بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گیفت آس کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :

تابلو مدرن

تابلو مدرن پنجره‌ای است رو به بی‌نهایت. این سبک از هنر خارق‌العاده این قدرت را دارد که به راحتی همگان را با خود همراه کند. ساده‌تر اگر بخواهیم موضوع را توضیح دهیم باید بگوییم این تابلو در میان این حجم از آثاری که در انواع سبک‌های مختلف تولید می‌شوند، با سرعت بیشتری دل شما را با خود همراه می‌کنند. مخصوصاً اگر از سبک‌های کلاسیک و سنتی قدیمی خسته شده باشید و دنبال یک سبک جدید برای دیزاین منزل خود می‌گردید. تابلو مدرن سبکی انتزاعی دارد که با عنصر خیال همراه است. این عناصری که تابلو مدرن همراه خود دارد یکی از چند خصوصیاتی است که باعث برتری این تابلو نسبت به بقیه آثار شده است.

تابلو مدرن چیست؟

هنر مدرن که امروزه شاهد آن هستیم در اصل یک رسالت بسیار ویژه دارد که این هنر در تابلوهای مدرن قابل مشاهده است. راه اصلی هنر مدرن یا همان هنر نو (نئو آرت) این است که به گزینه‌ها و فضاهایی طبیعی برگردد که به فراموشی سپرده شده‌اند؛ اما این برگشت با رنگ بندی‌های خاص و فضایی انتزاعی همراه است. این هنر در سال 1880 از کشور انگلستان شروع شد و کم‌کم به تمام اروپا و سپس به کل جهان عرضه شد تا واقعیت‌های طبیعی و جلوه‌های خاص را به شکلی دیگر بازگو کند. چیزی که امروز در تابلوهای هنری شاهد هستیم دستاوردی از همین هنر خاص و اعجاب برانگیز است که دل‌ها و عقاید زیادی را با خود همراه کرده است.

چرا باید تابلو مدرن بخریم؟

تابلو مدرن یکی از ویژگی‌های جذابی که دارد این است که موضوعات زیادی را در طرح شما می‌شود از طرح‌های طبیعت، عاشقانه، سیاسی، اجتماعی گرفته تا انتزاعی‌ترین موضوعاتی که کمتر کسی به ذهنش خطور خواهد کرد. دلیل دومی که تابلو مدرن را برای انتخاب بسیار جذاب می‌کند رنگ بندی‌هایی است که در این سبک پیدا می‌شود. اگر شما هم به دنبال تابلویی رنگارنگ با رنگ‌های خاص و جذاب می‌گردید، اثر مورد نظرتان را می‌توانید در میان تابلوهای مدرن پیدا کنید تا همین گزینه سبب شود دکور منزل یا محل کارتان نشاط و جلوه ویژه‌تری را به خود بگیرد.

برای خرید تابلو مدرن به چه نکاتی باید توجه داشت؟

برای خرید کادو تابلو مدرن به یکسری نکات ریز باید توجه کرد که این نکات هم شامل جنس و نوع طراحی تابلو می‌شود و هم شامل سبک و تأثیری که از طرح تابلو دریافت می‌کنیم. در کل تابلوها باید از لحاظ چند چیز در نوع جنس مورد بررسی قرار بگیرند. یکی از این نکات نوع رنگی است که در آن‌ها به کار می‌رود و این موضوع بسیار مهم است چراکه تابلوها با توجه به مرور زمان اگر در معرض نور و یا رطوبت هوا قرار بگیرند و از رنگ خوبی در آن‌ها استفاده نشده باشد کدر می‌شوند. تابلو مدرن باید از لحاظ طرح و رنگ مورد بررسی قرار بگیرد این بررسی باید بسیار ریز و دقیق انجام شود، چراکه بعضی از طرح‌ها ممکن است در ظاهر معنایی را به ما نرسانند اما در ناخودآگاه ما تأثیر مثبت یا منفی بگذارند.

مشاهده بیشتر

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید