بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گیفت آس کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :
پازل 2000 تکه اشمیت مدل غروب ارسال رایگان

پازل 2000 تکه اشمیت مدل غروب

  به زودی
پازل 1000 تکه مدل Ancient Astrological Ma ارسال رایگان

پازل 1000 تکه مدل Ancient Astrological Ma

  به زودی
پازل 1000 تکه مدل Nene Wind Moon ارسال رایگان

پازل 1000 تکه مدل Nene Wind Moon

  به زودی
پازل 1000 تکه مدل Casaro Indian Tiger ارسال رایگان

پازل 1000 تکه مدل Casaro Indian Tiger

  به زودی
پازل 1000 تکه مدل The Eiffel Tower ارسال رایگان

پازل 1000 تکه مدل The Eiffel Tower

  به زودی
پازل 1000 تکه مدل Dinosaur ارسال رایگان

پازل 1000 تکه مدل Dinosaur

  به زودی
پازل 1000 تکه مدل Sacre Coeur-Paris ارسال رایگان

پازل 1000 تکه مدل Sacre Coeur-Paris

  به زودی

پازل و جورچین

پازل و جورچین مجموعه‌ای از قطعاتی است یک قلب پر از عشق را تشکیل می‌دهد. پازل از یک نوع بازی است که با دیگر بازی‌ها زمین تا آسمان فرق می‌کند و این فرق در نقطه‌ای نمایان است که خاص بودن این بازی خود را نشان می‌دهد. این محصول فوق‌العاده همه چیز تمام است چراکه هم از لحاظ زیبایی شناسی و هم از لحاظ اینکه سرگرم کننده است بسیار جذاب است. از این‌ها گذشته جورچین‌ها مستقیماً با فکر در ارتباط هستند و کامل با ذهن بازی می‌کنند و آن را به چالش می‌کشند. چالشی که پازل برای ذهن ایجاد می‌کند یک چالش معمولی نیست بلکه در دراز مدت باعث رشد ذهنی و تصمیم گیری‌های استراتژیک می‌شود. این بازی آموزش دهنده صبر و آنالیز درست است که باعث می‌شود به نقشه‌های اصلی و ذهنی توجه ویژه‌ای داشته باشیم.

پازل و جورچین چیست؟

شاید از کودکی تا امروز همه ما برای یکبار هم که شده این بازی جذاب و سرگرم کننده را انجام داده و از وجودش هض کرده باشیم؛ اما بهتر است برای درک این محصول نوستالژیک و رؤیایی یعنی پازل خاص بیشتر مطالعه کنیم و به آن بپردازیم. در کل پازل قطعاتی است مقوایی که به شکل جدا در یک جعبه قرار گرفته‌اند و دارای نقشه‌ای هستند که آن نقشه اکثراً همان تصویری است که روی درب جعبه شاهد آن هستیم. هرکدام از این قطعات مقیاسی کوچک و بخشی ریز از تصویر را نمایش می‌دهند که هرکدامشان وظیفه خاصی برای تکمیل کردن نقشه جورچین خاص ما را بر عهده دارند.

پازل و جورچین علاوه بر تمام نکاتی که گفته شد ریشه‌ای روانشناسی دارند و نشان دهنده این هستند که برای ساخت و طراحی این بازی بسیار فکر شده است تا تأثیراتی مثبت بر ذهن انسان در راستای رشد فکری داشته باشد. از پازل می‌توان برای آموزش‌هایی از قبیل طراحی و چیدمان استفاده کرد و حتی آموزش جغرافیا را نشان داد چراکه هر تکه آن می‌تواند در ذهن تصاویر را برای همیشه ثبت کند. پازل‌ها می‌توانند ذهن و روح را شستشو بدهند چراکه ذهن برای به دست آوردن نقشه اصلی تمام تلاش خود را می‌کند و این امر باعث می‌شود ذهن نظم بگیرد و از استرس و افسردگی در امان بماند.

برای خرید پازل و جورچین باید به چه مواردی دقت کرد؟

برای خرید پازل و جورچین باید یکسری نکات کلیدی را در دست داشته باشیم تا انتخابی که انجام می‌دهیم ارزشمند و متناسب با شرایط و خواسته ما باشد. ابتدا قبل از هر چیزی باید توجه کنیم یک پازل برای چه رده سنی است و برای چه افرادی مناسب است. دومین مورد مهم این است که از نظر زمان و فکری که می‌خواهیم برای حل جورچین بگذاریم باید توجه کنیم که آن پازل چندتکه است و آیا طرح آنچه مقدار سختی را همراه خود دارد؛ و همین مورد چیزی نیست جز مورد فنی خود محصول که باید توجه کنیم آن پازل از چه جنسی است و مقوای آن چقدر مرغوب است چراکه مقوای نامرغوب بعد از چند بار انجام داد بازی آسیب می‌بیند و ارزش خود را از دست می‌دهد.

مشاهده بیشتر

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید