بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گیفت آس کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :
استند چوبی رومیزی مدیریتی ارسال فوری

استند چوبی رومیزی مدیریتی

 • 252,000 تومان
دکوری کرگدن دستساز طرح سوماترایی ارسال رایگان

دکوری کرگدن دستساز طرح سوماترایی

 • 3,150,000 تومان
دکوری چوبی دست ساز طرح سنجاب قرمز	 			ارسال رایگان

دکوری چوبی دست ساز طرح سنجاب قرمز

 • 880,000 تومان
دکوری چوبی دست ساز طرح شیر بیشه 	 			ارسال رایگان

دکوری چوبی دست ساز طرح شیر بیشه

 • 8,800,000 تومان
دکوری چوبی دست ساز طرح مانتا	 			ارسال رایگان

دکوری چوبی دست ساز طرح مانتا

 • 18,000,000 تومان
دکوری چوبی دست ساز طرح گنجشک	 			ارسال رایگان

دکوری چوبی دست ساز طرح گنجشک

 • 2,800,000 تومان
دکوری چوبی دست ساز طرح	قایق یدک کش	 			ارسال رایگان

دکوری چوبی دست ساز طرح قایق یدک کش

 • 1,880,000 تومان
دکوری کرگدن دستساز طرح جاوه ایی ارسال رایگان

دکوری کرگدن دستساز طرح جاوه ایی

 • 3,480,000 تومان
دکوری چوبی دست ساز طرح آفتاب پرست	 			ارسال رایگان

دکوری چوبی دست ساز طرح آفتاب پرست

 • 3,800,000 تومان
دکوری چوبی دست ساز پلنگ ارسال رایگان

دکوری چوبی دست ساز پلنگ

 • 1,800,000 تومان
دکوری چوبی دست ساز طرح پرواز پگاسوس	 			ارسال رایگان

دکوری چوبی دست ساز طرح پرواز پگاسوس

 • 1,800,000 تومان
 دکوری کرگدن دستساز طرح نشسته ارسال رایگان

دکوری کرگدن دستساز طرح نشسته

 • 4,480,000 تومان
کرگدن دستساز طرح سیاه آفریقایی ارسال رایگان

کرگدن دستساز طرح سیاه آفریقایی

 • 2,800,000 تومان

جاشمعی و دکوری

جاشمعی و دکوری برگ برنده‌ای است در میان لوازمی که برای زیبایی بخشیدن محیط از آن‌ها استفاده می‌کنیم. این محصولات با خودشان علاوه بر زیبایی هیجان و تفاوت را به همراه می‌آورند به طوری که بدون هیچ طراحی اولیه و چیدمان خاصی می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید و فضا را به نفع خود و روحیه‌ای که دوست دارید از محیط بگیرید تغییر بدهید. این دسته از محصولات لوازم تزئینی را می‌توانید در دسته‌های مختلف با متریال و مواد اولیه متفاوت در اختیار داشته باشید. از جاشمعی لیان که از تلفیق بتون و پلکسی خلق شده‌اند گرفته تا آینه‌های دکوراتیو خاص که همه و همه علاوه بر زیبایی که دارند کاربردی خاص و باور نکردنی را هم برایتان به ارمغان می‌آورند.

چرا به جاشمعی و دکوری برای دکوراسیون منزل نیاز داریم؟

یک بحث که جدا از تمام زیبایی‌ها و فضاسازی‌ها قابل بحث است، قضیه نیاز است. نیاز زمانی که به وجود می‌آید بهتر است به درستی برطرف شود تا هم محصولات ارزشمند را انتخاب کنیم و هم گزینه‌هایی را در دست داشته باشیم که از لحاظ کیفیت در بالاترین درجه قرار دارند. یکی از نیازهای انسان میل به نظم بخشیدن محیط و خاص کردن آن است. این دو مورد همیشه کمک می‌کنند تا انسان از لحاظ روحی و شرایط فکری بتواند در بهترین حالت خود قرار بگیرد نباید از این مسئله ساده گذر کرد که چراکه محیط زندگی و کار بسیار بر روی حال و احوال انسان و کارهایی که او انجام می‌دهد تأثیرگذار است محصولات جاشمعی و دکوری این هنر را دارند که هم زیبایی به محیط ببخشند و هم تأثیر فراوانی بر احساسات ما بگذارند.

در خرید جاشمعی و دکوری باید به چه نکاتی توجه داشت؟

اول از هم بیاییم جداگانه هرکدام از این موارد را مورد بررسی قرار دهیم تا هم به خوبی در خاطرمان بمانند و هم بتوانیم از این موارد برای اینکه یک انتخاب درست داشته باشیم استفاده کنیم. اول از همه از جاشمعی شروع می‌کنیم برای خرید یک جاشمعی مناسب و مرغوب ابتدا باید به پایه اصلی توجه کنیم. سطح یا پایه‌ای که جاشمعی روی آن قرار می‌گیرد باید از متریالی ساخته شده باشد که قوی و مستحکم باشد تا زمانی که شب حرارت ایجاد می‌کند یا اشک آن روی سطح می‌ریزد محصول در دراز مدت آسیب نبیند و عمر طولانی مدت داشته باشد. نکته دوم این است که لایه‌های رنگی ایجاد شده در جاشمعی یا موارد تزئینی که روی آن‌ها به کار می‌رود باید به طوری باشد که روی محصول تثبیت شده باشند و هیچ چیزی آن‌ها را پاک نکند.

حالا می‌توانیم به نکاتی که برای یک خرید مناسب دکوری‌ها وجود دارد توجه کنیم و آن‌ها را مورد بررسی قرار دهیم. اگر بخواهیم یک توضیح کلی در مورد اینکه چگونه دکوری‌ها را مورد قضاوت قرار دهیم داشته باشیم باید بگوییم هر دکوری دارای یک سری مواد اولیه بیسیک و پایه است که کیفیت آن مواد مهمترین چیزی است که در ارزش یک وسیله دکوری تأثیر می‌گذارد. مثلاً تصور کنید برای خرید یک آینه به اولین چیزی که باید به آن توجه کرد نوع خود آن شیشه و ضخامت خود مواد اولیه‌ای است که روی آن جیوه خورده و بعد به مرحله تزئین و شکل دادن رسیده است.

مشاهده بیشتر

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید