما برای اعضای خانواده کادوهایی وجود دارد که کودکان آن را هدیه‌ای از سمت بابانوئل می‌دانند.

بیشتر کشورها رسم دارند که در این شب کادوهایی زمستانی را به دیگر افراد هدیه دهند. حتی می‌تواند هدیه کریسمس دعوت دوست خود به رستوران برای جشن کریسمس باشد. کادوهای تنقلاتی ایده خوبی برای این شب است.

ویژگی کادوی کریسمس این است که شما بتوانید احساسات خود را به بهترین شکل به طرف مقابل نشان دهید و حتما نباید کادویی گران قیمت را برای او تهیه کنید. البته اگه فرد مقابل شما به وسیله‌ای نیازمند است مثلا مدتی است گوشی او خراب شده و شما به اندازه کافی بودجه دارید، می‌توانید به عنوان کادو کریسمس برای او گوشی موبایل تهیه کنید اما رسم این شب بر سادگی، کنارهم جمع شدن و شادی کردن بسیار است.

 

چرا باید هدیه کریسمس را تهیه کنیم؟

هدیه گرفتن از افراد مختلف همیشه با شادی و انرژی همراه است از این‌رو افراد مختلف در دنیا سعی می‌کنند به مناسبت‌های مختلف به اعضای خانواده و دوستان خود هدایایی تقدیم کنند. خرید کادو کریسمس باعث می‌شود که افراد در این شب نه تنها کنارهم بودن را جشن گرفته بلکه با خرید انواع کادو کریسمس به یکدیگر ابراز احساسات کرده و نشان دهند که تا چه حد قدردان محبت‌های دیگری هستند.

کریسمس یک عید مذهبی نیست بلکه بهانه‌ای برای شادی به شمار می‌رود که از سالیان بسیار دور رواج داشته است. مردمان هر سرزمین روزی را برای خود در نظر گرفته‌اند تا در آن روز به جشن و شادی بپردازند و با خرید هدیه، به یکدیگر حس ارزشمندی دهند. از این‌رو در آداب مسیحیان تمامی کشورها آمده است که اعمالی را در این روز انجام دهند که یکی از آن‌ها هدیه کریسمس خوانده می‌شود.

درخت کریسمس، پوشیدن لباس بابانوئل، روزه، قرار دادن حلقه‌های سبز پشت در خانه‌ها و تزیین منزل با شمع از دیگر رسومات این شب به شمار می‌روند. کادو کریسمس معمولا به کودکان تقدیم می‌شود اما بزرگسالان نیز می‌توانند مخاطب این هدایا باشند.

 

انواع کادو و هدیه کریسمس

در دنیا جشن‌های متفاوتی از جمله هالوین، جشن شب یلدا، کریسمس، نوروز، عید پاک و … وجود دارند که طی مراسم خاصی برگزار می‌شوند. بیشتر مردم دنیا با نزدیک شدن به این مناسبت‌ها در تکاپوی آماده سازی وسایل برای جشن هستند تا شبی خاطره انگیز را در کنار خانواده خود داشته باشند. یکی از اجزا جدانشدنی جشن‌ها، خرید کادو کریسمس است. هدیه کریسمس برای افراد مختلفی خریداری می‌شود که در ادامه به شرح هریک پرداخته‌ایم.

 

1. پک هدیه و کادو کریسمس برای سازمان ها و ادارات

از آن جایی که کریسمس جشنی متعلق به مسیحیان است و قشر کمی از افراد مسیحی در ایران زندگی می‌کنند، خرید هدیه برای کارمندان یا مدیران مسیحی بسیار حائز اهمیت خواهد بود تا به آن‌ها نشان دهید که در تمام جشن‌ها در کنار آن‌ها هستید.

در کریسمس علاوه‌بر کادوهایی که افراد خانواده و دوستان برای یکدیگر تهیه می‌کنند رسم بر این است که روز پس از کریسمس، کارمندان از کارفرمایان خود هدیه‌ای دریافت کنند. همچنین برای افراد کم بضاعت کادوهایی تهیه می‌شود.

این رسم تمرینی است برای مهربانی، حسن نیت، قدر دانستن دورهمی‌ها و جایگاه خانواده که با یک جشن باشکوه ادغام شده است. تدارک شام، پاکسازی خانه، خرید لباس نو و تهیه هدیه کریسمس از جمله فعالیت‌هایی است که شور و حال زندگی را به افراد برمی‌گردانند. از این نظر شباهت‌های زیادی بین نوروز و کریسمس وجود دارد.

فرقی بین کارکنان نیست و مذهب دلیلی برای تمایز افراد نمی‌شود. از این‌رو می‌توان با خرید کادو کریسمس برای کارکنان مسیحی یا مدیران سایر شرکت‌ها به آن‌ها نشان داد که تمایزی بین آن‌ها و دیگر افراد قائل نشده و از خوشحالی آن‌ها دیگران نیز شادمان هستند. حتی می‌توان به این مناسبت جشنی برپا کرد تا کارمند مسیحی احساس تنهایی نکند و یک شادی دست جمعی برپا شود.

ست اداری و ماگ برای تبریک کریسمس به کارمندان اقلام مناسبی به نظر می‌رسند. پک هدیه چرم می‌تواند شامل یک یا چند محصول کاربردی باشد. باکس گل نیز می‌تواند به این مناسبت کاربردی باشد،‌ به خصوص اگر به شکلی هنرمندانه تزیین شود. گل‌ها پیام‌های مختلفی را با خود به همراه دارند. بهتر است به این مناسبت از گل‌هایی رنگارنگ استفاده کنید.

 

2. کادو کریسمس برای همسر

اگر شما در خانواده مسیحی رشد کرده باشید احتمالا جشن کریسمس برای شما شکوه زیادی دارد و آن را روزی خاص برای خود می‌دانید. در این روز معمولا اعضای خانواده به یکدیگر کادو می‌دهند. هدیه کریسمس برای همسر می‌تواند از اقلام متفاوتی چون پوشاک متناسب با کریسمس یا زیور آلات باشد. ما در مجموعه گیفت آس تنوع وسیعی از محصولات را فراهم آورده‌ایم که دست شما را برای انتخاب کادو برای همسرتان باز می‌گذارد.

در خرید کادو کریسمس همیشه یک نکته را در نظر داشته باشید که فرد مقابل از این هدیه چه نفعی می‌برد و تا چه حد در زندگی او تاثیر خواهد داشت. خرید هدیه برای همسر شاید چندان کار سختی نباشد، چرا که به خوبی روحیات او را می‌شناسید و می‌دانید که به چه چیزی نیازمند است. شما می‌توانید با توجه به فصلی که در آن قرار دارید، کیف و کفش چرم مناسبی را از گیفت آس سفارش دهید یا برای محیط کار او یک کادوی دکوراتیو تهیه کنید.

ست کیف رودوشی و کیف پول چرمی از جذاب‌ترین هدایایی هستند که می‌توانید به عنوان کادو کریسمس به همسر خود تقدیم کنید. کیف کمری چرمی نیز برای آقایان پیشنهاد خوبی به نظر می‌رسد. زیورآلات در هر شرایطی کاربردی است اما اگر بودجه کمی برای خرید کادو دارید، می‌توانید کادو کریسمس برای همسر را از میان آویزهای کریسمسی گیفت آس انتخاب کنید یا یک عروسک یا کلاه کریسمسی به او هدیه دهید.

 

3. هدیه و کادو کریسمس برای تازه عروس و دامادها

در تمام نقاط جهان آداب و رسوم مختلفی دیده می‌شود. در ایران معمولا تازه عروس و دامادها جایگاه خاصی دارند و به هر مناسبت به آن‌ها کادویی تقدیم می‌شود. اگر در اطرافیان خود شخصی را می‌شناسید که به تازگی ازدواج کرده‌اند می‌توانید با یک ست لباس کریسمسی آن‌ها را خوشحال کنید. چراکه می‌توانند در این شب لباس خود را بپوشند و با آن عکس‌هایی خاطره انگیز ثبت کنند.

مینی اسکارف و کلاه قرمز رنگ نیز پیشنهاد مناسبی به نظر می‌رسد. البته شما برای خرید کادو کریسمس برای عروس و دامادها باید در ابتدا به روحیات آن‌ها توجه داشته باشید اما اگر قصد سوپرایز کردن آن‌ها را دارید، کارشناسان گیفت آس براساس سال‌ها تجربه می‌توانند به شما محصولات جذابی را پیشنهاد دهند.

 
4. کادو کریسمس برای خانم ها

خرید هدیه کریسمس برای خانم‌ها کار خیلی دشواری نیست چراکه شاید از 10 موردی که در ذهن دارید، 9 تای آن را خانم‌ها بپسندند. باید توجه داشته باشید که خانم‌ها از هرکس انتظار متفاوتی دارند در نتیجه هدیه کریسمس را با سطح انتظار آن‌ها هماهنگ کنید.

البته این خرید می‌تواند متناسب با بودجه شما باشد چراکه طیف وسیعی از محصولات مورد پسند خانم‌ها واقع می‌شود. پک مدیتیشن، پک شمع و ماگ و محصولات آرایشی و بهداشتی از بهترین هدایایی هستند که شما می‌توانید برای خانم‌ها تهیه کنید.

ساعت نیز انتخاب باشکوهی به عنوان کادو کریسمس برای خانم‌ها است. ساعت‌ها انقدر از نظر طرح و رنگ متفاوت هستند که شاید زمان زیادی را برای انتخاب از شما بگیرند. خانم‌ها پس از فرزند دار شدن، نیمی از خود را متعلق به فرزند خود می‌دانند از این‌رو اگر قصد دارید به یک مادر،‌ هدیه کریسمس را تقدیم کنید،‌ بهترین کادو برای او تابلویی دوبعدی از عکس او و فرزندش است. کاریکاتور رنگی نیز انتخاب هوشمندانه‌ای برای یک خانم است البته به شرطی که به قدر کافی با او صمیمی باشید.

زیور آلات و اکسسوری مو از دیگر هدایای جذابی هستند که شما می‌توانید برای دوست خود انتخاب کنید. اکسسوری‌های مو شمایل متفاوت و جذابی دارند. گیره چوبی ایران،‌ شانه چوبی و هد بند را می‌توانید از انواع کریسمسی انتخاب کنید. در گیفت آس امکان سفارش اختصاصی هر طرح وجود دارد. پس برای برخورداری از هدیه‌ای مناسب می‌توانید طرح را با توجه به سلیقه خانم مقابل خود سفارش دهید و آن را در مدتی چند روزه تحویل بگیرید.

 

5. هدیه کریسمس مردانه (برای آقایان)

به نظر می رسد که خرید کادو کریسمس برای آقایان کمی مشکل باشد. اما با کمی دقت و حوصله می‌توانید برای مرد مورد علاقه خود کادویی مناسب را خریداری کنید. همیشه لازم نیست که به این منظور کادویی گران قیمت تهیه کنید بلکه تزیین کادو به شکلی خلاقانه تاثیر بیشتری خواهد داشت.

به طور مثال می‌توانید او را به شام دعوت کنید و لحظات خوبی را برای او بسازید. خرید انواع محصولات چرمی نیز می‌توانید انتخاب خوبی به عنوان کادو کریسمس مردانه باشد. چرم همیشه اصالت دارد و ارزشمندی خود را به رخ می‌کشد.

خرید چرم به فصل خاصی بستگی ندارد. کالایی پر کاربرد و شیک است که در انواع کفش، کیف دستی، کیف پول،‌ ست‌های اداری، جاکلیدی و کمربند ساخته می‌شود. هرچقدر که اقلام چرمی ابعاد بزرگ‌تری داشته باشند یا تعداد آن‌ها بیشتر باشد، قیمت بالاتری دارند. جعبه تنقلات کریسمس همچون شکلات‌ها نیز پیشنهاد خوبی به نظر می‌رسند.

 

6. هدیه و کادو کریسمس برای کودکان

بسیاری از افراد کریسمس را با خرید کادو برای بچه‌ها می‌شناسند. همانطور که کودکان در نوروز سهم جداگانه‌ای از عیدی‌ها دارند، کادو کریسمس برای کودکان نیز خاص است و اعضای خانواده سعی می‌کنند کودکان را با هدیه کریسمس برای کودکان شاد کنند. کودکان ارزش مادی هدیه را نمی‌دانند و حتی با یک شکلات شاد می‌شوند. اما اگر وسیله یا اسباب بازی که آن‌ها دوست دارند را خریداری کنید،‌ به این ترتیب ارزش کریسمس را برای آن‌ها دوچندان کرده‌اید.

هیچ چیز مانند عروسک و اسباب بازی به عنوان کادو کریسمس برای بچه ها  جذاب نیست اما شما می‌توانید در کنار آن یک کراوات طرح کریسمس را سفارش دهید که کودک به دوست یا اعضای فامیل هدیه دهد. در گیفت آس طرح‌های متنوعی از کراوات وجود دارد اما شما براساس سلیقه فردی می‌توانید مدلی دلخواه را سفارش دهید. هنگام خرید کادو کریسمس برای کودکان به جنسیت و شخصیت‌های کارتونی مورد علاقه آن‌ها توجه داشته باشید.

عروسک‌های کریسمسی بابائوئل‌هایی هستند که می‌توانند کودکان را ساعت‌ها سرگرم کنند. اگر قصد دارید کادویی متقاوت‌تر برای کودکان خریداری کنید، بهتر است به فکر خرید جعبه موزیکال باشید. چراغ خواب، لباس شخصیت کارتونی، ساعت و جوراب کریسمس از دیگر هدایایی هستند که در گیفت آس برای کودکان فراهم شده‌اند. باتوجه به سن و سال کودکان انتخابی مناسب را داشته باشید. یک کودک دبستانی انتظاری متفاوت از نوجوانی دبیرستانی دارد. شاید لوازم التحریر کودکان را خوشحال کند اما برای نوجوانان باید در فکر خرید لباس، وسایل ورزشی و زیورآلات باشید.

 

کادو کریسمس دخترانه

اگر فرزند دختری در خانه دارید که در فکر تهیه هدیه کریسمس برای او هستید. دخترهای جوان به لوازم آرایشی و بهداشتی علاقه زیادی دارند و پک‌های مراقبت پوستی برای آن ها بسیار جذاب است. از سوی دیگر دخترها به محیط اتاق خود اهمیت زیادی نشان می‌دهند پس خرید هر هدیه که اتاق او را زیبا سازد،‌ برای دختران مجرد زیبا جذاب خواهد بود. تی شرت‌ها انتخاب خوبی برای کودکان کم سن‌تر است. مخصوصا اگر این تی شرت با مادر، پدر یا خواهر و برادر ست شده باشد. پابندها و دیگر زیورآلات نیز انتخاب مناسبی برای هدیه کریسمس دخترانه به نظر می‌رسند.

 
هدیه کریسمس پسرانه

اگر پسر مجردی در خانه دارید،‌هنگام خرید کادو کریسمس پسرانه به روحیات او توجه داشته باشید. بچه‌ها به هر کادویی واکنش نشان می‌دهند و آن را دوست خواهند داشت مگر اینکه این وسیله مناسب سن و جنسیت آن‌ها نباشد. خرید ماشین اسباب بازی و عروسک‌ها گزینه‌ای بسیار خوب برای هدیه کریسمس هستند.

می‌توانید به پسران پازل و جورچین هدیه دهید تا در تمام اوقات فراغت خود مشغول ساخت آن باشند. پازل برای هر سنی جذاب است،‌ فقط باید برای کودکان پازل چند تکه با طرح مثلا دایناسور بخرید و پسران نوجوان را با پازل طرح دزد دریایی به چالش بکشید. ست‌های چرمی، کلاه و عینک نیز برای پسران جوان ایده خوبی هستند.

 

بهترین قیمت خرید کادو و هدیه کریسمس

در مورد خرید کادو کریسمس محدودیتی وجود ندارد و شما می‌توانید با کمی تحقیق بهترین هدیه را با بودجه‌ای به صرفه برای عزیزان خود تهیه کنید. مهم این است که کادو را شب کریسمس در پای درخت قرار دهید پس قبل از شروع کریسمس به انواع محصولاتی که می‌توانید تهیه کنید، اندیشیده باشید. امروزه فروشگاه‌های اینترنتی متعددی چون گیفت آس پدید آمده‌اند که به شما کمک می‌کنند، پیش از انتخاب، تنوع محصولی را مشاهده کنید و قیمت آن‌ها را مورد بررسی قرار دهید.

هدیه کریسمس همچون نوروز به رسم یادبود تقدیم می‌شود پس نیاز نیست که برای آن هزینه زیادی بپردازید. زیور آلات دست ساز ایده خوبی برای این مناسبت هستند که می‌توانید با قیمتی به صرفه آن را خریداری کنید. شمع، آویز و جاکلیدی، جعبه تنقلات و دمنوش‌ها و تابلوها نیز ایده‌هایی به صرفه و ارزان قیمت هستند. در کنار این اقلام می‌توان گل‌هایی زیبا خریداری کرد که در یک باکس تزیین شده‌اند و نشاط را در محیط پخش می‌کنند. بهترین کادو کریسمس آن چیزی است که فرد به آن نیاز دارد و دیدن کادو باعث خوشحالی آن می‌شود.

 

سفارش آنلاین هدیه و کادو کریسمس از گیفت آس

گیفت آس مجموعه‌ای برای خرید هدیه است که محصولات متنوعی برای خانم‌ها،‌ آقایان و کودکان فراهم کرده است. شما می‌توانید باتوجه به مناسبت‌هایی همچون کریسمس، یلدا، تولد، سالگرد ازدواج و هدایای تبلیغاتی به وب سایت فروشگاه این مجموعه مراجعه کنید و کادویی که نیاز دارید را سفارش دهید تا ما آن را برای شما بفرستیم. چنانچه برای کادو کریسمس، محصولی خاص را در ذهن دارید یا می‌خواهید آن را باتوجه به سلیقه خود سفارشی سازی کنید، از پیش با کارشناسان هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.

خرید آنلاین هدیه کریسمس در وقت و هزینه شما صرفه جویی می‌کند. چرا که به جای گشت و گذار در مغازه‌ها می‌توانید در ساعت کاری یا زمان استراحت در منزل به سایت گیفت آس بروید و انواع اقلام را بررسی کنید تا در نهایت کادویی بی‌نظیر را سفارش دهید. این هدایا براساس سلیقه شما تزیین می‌شوند و در تاریخ مقرر ارسال خواهند شد.

برای مشاهده محصولات متنوع به سایت گیفت آس مراجعه کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید.

سوالات متداول

1. کادو کریسمس چیست؟

در دنیا برای اقشار مختلف مناسبت‌های متعددی وجود دارد که آن را با آداب و رسوم خاصی برگزار می‌کنند. معمولا در تمام این مناسبت‌ها افراد به یکدیگر هدیه‌ می‌دهند. از این‌رو مسیحیان در روز میلاد حضرت مسیح جشنی با عنوان کریسمس برگزار می‌کنند و اعضای خانواده به یکدیگر هدیه می‌دهند.

2. هدیه کریسمس مناسب آقایان چیست؟

کادو کریسمس وسیله‌ای تجملاتی نیست بلکه یادبودی است که به دیگری هدیه داده می‌شود. شما برای خرید کادو کریسمس برای آقایان باید به روحیات آن‌ها توجه داشته باشید. اکسسوری‌های چرمی، ساعت و عینک از جمله کادوهای مناسب برای آقایان هستند.

3. کادوی کریسمس برای خانم‌ها چه چیزی بخریم؟

خانم‌ها را می‌توان با اقلام متفاوتی خوشحال کرد. برای دختران جوان معمولا پک‌های زیبایی و آرایشی کاربردی است. کودک دختر با اسباب بازی و عروسک به وجد خواهد آمد. همچنین می‌توان برای همسران زیورآلاتی از طلا تهیه کرد که نمادی از کریسمس روی آن نقش بسته است.

4. هدیه کریسمس برای کارمندان چیست؟

رسم بر این است که علاوه‌بر کادوهایی که اعضای خانواده به یکدیگر تقدیم می‌کنند، شرکت‌ها به کارمندان هدایایی را به رسم یادبود تقدیم کنند. در ایران شرکت‌ها می‌توانند برای کارمند خود گل، ماگ یا ست اداری بخرند.

5. چگونه از گیفت آس کادوی یلدایی خریداری کنیم؟

فروشگاه گیفت آس فضایی را برای شما مهیا کرده تا بتوانید از طریق مراجعه آنلاین به طیف وسیعی از محصولات دست پیدا کنید و کادوی مناسبی را خریداری کنید تا برای شما ارسال شود.

مشاهده بیشتر

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید