بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گیفت آس کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :
ست ورق طلا مردانه ماه مهر ارسال رایگان

ست ورق طلا مردانه ماه مهر

 • 2,920,000 تومان
ست ورق طلا مردانه ماه تیر ارسال فوری ارسال رایگان

ست ورق طلا مردانه ماه تیر

 • 2,920,000 تومان
ست ورق طلا مردانه ماه بهمن ارسال رایگان

ست ورق طلا مردانه ماه بهمن

 • 2,920,000 تومان
ست ورق طلا مردانه ماه دی ارسال رایگان

ست ورق طلا مردانه ماه دی

 • 2,920,000 تومان
ست ورق طلا مردانه ماه آذر ارسال رایگان

ست ورق طلا مردانه ماه آذر

 • 2,920,000 تومان
ست ورق طلا مردانه ماه آبان ارسال رایگان

ست ورق طلا مردانه ماه آبان

 • 2,920,000 تومان
ست ورق طلا مردانه ماه شهریور ارسال رایگان

ست ورق طلا مردانه ماه شهریور

 • 2,920,000 تومان
ست ورق طلا مردانه ماه مرداد ارسال رایگان

ست ورق طلا مردانه ماه مرداد

 • 2,920,000 تومان
ست ورق طلا مردانه ماه خرداد ارسال رایگان

ست ورق طلا مردانه ماه خرداد

 • 2,920,000 تومان
ست ورق طلا مردانه ماه اردیبهشت ارسال رایگان

ست ورق طلا مردانه ماه اردیبهشت

 • 2,920,000 تومان
ست ورق طلا مردانه ماه فروردین ارسال رایگان

ست ورق طلا مردانه ماه فروردین

 • 2,920,000 تومان

زیورآلات ورق طلا

زیورآلات ورق طلا طلوع آفتاب گرمابخش در ساختار چیدمان منزل و ساختار پوشش و استایل شماست این محصول لوکس و سلطنتی ارزشی بسیار گران بها دارد و می‌تواند همه چیز را در یک جشم به هم زدن معنا ببخشد و آن را به یک جریان شیک و با کلاسی خاص تبدیل کند. این نوع از زیورآلات باعث درخشندگی و بیشتر شدن نور در فضا و استایل پوششی شما می‌شوند و همین دلیل است که این محصولات جادویی می‌توانند در میان تمام محصولات دیگر به خوبی بدرخشند و رقیب بطلبند. از نظر رنگ شناسی رنگ طلایی ویژگی‌های منحصر به فردی دارد و جذب کننده افراد و نگاه‌ها به سمت خود است. تلفیق ورق طلا با محصولات زینتی باعث شده است شاهد محصولی باشید با ارزش بصری بالا که هدفش ایجاد جذابیت است.

زیورآلات ورق طلا چه هستند؟

همانطور که از خود ساختار کلمات اصلی معلوم است به محصولاتی زینتی که از ورق طلا ساخته شده‌اند زیورآلات ورق طلا می‌گویند. این محصولات با ورق طلا مزین شده‌اند و ارزش قیمتی و هنری این ورقه‌ها باعث شده‌اند تا محصولاتی بی‌نظیر و لوکس را در دست داشته باشیم و از آن‌ها برای بهتر درخشید خود و دکور استفاده کنیم. این ورق بسیار ارزشمند و خاص در دو نوع وجود دارند که یکی از آن از آن‌ها ورق طلا پایه فلز است و نوع دیگر ورق طلای عیاردار است. ورق طلای عیاردار ارزش بیشتری نسبت به پایه فلز دارد و دارای خلوص بیشتری است و بیشتر آن‌ها را در مزین کردن بارگاه‌های مذهبی و تالارهای شکوهمند می‌بینیم.

ورق طلا پایه فلز نیز ارزش و خاصیت‌های خود را دارد که به علت ویژگی‌های خاص درون خودش برای ساخت زیورآلات و تزئینات ساختمانی به کار می‌رود. این نوع از ورق طلا دارای ویژگی‌هایی است که هنرمندان سعی می‌کنند همیشه از آن‌ها استفاده کنند تا محصول به شکل اعجاب‌انگیزی بدرخشد چراکه ورق طلا پایه فلز دارای درخشندگی و براق بودن خاصی است که بیشتر می‌تواند در مواردی که مصرف می‌شود بدرخشد و خود را نمایان کند. ناگفته نماند که این نوع ورق که پایه فلز به آن می‌گویند فقط در رنگ‌های طلایی وجود ندارند بلکه گاها شاهد رنگ مسی و نقره‌ای آن نیز هستیم که این نکته هم به خودی خود جالب و قابل تفکر است.

برای خرید زیورآلات ورق طلا باید به چه مواردی دقت کرد؟

در این روزها که ساخت محصولات زینتی بسیار زیاد شده است و محصولات مشابه تمام قسمت‌های بازار را گرفته‌اند بهتر است مواردی را برای خرید این محصولات یاد بگیریم و از آن‌ها برای محک زدن یک محصول از تمامی جوانب استفاده کنیم تا خریدی که انجام می‌دهیم مرغوب و درجه یک باشد. اولین چیزی که باید برای خرید یک محصول به آن توجه کرد جنس ورق طلایی است که در یک محصول استفاده شده است چراکه خود ورق طلا انواع و اقسام دارد و ضخامت و ظرافت و کیفیت آن‌ها با یکدیگر متفاوت است. ورق طلایی که برای ساخت این نوع وسایل زینتی به کار می‌رود ورق طلای پایه فلز است و در آن طلا به اندازه چند میکرون استفاده شده است.

در بین محصولات ورق طلا محصولی مرغوب است که از ورق طلای مناسب ساخته شده باشد. ورق طلا خوب و مرغوب ورق طلایی است که چند خصوصیت را همراه خود داشته باشد. ورق طلای خاص و مرغوب هیچ‌گاه با برخورد نور خوشید رنگ خود را از دست نمی‌دهد و کدر نمی‌شود باید توجه داشته باشیم محصولی که خریداری می‌کنیم از ورق طلایی ساخته شده باشد که رنگ آن ثابت است. زیورآلات ورق طلا باید سطحی یکسان و متعادل داشته باشند و پستی و بلندی زیاد نداشته باشند چراکه این پستی و بلندی از مرغوبیت و کیفیت کالا می‌کاهد.

چرا باید زیورآلات ورق طلا را خریداری کنیم؟

استفاده از ورق طلا در محصولات باعث شده تا آثار هنری شکلی لوکس و سلطنتی به خود بگیرند و این یکی از عواملی است که این محصولات را برای خرید بسیار خاص و منطقی می‌سازد. مطلب مهمتر این است که امروزه با بالا رفتن قیمت طلا شاید آنقدر نتوانیم سبد خریدمان را به چیزی که در ذهنمان است و تماماً دارای فلز طلا هست نزدیک کنیم و اینجا ورق طلا به کمک ما آمده تا با قیمتی مناسب‌تر به محصولات زینتی مورد علاقه‌مان که استایل و ساختار چیدمان را خاص می‌کنند نزدیکتر شویم و این خصوصیتی است که این محصول در دل دارد و همراه ارزشمند بودن عمق هنری خود آن را به ما اعطا می‌کند.

مورد بعدی که خرید زیورآلات ورق طلا را تشدید می‌کند و باعث می‌شود خرید آن بسیار منطقی باشد این است که امروزه شاهد بالا رفتن نجومی قیمت طلا هستیم و روز به روز این فلز ارزشمندتر می‌شود و ما می‌توانیم با خرید محصولات زینتی ورق طلا علاوه بر اینکه زیبایی را در دستان خود داریم محصولی ارزشمند را در کنار خود داشته باشیم که روز به روز ارزشش بیشتر می‌شود و ماندگاری وجود خود را حفظ می‌کند.

مشاهده بیشتر

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید