بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گیفت آس کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :

فندک و جاسیگاری

فندک و جاسیگاری نقشی شبیه ستاره در دل آسمان رادارند. چراکه در ظاهر کلی و ساختار اصلی پوشش این نکته بسیار قابل اهمیت است که از ریزترین وسایل جانبی تا درشت‌ترین اکسسوری که استفاده می‌کنیم به استایل ما معنا می‌بخشد و به درخشیدن ما در جمع کمک می‌کند. اکسسوری‌ها به ما یادآوری می‌کنند که شاید یکسری لوازم مثل جاسیگاری و فندک به طور معمول دارای چهارچوبی باشند و همه به سادگی استفاده کنند اما بهتر است ظاهر هر چیزی را شخصی سازی کنیم تا هم شیک و لوکس به نظر برسد و هم نظم خاصی به وجود بیاورد تا هم از لحاظ روحیه‌ای که خودمان به دست می‌آوریم و همه از لحاظ ظاهری که دیگران از ما می‌بینند امتیاز بالایی داشته باشیم. ناگفته نماند که فندک و جاسیگاری به دلیل جنس و نوع ساخت هنرمندانه‌ای که دارد می‌تواند یک یادگاری بسیار ارزشمند باشد حتی برای کسانی که از این دو وسیله استفاده‌ای ندارند.

فندک و سیگاری چیست؟

فندک و جاسیگاری یک نوع همراه ارزشمند هستند چه برای عزیزانی که از آن‌ها استفاده می‌کنند و چه افرادی که این نوع محصولات ارزشمند و دست ساز را برای داشتن یک کلکسیون جذاب جمع آوری می‌کنند. از زمان‌های گذشته که سرخپوست‌ها گیاهی به نام توتون را کشف کردند بسیاری ابزار و لوازم برای استفاده و حمل این گیاه ساخته شد تا امروزه که شاهد این موضوع هستیم که دست سازه‌هایی چوبی تحت عنوان فندک و جاسیگاری خاص توسط دست هنرمندان در حال تولید است. محصولاتی که گوشه گوشه آن با دست طراحی و ساخته شده است و شما حتی می‌توانید این محصولات را به شکل سفارشی تهیه کنید و اشکال یا عکس و نوشته‌ای که می‌خواهید را روی آن هک کنید تا محصولی شگفت انگیز و منحصر به فرد را داشته باشید و به عنوان یک کلکسیون از وسایل مینیمال و ریز نقش در دست داشته باشید.

برای خرید فندک و جاسیگاری باید به چه نکاتی توجه کرد؟

اگر شما هم مثل من دوست دارید که مجموعه‌ای زیبا از محصولات ساخت دست و خاص را در اختیار داشته باشید و آن را جمع آوری کنید یا اینکه می‌خواهید خاص بدرخشید و یا به عنوان هدیه‌ای ناب و شگفت انگیز آن را به کسی تقدیم کنید، باید برای تهیه آن یکسری از آگاهی را در مورد ساخت و نوع این محصولات به دست بیاورید تا انتخابی درست و مطمئن را داشته باشید. ابتدایی‌ترین موردی که برای خرید فندک و جاسیگاری باید به آن توجه کنیم جنس محصول است. از آنجا که بیشتر این محصولات ارزشمند از چوب ساخته می‌شوند باید توجه کنیم از چه چوبی برای ساخت این محصولات استفاده شده است. چوب استفاده شده در این محصولات باید حتماً ضد آب شده باشند به این دلیل که هنگام عرق کردن دست و یا خیس شدن سطح آن‌ها آسیبی نبیند.

نکته دیگری که در جنس سطح این محصولات اهمیت دارد این است که این کالاها باید از چوبی ساخته شده باشند که تحمل دما و وزن و فشار آن‌ها مناسب باشد تا طول عمر بسیار زیادی را همراه خود داشته باشند؛ اما به غیر از این نکات نکته مهم دیگری هم وجود دارد که باید به آن توجه زیادی شود. این نکته بیشتر در فندک قابل مشاهده است تا جاسیگاری، فندکی که دور آن با چوب تزئین شده است باید به خاطر موارد فنی از برندهای معتبر جهانی انتخاب شده باشد تا به غیر از طول عمر بالا شخصیت و لوکس بودن محصول را حفظ کند و همه جوره خاص به نظر برسد.

چرا باید از فندک و جاسیگاری استفاده کنیم؟

اگر از سیگار استفاده می‌کنید بهتر است به جای استفاده از پاکت اصلی سیگار و یا فندک از یک جاسیگاری و فندک خاص استفاده کنید. اولین نکته که برای استفاده این محصولات منطقی به نظر می‌آید موارد بهداشتی است. در این روزها که بیماری‌های زیادی در حال پیشرفت هستند برای استفاده از محصولاتی که با بهداشت دهان و ریه ما سر کار دارند بهتر است از وسایل جانبی شخصی استفاده کنیم تا خیالمان از بهداشت آن‌ها از لحاظ سطوح و محل قرار گیری راحت باشد. دومین نکته که اکثراً قابل توجه قرار می‌گیرد زیبایی و نظمی است که همچنین محصولی همراه خود می‌آورد، زیبایی و خاص بودنی که این دسته از کالاها به تیپ ظاهری ما اضافه می‌کنند بسیار تأثیرگذار است. به طوری که در چشم دیگران هم این استفاده از این محصول از ارزش بالایی برخوردار است چراکه آدم‌ها این نکته را در حقیقت می‌بینند که شما به کوچکترین چیزها هم توجه می‌کنید و برای آن ارزش قائل هستید.

به غیر از نکاتی که در بالا بیان شد خرید و تهیه فندک و جاسیگاری ارزش دیگری هم به همراه دارد. این ارزش مربوط به اشخاصی می‌شود که یا این محصولات را به شخصی هدیه می‌کنند و یا از آن‌ها برای جمع آوری کلکسیون استفاده می‌کنند. در کل جمع کردن کلکسیون محصولاتی که با ناز و ظرافت دست هنرمندان درست شده‌اند در طول زمان ارزش خود را حفظ می‌کنند و به خاص بودنشان اضافه می‌شود.

مشاهده بیشتر

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید