بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گیفت آس کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :

هدیه خاص و کادو سفارشی

هدیه خاص و سفارشی خاص‌ترین و منحصر به فردترین هدیه‌ای است که می‌تواند وجود داشته باشد. زمانی که از خرید هدیه و کادو خاص سخن می‌گوییم بیشتر داریم از ویژگی‌هایی سخن می‌گوییم که باعث شده‌اند یک کالا با کالاهای دیگر متفاوت شود و فقط یکبار برای یک شخص تولید شود. کادو سفارشی به دور از هدیه‌های کلیشه‌ای و تکراری دیگر هست. پس شما هم اگر از کادوهای تکراری موجود در بازار که بسیاری از افراد می‌توانند آن را داشته باشند خسته شدید می‌توانید به گزینه گیفت سفارشی و هدیه سفارشی را انتخاب کنید تا یک هدیه و کادو ارزشمند را در دست داشته باشید. سایت گیفت آس همواره تلاش دارد تا معرفی بهترین محصولات سفارشی و هنرمندانی که یک محصول را سارشی تولید می‌کنند شما را در انتخابی درست همراهی کند.

هدیه خاص و سفارشی چیست؟

همانطور که از نام این محصول پیداست به هدیه‌ای که تنها یکبار و منحصراً با سلیقه و نظرات شما ساخته می‌شود هدیه سفارشی می‌گویند. از زمان‌های بسیار قدیم هم این نوع از هدیه وجود داشته است و می‌توانیم بگوییم بیشتر هم بوده‌اند چراکه در آن زمان‌ها هدیه‌ها با دست درست می‌شدند که خود همین دست ساز بودن یک هدیه باعث می‌شد تا هدیه خاص و منحصر به فرد باشد. تنها به این دلیل که هدیه ساخت دست نمی‌توانست عیناً مثلش را درست کرد و ذهن انسان مثل ماشین‌آلات این اجازه را به دست‌ها نمی‌دهد که عیناً چیزی را کپی کنند.

هدیه سفارشی دو نوع دارد که با پرداختن به هر دو نوع آن‌ها می‌توانیم به یک جمع‌بندی کلی برسیم و بدانیم که با چه محصولاتی رو به رو هستیم. دسته اول هدیه‌های سفارشی دسته‌ای هستند که یک چهار چوب برایشان مشخص شده است. مثلاً می‌گویند در فلان کادر که پیش فرض محصول قرار دارد می‌توانید عکس را عوض کنید و عکس خودتان را بگذارید، اما توجه کنید کادر اصلی یکی است و هیچ تفاوتی ندارد. دسته دوم اما کاملاً خاص‌تر از دسته اول است به طوری که آن محصول می‌تواند صفر تا صدش خاص و سفارشی سازی شده باشد و هر چه را که می‌خواهید خودتان طراحی کنید و سفارش دهید.

چرا باید هدیه سفارشی را انتخاب کنیم؟

گاهی دیگر خسته می‌شویم از تکراری بودن کالاها، انگار هیچ چیز جدیدی وجود ندارد و تمامی محصولات را با اندکی تغییر در کنار دیگران دیده‌ایم. دقیقاً در همین نقطه هدیه سفارشی مثل غول چراغ جادو وارد عمل می‌شود و می‌تواند هر خواسته و آرزویی که شما دارید را برآورده کند. کادو سفارشی به این دلیل خاص است که نمونه ندارد و شما می‌توانید به شکل انحصاری دل عزیزتان را به دست بیاورید. با تهیه هدیه سفارشی می‌توانید در بین جمع خوش بدرخشید و همه نگاه‌ها را برای خود کنید چراکه شما خاص‌ترین هدیه را آورده‌اید.

موضوعی دیگر که خرید و انتخاب گزینه سفارشی یک هدیه را منطقی می‌کند این است که این هدایا دیگر دست ما را در انتخاب نمی‌بندند و باعث نمی‌شوند که مدام آن را با سبک و سلقیه فردی که می‌خواهیم برای او هدیه‌ای دریافت کنیم مقایسه کنیم. سفارشی سازی هدیه باعث می‌شود تا یک محصول سندش به اسم یک نفر باشد و فقط او از آن هدیه داشته باشد و هیچکس را پیدا نکند که حتی یک اپسیلون شبیهش را در دست دارد. این هدیه می‌تواند تأثیرات بسیار مثبتی روی فرد مورد نظر بگذارد و به او یادآور شود که چه بی‌اندازه برای شما حائز اهمیت است. چراکه شما برای او وقت گذاشته‌اید و بهترین و خاص‌ترین را انتخاب کرده‌اید.

برای سفارش هدیه خاص و سفارشی باید به چه مواردی دقت کرد؟

برای اینکه بتوانیم هدیه منحصر به فرد و خاص مدنظرمان را به بهترین شکل در اختیار داشته باشیم و آن را دریافت کنیم کافی است که به چند نکته توجه کنیم. ابتدا قبل از هر چیزی باید ببینیم که هدیه را برای چه فردی می‌خواهیم انتخاب کنیم، این گزینه باعث می‌شود تا به موارد بسیار زیادی پی ببریم و به آن‌ها دقت کنیم. با دقت کردن به این مورد می‌شود فهمید هدیه‌ای که می‌خواهیم انتخاب کنیم آیا به سلیقه شخص مقابل نزدیک هست؟ آیا به سن و نوع استایل زندگی او ارتباطی دارد؟ و... مطالبی دیگر که بسیار حائز اهمیت هستند.

مورد دیگر که هنگام انتخاب هدایای سفارشی باید به آن دقت کرد این است که هنگام سفارش دادن نوعی از هدایای سفارشی که باید ساخته شدنش عکس یا مطلبی ارسال کنیم به تمامی موارد مشرف باشیم و با کیفیت‌ترین عکس‌ها و یا مطالب را ارسال کنیم تا هنرمندان بتوانند به خوبی روی آن هدیه کار کنند برفرض مثال برای سفارش آهنگ عاشقانه سفارشی بهتر است مو به مو از جزئیات و اخلاقیات شخص و حسی که به او داریم توضیح داده شود تا محصول انتهایی بسیار خاص و منحصر به فرد از آب در بیاید. یا مثلاً برای سفارش مجسمه سفارشی بهتر است باز بالاترین کیفیت یک عکس از شخص استفاده کنیم. چراکه این موضوع باعث می‌شود تا محصول نهایی نیز از کیفیت ساخت بالاتری در جزئیات برخوردار باشد.

خرید اینترنتی کادو و هدیه سفارشی

امروزه بهترین راه برای انتخاب و سفارش هدیه سفارشی گزینه خرید از وبسایت هست چراکه می‌توانیم از طریق وبسایت‌ها به راحتی تم کادویی که می‌خواهیم را انتخاب کنیم، سر فرصت آن را تغییر دهیم و با خیال راحت مواردی که می‌خواهیم را از آن کم و یا به آن اضافه کنیم. خرید آنلاین هدیه سفارشی باعث شده است تا در زمان نیز صرفه‌جویی شود و دیگر فرصت‌هایمان را در این شلوغی‌های شهری از دست ندهیم. همین طور یک برتری دیگر نیز برای خرید اینترنتی هدیه خاص و سفارشی وجود دارد و آن هم این است که دیگر نیازی نیست با استرس مواردی که می‌خواهیم را هم اضافه و کم کنیم و فقط کافی است با چند کلیک و در ارتباط بودن با پشتیبان سایت فروشگاهی همه اختیارات را به دست بگیریم. برای خرید اینترنتی این دسته از محصولات از اصالت سایت مورد نظر مطمئن باشید.

مشاهده بیشتر
دسته بندی ها

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید