بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گیفت آس کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :

ماگ

ماگ بهترین همراه لحظات سرد و گرم و تلخ شیرین ماست. این اکسسوری خاص و ارزشمند در دل خود دنیایی دارد که بهترین و خاطره انگیزترین لحظات را در یاد ما نگه می‌دارد و حس خوبی را در ما جاودانه می‌کند. ماگ‌ها در تمامی زمان‌ها می‌توانند لبخندی دلپذیر را به ما تقدیم کنند چه در سرمای زمستان باشیم و جرعه‌ای از قهوه‌ای گرم را بنوشیم و چه در گرمای تابستان که یک نوشیدنی خنک و خوشمزه را سر بکشیم و احساس طراوت و شادابی کنیم. ماگ همیشه همراه ما خواهد بود و همراهی خود را اثبات خواهد کرد. ماگ‌ها با جنس سرامیکی بی‌نظیری که همراه خود دارند می‌توانند طعمی به نظیر به نوشیدنی‌هایی مثل چای بدهند و خستگی را به بهترین شکل از تنمان دور کنند.

ماگ چیست؟

اگر بخواهیم ریشه‌ای به محصول ارزشمند و تاریخی ماگ نگاه کنیم باید بگوییم ماگ یک نوع لیوان جادویی است. این لیوان جادویی از جنس سرامیک به وجود آمده است و همینطور لعابی شیشه‌ای و مقاوم دارد که آن را در برابر سرما و گرما مقاوم می‌کند. این محصول شگفت انگیز را بیشتر می‌توان برای نوشیدن نوشیدنی‌های گرم در نظر گرفت چراکه علاوه بر طعم بسیار خوبی که به نوشیدنی می‌دهند گرمای آن‌ها را نیز حفظ می‌کنند و این تازه یکی از خصوصیاتی نظیری است که ماگ‌ها همراه خود دارند.

ماگ در نوع ساخت یکسری قوانینی دارد که این قوانین به این محصول معنا می‌بخشند، مهمترین قانونی که برای ماگ وجود دارد و حساب ماگ را از کاپ و فنجان جدا می‌کند حجم این محصول است. حجم ماگ‌ها چیزی نزدیک 350 سی‌سی است که نسبت به کاپ می‌تواند حجمی سه برابر را در خود جا دهد و برای استفاده نوشیدنی‌هایی مثل نسکافه و چای بسیار مناسب باشد. البته که جنس کاپ و ماگ یکی است و هر دو آن‌ها از متریالی به اسم سفال سفید یا همان سرامیک ساخته می‌شوند.

در هنگام خرید ماگ باید به چه نکاتی توجه کرد؟

یکی از محصولاتی که در بازار بسیار یافت می‌شود و از طرح‌ها و اشکال زیادی برخوردار است ماگ‌ها هستند. ماگ‌ها در ابعاد و کیفیت‌های متفاوتی طراحی و تولید می‌گردند که این موضوع باعث می‌شود تا کار برای انتخابی درست و ارزشمند سخت شود. از مواردی که هنگام خرید ماگ می‌توانیم به آن اشاره کنیم جنس محصول است. درست است که تمامی این لیوان‌ها از جنس سرامیک ساخته می‌شوند اما نوع سرامیکی که برای ساخت آن‌ها به کار رفته و جنس لعابی که دارند بسیار متفاوت است. حتماً هنگام خرید باید به این نکته ارزشمند توجه داشته باشیم چراکه این نکته ارزشمند باعث می‌شود تا انتخابی درست را از لحاظ طول عمر محصول و قابلیت‌ها استفاده آن انجام بدهیم. راستی این نکته ناگفته نماند که نوع لعاب استفاده شده در این محصولات علاوه بر اینکه در عمر این محصولات تأثیر می‌گذارد از لحاظ بهداشتی هم قابل اهمیت هستند.

نکته دیگری که برای خرید این محصول جانبی باید در نظر بگیریم نوع طراحی ساخت و تزئین آن است، در این دسته از محصولات شاهد سبک‌های مختلفی از طراحی و تزئین محصول هستیم. برفرض مثال حسی که ماگ آینه‌ای می‌دهد با حسی که ماگ با عکس سفارشی که روی آن چاپ شده بسیار متفاوت است. پس برای تهیه همچنین محصول مهمی که همیشه در روزمره ما قابل استفاده است باید به این نکات توجه بسیاری داشت. مورد دیگری هم که به این موارد ارتباط پیدا می‌کند خرید یا سفارش یک ماگ خاص برای هدیه دادن است. ماگ‌های هدیه‌ای می را می‌توانیم با صبر و حوصله بیشتری انتخاب کنیم و حتی برای انتخاب این نوع ماگ می‌توانیم یک ماگ سفارشی که شخصی سازی می‌شود را انتخاب کنیم تا به خوبی به چشم بیاید.

چرا باید از ماگ استفاده کنیم؟

ماگ هم مثل تمامی محصولاتی که وجود دارند دارای نکاتی است که خرید و استفاده را برای ما منطقی می‌سازد. یکی از مهمترین مواردی که خرید ماگ و استفاده از آن را بسیار بسیار منطقی می‌کند بهداشتی بودن آن است. این لیوان سرامیکی علاوه بر سرامیک بودن جنس خود لعابی شیشه‌ای را همراه خود دارد که این لعاب خاص شیشه‌ای باعث می‌شود که این نوع لیوان از هرگونه میکروب و کثیفی دور بماند و به راحتی آب خوردن قابل شستشو و تمیز کردن باشد. دومین نکته‌ای که بهای بسیار مهمی را به این محصول می‌دهد تا آن را انتخاب کنیم انواع مدل‌هایی است که در این محصولات وجود دارد. تنوع زیاد باعث شده است تا دستمان برای انتخاب باز باشد و ماگی را انتخاب کنیم که هر وقت به آن نگاه می‌کنیم حس خوبی به ما دست بدهد و آن را دوست داشته باشیم.

نکته‌ای دیگر که خوب است بدانیم این است که خرید این محصول به عنوان یک هدیه بسیار مناسب و به صرفه است. چراکه این محصول علاوه بر یک وسیله همراه که نقش تزئینی هم دارد کاربردی و مصرفی است و همیشه ارزش وجود آن همراه کسی که این محصول را به او هدیه می‌کنیم خواهد بود.

مشاهده بیشتر

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید