بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گیفت آس کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :

پازل و جورچین

پازل و جورچین مجموعه‌ای از قطعاتی است یک قلب پر از عشق را تشکیل می‌دهد. پازل از یک نوع بازی است که با دیگر بازی‌ها زمین تا آسمان فرق می‌کند و این فرق در نقطه‌ای نمایان است که خاص بودن این بازی خود را نشان می‌دهد. این محصول فوق‌العاده همه چیز تمام است چراکه هم از لحاظ زیبایی شناسی و هم از لحاظ اینکه سرگرم کننده است بسیار جذاب است. از این‌ها گذشته جورچین‌ها مستقیماً با فکر در ارتباط هستند و کامل با ذهن بازی می‌کنند و آن را به چالش می‌کشند. چالشی که پازل برای ذهن ایجاد می‌کند یک چالش معمولی نیست بلکه در دراز مدت باعث رشد ذهنی و تصمیم گیری‌های استراتژیک می‌شود. این بازی آموزش دهنده صبر و آنالیز درست است که باعث می‌شود به نقشه‌های اصلی و ذهنی توجه ویژه‌ای داشته باشیم.

پازل و جورچین چیست؟

شاید از کودکی تا امروز همه ما برای یکبار هم که شده این بازی جذاب و سرگرم کننده را انجام داده و از وجودش هض کرده باشیم؛ اما بهتر است برای درک این محصول نوستالژیک و رؤیایی یعنی پازل خاص بیشتر مطالعه کنیم و به آن بپردازیم. در کل پازل قطعاتی است مقوایی که به شکل جدا در یک جعبه قرار گرفته‌اند و دارای نقشه‌ای هستند که آن نقشه اکثراً همان تصویری است که روی درب جعبه شاهد آن هستیم. هرکدام از این قطعات مقیاسی کوچک و بخشی ریز از تصویر را نمایش می‌دهند که هرکدامشان وظیفه خاصی برای تکمیل کردن نقشه جورچین خاص ما را بر عهده دارند.

پازل و جورچین علاوه بر تمام نکاتی که گفته شد ریشه‌ای روانشناسی دارند و نشان دهنده این هستند که برای ساخت و طراحی این بازی بسیار فکر شده است تا تأثیراتی مثبت بر ذهن انسان در راستای رشد فکری داشته باشد. از پازل می‌توان برای آموزش‌هایی از قبیل طراحی و چیدمان استفاده کرد و حتی آموزش جغرافیا را نشان داد چراکه هر تکه آن می‌تواند در ذهن تصاویر را برای همیشه ثبت کند. پازل‌ها می‌توانند ذهن و روح را شستشو بدهند چراکه ذهن برای به دست آوردن نقشه اصلی تمام تلاش خود را می‌کند و این امر باعث می‌شود ذهن نظم بگیرد و از استرس و افسردگی در امان بماند.

برای خرید پازل و جورچین باید به چه مواردی دقت کرد؟

برای خرید پازل و جورچین باید یکسری نکات کلیدی را در دست داشته باشیم تا انتخابی که انجام می‌دهیم ارزشمند و متناسب با شرایط و خواسته ما باشد. ابتدا قبل از هر چیزی باید توجه کنیم یک پازل برای چه رده سنی است و برای چه افرادی مناسب است. دومین مورد مهم این است که از نظر زمان و فکری که می‌خواهیم برای حل جورچین بگذاریم باید توجه کنیم که آن پازل چندتکه است و آیا طرح آنچه مقدار سختی را همراه خود دارد؛ و همین مورد چیزی نیست جز مورد فنی خود محصول که باید توجه کنیم آن پازل از چه جنسی است و مقوای آن چقدر مرغوب است چراکه مقوای نامرغوب بعد از چند بار انجام داد بازی آسیب می‌بیند و ارزش خود را از دست می‌دهد.

مشاهده بیشتر

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید