بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گیفت آس کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :
لیوان آینه ای با لوگو سفارشی ارسال رایگان

لیوان آینه ای با لوگو سفارشی

 • 720,000 تومان
پکیج خاص دمنوش و قوری ارسال رایگان

پکیج خاص دمنوش و قوری

 • 515,000 تومان
پک ویژه موکاپ طرح آن کال ارسال رایگان

پک ویژه موکاپ طرح آن کال

 • 595,000 تومان
پک میوه خشک شکلاتی ارسال فوری

پک میوه خشک شکلاتی

 • 35,000 تومان
تقویم سه بعدی 1401 ارسال فوری

تقویم سه بعدی 1401

 • 45,000 تومان
شکلات دستساز طرح میوه خشک ارسال فوری

شکلات دستساز طرح میوه خشک

 • 65,000 تومان
پک آجیل شهدخت ارسال فوری

پک آجیل شهدخت

 • 295,000 تومان
پکیج شاد باش همراه تقویم 1401 ارسال فوری

پکیج شاد باش همراه تقویم 1401

 • 440,000 تومان
باکس گل رز جاودان روسیج موزیکال کوکی ارسال فوری% حراج 5 ارسال رایگان

باکس گل رز جاودان روسیج موزیکال کوکی

 • 690,000 تومان
 • 655,000 تومان
پک نسیم ارسال فوری

پک نسیم

 • 398,000 تومان
باکس روزهای درخشان ارسال فوری

باکس روزهای درخشان

 • 335,000 تومان
باکس پریدخت ارسال فوری

باکس پریدخت

 • 295,000 تومان
جعبه موزیکال کلاسیک تمپو ولا ملودی جان مریم ارسال فوری% حراج 5

جعبه موزیکال کلاسیک تمپو ولا ملودی جان مریم

 • 329,000 تومان
 • 312,000 تومان
پک شورانگیز ارسال فوری

پک شورانگیز

 • 222,500 تومان
پک تنقلات ماه مهربانی ارسال فوری ارسال رایگان

پک تنقلات ماه مهربانی

 • 649,000 تومان
پک دمنوش 8 خانه آرامش ارسال فوری

پک دمنوش 8 خانه آرامش

 • 238,000 تومان
جعبه موزیکال گرامافونی تمپو ولا ملودی جان مریم ارسال فوری% حراج 5

جعبه موزیکال گرامافونی تمپو ولا ملودی جان مریم

 • 399,000 تومان
 • 379,000 تومان

هدایای شرکتی و تبلیغاتی

هدیه سازمانی

هدیه های سازمانی ویترینی هستند پر از جذابیت و معنا که تمام آن چیزی را که شرکت و مجموعه شما درون خود دارد را نشان می‌دهد. کادوهای سازمانی نقش یک سفیر را بازی می‌کنند سفیری که از دل معنا و ریشه یک مجموعه بیرون آمده و می‌خواهد هر آن چیزی که در گوشه و کنار یک فعالیت وجود دارد را به نمایش بگذارد. این هدیه‌های خاص تنها جنبه تبلیغاتی ندارند بلکه نشانی هستند جاودان و که ماندگار خواهد ماند و ارزش خود را با گذشت زمان حفظ خواهند کرد. بیشتر از تبلیغ برای کسب و کار اعتماد سازی و وحدت لازم هست که این اصل‌ها می‌تواند یک سازمان را رشد دهد و در چهارچوب درستی بگنجاند. سایت گیفت آس سعی دارد تا با عرضه این نوع از محصولات شما را برای انتخابی مناسب راهنمایی کند.

هدیه سازمانی چه هستند؟

هدیه سازمانی از نشان، هدف و رهنمودهای یک شرکت و مجموعه‌ای منظم و سازماندهی شده شکل می‌گیرد. هدیه های سازمانی همیشه در صدر جدول هدایای سفارشی قرار می‌گیرند و حرفی برای گفتن دارند. شاید عمده‌ترین چیزی که همیشه در هدیه سازمانی شاهد آن بوده و هستیم چاپ لوگو یک مجموعه بر روی انواع محصولات بوده و هست؛ اما این نوع از هدایا تنوع بیشتری از این موضوعات را دل خود دارند و این تنوع زیاد باعث شده است تا دست ما برای انتخاب بازتر باشد و بتوانیم محصولاتی عمیق‌تر و با معناتر را سفارش دهیم. هدیه‌ سازمانی تنها برای موارد عرضه برون سازمانی استفاده نمی‌شوند و گاها شرکت‌ها از این هدیه‌ها برای کارکنان داخلی خود نیز استفاده می‌کنند که این یکی از موضوعات مهم در این دسته از محصولات به شمار می‌آید.

هدیه‌ سازمانی امروزه فقط به دنبال جنبه تبلیغاتی سطحی و ساده مثل گذشته نمی‌گردند و می‌خواهند در کنار فهم عامیانه معنا و عمق ریشه‌ای را نیز در دست داشته باشند و برای همین است که بیشتر شرکت‌ها دنبال هدایای سازمانی خاص می‌گردند. هدایایی که در دل خود معنا دارند و می‌توانند ناگفته‌ها را به خوبی بگویند و چهارچوب اصلی شرکت را که همه چیز بر آن عنوان برنامه ریزی شده است را نشان دهند تا یک جورایی برای سرمایه گذاران و مخاطبین خاص نیز حرفی برای گفتن داشته باشند. در کل هدیه سازمانی یک هدیه خاص است که معمولاً هم عمده سفارش داده می‌شود و هدف آن می‌تواند کاربردی و تزئینی باشد.

چرا باید از هدیه سازمانی استفاده کنیم؟

بسیار منطقی است که برای سفارش همچنین هدیه‌هایی به دنبال منطق و استدلال باشیم. چراکه دوست داریم بدانیم این هدایا چه تأثیری می‌توانند داشته باشند. مهم‌ترین چیزی که خرید هدایای شرکتی را بسیار ارزشمند می‌سازد این است که برای ادامه راه به این نوع هدایا نیازمندیم. راحت‌تر بگوییم برای رونق بیشتر کسب و کار چه درون سازمان و چه بیرون از سازمان نیاز است ما یک ارتباط قوی و تأثیرگذار با آدم‌ها و شرکت‌های دیگر داشته باشیم. هدیه‌های سازمانی باعث می‌شوند تا تأثیری مهم بر روی مخاطب گذاشته شود و این موضوع بسیار مهم است چراکه ارتباط و تبادل می‌تواند بر روند کارها بسیار تأثیرگذار باشد.

هدیه سازمانی و هدایای شرکتی و تبلیغاتی بیانگر این هستند که ما هرگز شما را فراموش نکرده‌ایم. این یعنی فرا هر ارتباطی و نشانگر این است که سازمان و یا شرکت شما بسیار دقیق است و هر کاری را برنامه ریزی شده انجام می‌دهد. این کار باعث می‌شود تا کسانی که با ما سر و کار دارند با توجه به این حسن نیت ما ارتباط بهتری را داشته باشند و باعث گردش درست سیستم شوند. پس اصلاً و ابداً از تأثیر هدایا شرکتی غافل نشوید چراکه این هدایا بازگو می‌کنند که ما زنده‌ایم در جریانیم یعنی این هدایا یک‌جورهایی رسانه هستند و از دل شرکت اخبار می‌گویند. اخباری از رشد موفقیت و نوآوری ما و تمام آن چیزهایی که برای یک شرکت از اهمیت زیادی برخوردار است.

هدیه سازمانی چه ویژگی‌هایی دارد؟

ویژگی‌هایی درون هدیه سازمانی نهفته است که می‌تواند حساب آن‌ها را از دیگر هدایای موجود در سطح فروشگاه‌ها جدا کند و آن این است که این هدایا کاملاً سفارشی سازی شده می‌باشند و در تعداد بالا نیز وجود دارند. شما در این نوع از هدایا می‌توانید شاهد اسم برند شرکت، لوگو شرکت، شعار کسب و کار شرکت و اهداف آن باشید که همین موضوع توانسته است مرز بزرگی بین این نوع هدیه‌های با دیگر هدایا قرار بگیرد. هدیه و کادو شرکتی می‌تواند کامل خاص تولید شود و از لحاظ مواردی مثل طراحی، رنگ‌بندی، ساخت و نوع بافت پیرامون آن با بقیه کالاها متفاوت باشند.

هدیه سازمانی یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که دارند این است که هیچ‌گاه کپی شده نیستند. چراکه این عمل می‌تواند شرکت را زیر سؤال ببرد. یکی از همین عواملی که باعث می‌شود گیفت شرکتی و گیفت سازمانی خاص به نظر برسد و کپی و تقلید نباشد، استفاده لوگو بر روی محصولات است. چراکه لوگو مثل پیراهنی بر تن یک شخص است و آن پیراهن می‌تواند تمام هویت یک بدن و یک فرد را نشان دهد و معنای بزرگی را به آن اعطا کند. سازمان‌ها و شرکت‌ها از طریق این ویژگی‌ها و ویژگی‌های منحصر به فردی که خودشان به آن هدیه می‌دهند جلوه‌ای زیبا را به نمایش بگذارند.

خرید اینترنتی هدیه سازمانی

صد در صد برای مدیر یک شرکت و یا مدیر بخش روابط عمومی و یا حتی بخش تشریفات آنقدر زمانی وجود ندارد که کل بازار را بگردند و به دنبال یک هدیه خاص و مناسب شرکتی و سازمانی باشند. سایت اینترنتی گیفت آس سعی کرده است با عرضه این محصولات خاص یعنی هدیه سازمانی کمک کند تا خاص‌ترین کالاها به دست خاص‌ترین شرکت‌ها برسد و این تنها یک تعریف نیست چراکه همه چیز معلوم است و می‌توان آن را مورد بررسی قرار داد. از این موارد بگذریم باید چند نکته‌ای را نام ببریم که توجه به آن‌ها خالی از لطف نیست. در این موارد گفته می‌شود که حتماً به تعدادی که می‌خواهید سفارش بدهید دقت کنید و به توضیحات محصول از لحاظ فنی و اصالت کالا توجه لازم را داشته باشید.

مشاهده بیشتر
دسته بندی ها

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید