بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گیفت آس کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :

رز جاودان یا رز مادنگار

رز جاودان یکی از زیباترین هدایایی است که شما می‌توانید در مناسبت‌های مختلف به عزیزان خود هدیه دهید. از دیرباز گل رز برای ابراز عشق و علاقه به کار می‌رفته است. رز طبیعی نماد عشق و دوستی است. رزها رنگ‌های بسیار متنوعی دارند. رز یکی از پرکاربردترین گل‌هایی است که آن را می‌توان در القا حس زیبایی و عشق استفاده کرد. احتمالا بارها پیش آمده که گلی هدیه گرفته‌اید و دوست داشتید آن را نگه دارید اما هر روشی که به کار بردید باز هم در نهایت گل خشک شده و به مرور از بین رفته است. رز جاودان تنها گلی است که بدون تغییر تا یکسال هم تازه باقی می‌ماند. پس شما با خرید رز جاودان یک تیر به دو نشان زده‌اید. هم عشق خود را نشان می‌دهید و هم گلی به مخاطب خود تقدیم می‌کنید که نه تنها خشک نمی‌شود بلکه تا مدت‌ها تازه باقی می‌ماند. پس انواع رز جاودان را بهتر بشناسید.

رز جاودان چیست

رز جاودان چیست؟

رز جاودان کاملا طبیعی است و از تازه‌ترین رزهای هلندی انتخاب می‌شود. این گل در محفظه‌ای شیشه‌ای بدون نور و آب تا زمان زیادی که گاهی به 3 سال نیز می‌رسد، سالم باقی می‌ماند. برای آماده سازی رزهای جاودان، روی گل تازه و طبیعی تغییراتی انجام می‌دهند تا طول عمر آن افزایش پیدا کند. رز جاودان به دلیل ماندگاری زیاد، نمادی از عشق طولانی مدت شناخته می‌شود. رزهای جاودان ظرافت و زیبایی گل‌های تازه را دارند و به همان اندازه شادی و طراوت را در فضا پخش می‌کتند.

این گل ماندگاری بالایی دارد و در رنگ‌ها و اندازه‌های مختلفی ارائه می‌شود. از این رو می‌تواند هدیه‌ای خاص برای مناسبت‌های مختلف باشد. قطعا شما دوست دارید کادویی که می‌خرید برای فرد ماندگار باشد و با اینکه خیلی اوقات مایلید که برای فرد مقابل گل بخرید اما به دلیل اینکه گل خیلی زود خشک می‌شود اما از آن صرف نظر می‌کنید. در حالی که رزهای جاودان بهترین انتخاب هستند که شما در عین هدیه دادن تازگی و زیبایی، ماندگاری را نیز تقدیم مخاطب خود کنید. رز جاودان را رز ابدی نیز می‌نامند.

با خرید رز جاودان توجه به آبیاری گیاه و قرار دادن آن مقابل نور از بین می‌رود. به همین دلیل می‌توان آن را برای تمامی افراد خریداری کرد. با ظهور گل‌های جاودان شاید سالیان آینده پژمرده شدن گل فرآیندی عجیب باشد. به همین دلیل در حال حاضر رزهای جاودان ایده بسیار خاص و نوین هستند. این رز در محفظه‌ای زیبا نگهداری می‌شود و می‌تواند به عنوان یک وسیله تزیینی به کار رود. در گیفت آس نمونه‌ای موزیکال از این جعبه گل وجود دارد که با آن می‌توانید هدیه‌ای خاص را به مخاطب خود هدیه دهید.

انواع رز جاودان

رزهای جاودان در تنوع زیادی ارائه می‌شوند به همین دلیل می‌توانید آن را به مناسبت‌های مختلف و با نمادهای متنوع تقدیم کنید. هر رنگ رزی که در طبیعت وجود دارد، می‌تواند به شکل رز ابدی تبدیل شود. رزهای جاودان تا 10 سال تازه باقی می‌مانند در حالی که رز طبیعی نهایت تا 10 روز دوام می‌آورد. طبیعی بودن، رشد خوب، ماندگاری، میزان کم آبیاری، طراوت و خاص بودن از ویژگی‌های یک گل ایده‌آل است که در رزهای جاودان دیده می‌شود. این گل‌ها به انواع زیر تقسیم می‌شوند.

گل رز جاودان قرمز

گل قرمز عاشقانه‌ترین هدیه‌ای است که می‌توانید به دیگری هدیه کنید و گل خاص ماه فروردین شناخته می‌شود. هر گل نماد خاصی دارد و پیام مشخصی را به فرد مقابل انتقال می‌دهد. شما با هدیه دادن رز جاودان قرمز به مخاطب خود نشان می‌دهید که عاشق او هستید و مایلید تا ابد با او بمانید. این گل کادویی بسیار مناسب برای ولنتاین و سالگرد ازدواج است. این گل مانند دیگر گل‌ها رشد می‌کند و دلیل ماندگاری آن ماده گلیسیرینی است که به ساقه آغشته می‌شود. برای زیبایی بیشتر این گل از گلبرگ‌های شکفته آن استفاده می‌کنند. این باکس را می‌توانید از نوع چندتایی یا با تنها یک شاخه گل رز قرمز سفارش دهید.

گل رز جاودان آبی

رنگ آبی با نماد معصومیت و ظرافت شناخته می‌شود. این گل با پیام جذابیت و تفکر هدیه داده می‌شود. شما با هدیه دادن رز آبی می‌توانید به مخاطب خود نشان دهید که به او فکر می‌کنید و قصد شروعی مجدد با او را دارید. همچنین برای پیشنهاد ازدواج گزینه‌ای ایده‌آل است. چنانچه با محبوب خود مدتی را قهر بوده‌اید، می‌توانید رز آبی را برای عذرخواهی به صورت غافلگیرانه ارسال کنید. گیفت آس گل انتخابی شما را کاملا رایگان به آدرس مقصد ارسال می‌کند. در نتیجه حتی اگر شما در یک شهر زندگی نمی‌کنید، می‌توانید با ارسال گل کدورت‌ها را برطرف سازید.

انواع رز جاودان

گل رز جاودان زرد

اگرچه خیلی از افراد رنگ زرد را با نماد واقعی آن معنای نمی‌کنند اما این گل نمادی از درخشش،‌ صمیمیت و دوستی قوی شناخته می‌شود. اگر قصد دارید نشان دهید که شخصی برای شما مهم است، می‌توانید برای او یک رز زرد ارسال کنید. حتی اگر رابطه شما رنگ و بوی صمیمیت نداشته باشد، این گل می‌تواند به ابراز علاقه و احترام کمک کند.

گل رز جاودان بنفش

این گل بسیار نفیس و نادر است و اغلب نماد عشق در یک نگاه را به همراه دارد. اگر درگیر احساساتی عاشقانه هستید، می‌توانید برای ستایش محبوب خود یک گل رز بنفش ابدی به او هدیه دهید. این رنگ نسبت به قرمز و صورتی رواج بیشتری دارد اما بهترین رنگ برای ابراز عشق و علاقه است. یافتن گل جاودان رز بنفش کار ساده‌ای نیست اما شما می‌توانید با مراجعه به سامانه فروش آنلاین گل و گیاه گیفت آس از نزدیک‌ترین گلفروشی به محل زندگی خود یک رز بنفش جاودان را سفارش دهید و آن را در زمانی کمتر از سه ساعت تحویل بگیرید. این گل شادابی و نشاط را به ارمغان می‌آورد.

گل رز جاودان سبز

رز سبز جاودان با خود معنای رشد و فراوانی را به همراه دارند. این رنگ نمادی از باروری، جوان سازی، روح و انرژی است. این رنگ حس تعادل و نشاط را برمی‌انگیزد. رز سبز جاودان را می‌توانید به مادری که به تازگی به دنیای مادرانه وارد شده یا هرکسی که زندگی جدیدی را جشن می‌گیرد، تقدیم کنید. به همین دلیل است که از رزهای سبز در مراسم عروسی به وفور استفاده می‌شود.

گل رز جاودان صورتی

اگر قصد قدردانی از شخصی را دارید، ‌به او یک گل جاودان صورتی تقدیم کنید. آن فرد می‌تواند دوست، شریک، همکار، همسر، مادر، خواهر یا هر شخص دیگری باشد که در حق شما محبتی کرده است. رز صورتی نمادی از قدردانی و تحسین شناخته می‌شود. می‌توانید از این رز به عنوان گل برای تشکر یا کادوی تولد می‌توانید به دیگران هدیه دهید.

گل رز جاودان طلایی

این گل، نمونه‌ای کلاسیک از شادی و دوست داشتن است. درست مانند زندگی پایدار شما این گل برای همیشه ساخته شده است. رز طلایی می‌تواند نمادی از شروعی جدید و برگشتی مجدد باشد. این گل با رنگ و ظرافت خود هرکسی را به وجد می‌آورد. این گل را در هر مناسبتی که به محبوب خود هدیه دهید، جذاب خواهد بود. رز طلایی بسیار لوکس به نظر می‌رسد و جلوه آن از دیگر رنگ‌ها بیشتر خواهد بود.

گل رز جاودان نارنجی

این رز نشان دهنده عشق و اشتیاق است. اگر قصد دارید به شخص نشان دهید که به او افتخار می‌کنید، به او رز نارنجی هدیه دهید. این با احساس‌ترین روش برای ابراز عشق است. ترکیبی از رنگ زرد، نارنجی و قرمز پلی بین دوستی و عشق است. نارنجی حس شادی و نشاط را زیاد می‌کند و با بیشتر دکوراسیون‌ها هماهنگی پیدا می‌کند. رز نارنجی در قابی طلایی بسیار زیبا خواهد شد.

گل رز جاودان چند رنگ ( هفت رنگ یا رنگین کمانی)

اگر عشقی خاص دارید،‌ به او خاص‌ترین هدیه را تقدیم کنید. اگر قصد دارید یک هدیه لوکس و ماندگار را به عشق خود تقدیم کنید باکس گل رز چند رنگ جاودان را به او هدیه دهید. این رز را می‌توانید در روز مادر، ولنتاین، ازدواج، سالگرد ازدواج و ..به افراد مهم زندگی خود بدهید. اصولا جنس باکس گل جاودان از نوع شیشه است و در طرح‌های مربعی، هرمی، مستطیلی، استوانه‌ای و گنبدی ارائه می‌شود. این گل را نباید در معرض مستقیم نور آفتاب و رطوبت قرار داد. این گل با روش‌های شیمیایی رنگ آمیزی می‌شود در نتیجه ممکن است عمر آن نسبت به سایر گل‌های جاودان کمتر باشد.

خرید رز جاودان

رز جاودان برای مناسبت‌ها

این گل با نمادی عاشقانه به کار می‌رود و می‌توانید آن را به هر شخصی که واقعا عاشق او هستید، تقدیم کنید. ماندگاری این گل به دلیل فرآیندهایی که روی آن انجام شده، از گل طبیعی بیشتر است. شما می‌توانید رز جاودان را براساس ماه تولد هدیه دهید. قرمز برای فروردین، صورتی اردیبهشت، نقره‌ای خرداد، خاکستری تیر، طلایی مرداد، نارنجی شهریور، آبی مهر، سفید آبان، بنفش آذر، کرمی دی، زرد بهمن و گل رز سبز مخصوص متولدین ماه اسفند است. شما همچنین می‌توانید در مناسبت‌های مختلف این گل را به عزیزان خود تقدیم کنید.

رز جاودان برای تولد

تولد بهانه‌ای است برای اینکه کسی که دوستش دارید را خوشحال کنید. اگر قصد دارید این گل را به پارتنر خود هدیه دهید، می‌توانید عاشقانه‌ترین نوع آن را انتخاب کنید. رزهای جاودان از رزهای هلندی انتخاب می‌شوند که ابعاد گل بزرگ‌تری دارند و رنگ‌های آن‌ها شفاف‌تر است. تکنولوژی مدرن می‌تواند معجزه‌های جدید را ایجاد کند. تصور کنید که شما گلی را در سال اول ازدواج به همسر خود هدیه کنید و این گل تا سال‌ها بعد به عنوان یادگار تازه و سرحال باقی بماند.

برای خرید کادو تولد گزینه‌های مختلفی پیش روی شما قرار دارد اما قطعا عاشقانه‌ترین آن خرید گل رز جاودان است. افراد همیشه دوست دارند کادوی تولدی بگیرند که برای آن‌ها ماندگار شود پس چه کادویی بهتر از رزهای جادوان می‌تواند یاد شما را در خاطر افراد ثبت کند؟ رنگ این گل را می‌توانید متناسب با روحیات فردی که قصد دارید در تولد او شرکت کنید، خریداری کنید. گل رز پس از پروسه ساخت در محفظه‌ای شیشه‌ای قرار می‌گیرد تا گل در مقابل گرد و خاک و سرما محافظت شود.

رز ابدی برای سالگرد ازدواج

گل‌های رز از انواع بسیار زیادی برخوردارند که می‌توان گفت تمام سلیقه‌ها را پوشش می‌دهند. زمانی که برای خرید یک هدیه اقدام می‌کنید مهم‌ترین نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید، سلیقه مخاطب است. از سوی دیگر گل‌ها با نمادی خاص تقدیم می‌شوند اما پیشنهاد می‌کنیم به سلیقه مخاطب خود بیشتر از نماد گل توجه داشته باشید. مثلا اگر همسر شما عاشق رنگ بنفش است،‌ به او رزی بنفش هدیه دهید یا لااقل سعی کنید که برای بسته بندی از پاپیونی بنفش استفاده کنید.

خیلی اهمیت دارد که کادوی سالگرد را دقیقا در تاریخ مشخص به فرد هدیه دهید پس اگر فرصت کافی برای خرید هدیه ندارید، به سراغ سایت گیفت آس بروید و آن را در مدتی کوتاه سفارش دهید تا کارشناسان برای مخاطب شما ارسال کنند. برای تزیین گل می‌توانید از ایده‌های مختلفی کمک بگیرید اما از آن جایی که محفظه‌ها شیشه‌ای است باید در شرایط ایمن به دست مشتری برسد. این گل یک هدیه لوکس به شمار می‌رود.

رزهای جاودان برای روز مادر

مادرها اولین عشق فرزندان هستند، عشقی که در طول سال‌های زندگی کمرنگ نمی‌شود و جای خود را با عشقی دیگر عوض نمی‌کند. پس شما می‌توانید به مناسبت روز مادر یا پدر برای والدین خود گل رز جاودانی تهیه کنید که به ظرافت و ماندگاری عشق شما اشاره دارید. در مورد انتخاب رنگ می‌توانید به سلیقه مخاطب خود توجه کنید یا مدل هفت رنگ را بخرید که تلفیقی از نمادهای مختلف است. این گل در باکس‌های متنوعی به فروش می‌رسد. شما می‌توانید مدل‌های مختلف این گل را در سایت گیفت آس مشاهده کنید و گزینه‌ای مناسب که با بودجه شما هماهنگی بیشتری دارد را سفارش دهید.

سفارش رز جاودان

رز جاودان برای ولنتاین

رز ابدی گزینه‌ای بسیار عالی برای ولنتاین است. این گل می‌تواند احساسات پنهان شما را هویدا کند. هیچ راه بهتری وجود ندارد که شما به پارتنر خود نشان دهید چقد دوستش دارید. گل جاودان در جعبه‌ای مجلل قرار می‌گیرد پس کادویی بسیار خاص است. اگر می‌خواهید عشق جاودانه خود به شخص را ثابت کنید، برای او زیباترین گل را بخرید تا آن را به عنوان هدیه‌ای تزیینی نگهداری کند. شما می‌توانید برای انتخاب این گل از کارشناسان گیفت آس کمک بگیرید و با تعویض نوع باکس در خرید خود صرفه جویی کنید.

همچنین می‌توانید این گل را در کنار هدایای دیگر سفارش دهید. یکی از خدمات جدید گیفت آس این است که می‌تواند کادوی دلخواه شما را در کنار گل‌ها تزیین کند. پس می‌توانید درخواست دهید که گل شما در کنار هدایای دلخواه بسته بندی و تزیین شوند یا چندین گل را به مقاصد مختلف بدون هزینه ارسال،‌ بفرستید. همچنین می‌توانید گل‌ها را از بازار گل سفارش دهید تا از قیمت کمتری برخوردار باشد. برای خرید رز جاودان ارزان می‌توانید به بخش “گل قیمت مناسب” بروید و  رزهای جاودان را با قیمت پایین‌تری خریداری کنید.

رز جاودان برای تشکر و قدردانی

از آن جایی که گل‌ها پیام‌های مختلفی دارند و رنگ صورتی و سفید انتخاب مناسبی برای تقدیر و تشکر هستند، شما می‌توانید به هرکسی که قصد سپاسگزاری از او را دارید،‌ یک رز ماندگار هدیه دهید. همچنین اگر رسم دارید که تازه عروس و دامادها را پاگشا کنید، می‌توانید به آن‌ها رزی جاودان هدیه دهید و برای آن‌ها آرزوی عشقی جاویدان داشته باشید. شما برای خرید رز محدودیتی ندارید و می‌توانید رنگ‌های مختلف آن را به مناسبت‌های مختلف هدیه دهید. نگهداری رز جاودان کاملا آسان است چراکه در واقع نیاز به هیچ مراقبتی ندارد و تنها باید آن را از محفظه خارج نکنید.

خرید رز جاودان

برای خرید رز جاودان می‌توانید سفارش خود را به صورت اینترنتی یا تلفنی ثبت کنید. از آن‌جایی که سفارش گل در هر شهر از نزدیک‌ترین مرکز گلفروشی تامین می‌شود،‌ شما در هر جای ایران که باشید،‌ می‌توانید گل دلخواه خود را در زمانی کمتر از سه ساعت و بدون هزینه ارسال، دریافت کنید. برای خرید رز جاودان ارزان می‌توانید مدل تکی یا باکس ساده پلکسی را سفارش دهید. رزهای جاودان به دو شکل مختلف عرضه می‌شوند.

رز جاودان موزیکال

یکی از جذاب‌ترین هدیه‌هایی که می‌توانید به پارتنر خود هدیه دهید، رز ماندگار موزیکال است. در طراحی این محصول تغییری ایجاد نمی‌شود بلکه رز درون محفظه‌ای قرار گرفته که نیاز به مراقبت ندارد. در سطح بیرونی محفظه دکمه‌ای قرار دارد که با چرخاندن آن موزیکی پخش می‌شود. به این ترتیب شما نه تنها یک گل ماندگار بلکه موزیکی را به مخاطب خود هدیه داده‌اید که هرگاه به گل نگاه می‌کند و به موزیک گوش می‌دهد به یاد شما می‌افتد. ترکیب گل و موزیک برای همیشه در ذهن فرد ماندگار خواهد شد.

قیمت رز جاودان

باکس رز جاودان

رزهای جاودان در مجاورت هوا خشک خواهند شد از این‌رو آن‌ها را در محفظه‌ای شیشه‌ای یا پلاستیکی نگهداری می‌کنند. شما می‌توانید در گیفت آس رنگ گل و باکس آن را به سلیقه خود انتخاب کنید. این باکس‌ها انواع مختلفی دارند و ممکن است با ترکیبی از گل‌ها یا تنها یک گل ساخته شوند. چنانچه گل در حبابی کوچک قرار بگیرد، هزینه آن به صرفه‌تر خواهد بود اما باکس‌های چند وجهی شکوه بیشتری دارند. همچنین می‌توانید مدلی را انتخاب کنید که با افزودن شاخ و برگ به زیبایی آن اضافه شده است.

تراریوم رز طلا

درون محفظه برخی از رزهای جاودان ریسه‌ای قرار داده می‌شود که جلوه آن را بیشتر می‌کتد. همچنین ممکن است که طلایی بودن رز باعث شکوه بیشتر گل شود. تراریوم درواقع باغی شیشه‌ای است که به عنوان گلخانه‌ای طبیعی در خانه و محل کار قرار می‌گیرد. این تراریوم می‌تواند از گل‌های زرد یا طلایی ساخته شود تا انعکاس آن‌ها در شیشه نمایی بسیار خاص ایجاد کند. ابعاد این شیشه‌ها بزرگ نیست پس تنها می‌تواند به عنوان یک کادوی تزیینی روی استند یا میز استفاده شود. اگر قصد دارید که کادوی شما بزرگ و لوکس باشد، می‌توانید به سراغ گلدان‌های طبیعی بروید.

مزایای خرید رز جاودان نسبت به گل طبیعی

هزاران سال است که رز با نماد عشق و احساسات عمیق به کار می‌رود. رز را باید ملکه گل‌ها و در عین‌حال شیک‌ترین گل در تمام دنیا دانست. خرید این گل دارای مزایایی است که در ادامه به آن پرداخته‌ایم.

  1. نیاز اندک گل به نگهداری

یکی از دغدغه‌هایی که در نگهداری گل وجود دارد،‌ خشک شدن آن پس از مدتی کوتاه است. گل‌های رز معمولا باید پس از جدا شدن از شاخه در آب قرار بگیرند تا پژمرده نشوند با این حال نهایتا پس از 10 روز خشک می‌شوند و گل زیبایی خود را از دست می‌دهد. این در حالی است که رزهای جاودان حتی نیاز به نور خورشید ندارند و بدون هیچ مراقبتی به زندگی خود ادامه می‌دهند. پس مراقب باشید که گل در هوای آزاد قرار نگیرد و مواد شیمیایی به درون محفظه آن نفوذ نکند.

  1. طول عمر بالای رز جاودان

باکیفیت‌ترین گل‌های رز در بهترین حالت عمری 8 تا 10 روزه دارند. این دوام در حالی است که به سرعت پس از چیده شدن به دست شما برسند. در غیر این صورت رزها مهمان چند روزه شما خواهند بود. این در حالی است که برای رزهای جاودان عمری طولانی و در حدود 10 سال نیز تخمین زده می‌شود. همانطور که از اسم این گل پیداست باید آن را گلی مانا و همیشگی دانست.

  1. سازگاری رز جاودان با محیط زیست

ضرورت حفظ محیط زیست امروزه بر هیچ کس پوشیده نیست. انتخاب رزهای جادوان به جای رزهای معمولی می‌تواند در راستای این هدف مهم باشد. درواقع با خرید رز ماندگار تعداد کمتری از گل‌های رز چیده می‌شوند چراکه رزهای جاودان عمری چند ساله دارند و با فاصله طولانی‌تری جایگزین می‌شوند. باتوجه به نقش گل‌ها در محیط زیست و بهبود کیفیت هوا، سازگاری با محیط زیست را باید یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های رزهای جادوان دانست.

بهترین رز جاودان

  1. طبیعی بودن رز جاودان

عموم مردم در برخورد اول تصور می‌کنند که رز جاودان، گلی مصنوعی است اما در واقعیت بی نقص‌ترین گل طبیعت شناخته می‌شود که می‌تواند برای تمام سال‌های عمر شما زیبایی بیافریند. برای نگهداری این گل از مواد شیمیایی استفاده می‌کنند در نتیجه رز در حالت طبیعی خود با گلبرگ‌ها و ساقه‌ای ظریف همچنان حفظ می شود. به این ترتیب شما می‌توانید اشتیاق داشتن چنین گل زیبایی را برای مدت‌های طولان به محبوب خود هدیه دهید.

  1. تنوع گسترده رنگ و مدل

از بارزترین ویژگی‌های رز جاودان می‌توان به تنوع رنگ آن اشاره کرد. درواقع شما می‌توانید این گل را با هر رنگی که دوست دارید سفارش دهید. رنگ خاص گل‌های رز در فصول خاصی رشد می‌کند. مثلا رز زرد معمولا در فصل پاییز می‌روید. در نتیجه شما با خرید گل جاودان می‌توانید در هر زمان که می‌خواهید به رنگ دلخواه خود دست یابید. تنوع رنگی این گل باعث می‌شود که بتوانید باتوجه به سلیقه شخص مقابل این گل را در رنگ‌های مختلف سفارش دهید. همچنین انتخاب گلی با روکش طلایی، نقره‌ای، پلاتین و ... وجود دارد. ایده این گل از شازده کوچولو برگرفته شده است. زمانی که شازده کوچولو برای محافظت از گل خود محفظه‌ای شیشه‌ای را روی آن قرار داد.

قیمت رز جاودان

رزهای جاودان در قیمت‌های متفاوتی عرضه می‌شوند. از آن جایی که گل این محصول وارداتی است قیمت آن به دلار یا یورو محاسبه می‌شود پس برای آن نمی‌توان قیمت مشخصی بیان کرد. این گل براساس سایز، رنگ، برند، جنس باکس و تزیینات آن قیمتی از 300 هراز تومان به بالا دارد. اگر قصد خرید رزی منحصر به فرد و الهام بخش را دارید،‌ رز جاودان بهترین گزینه برای شما خواهد بود. البته از آن جایی که اگر این گل در شرایط مطلوب نگهداری شود، تا سال‌ها عمر خواهد کرد، قیمت آن کاملا به صرفه است.

شما برای سفارش رز جاودان از گاپینو می‌توانید از طریق صفحه محصولی یا بخش تخفیف خورده اقدام کنید. گیفت آس هر روز بخشی از گل‌های خود را با قیمت تخفیف خورده عرضه می‌کند تا مشتریان بتوانند گل‌های طبیعی را با قیمتی معقو‌ل‌تر خریداری کنند. در این بخش می‌توانید انواع گل را با تزیینات مختلف خریداری کنید. خرید باکس گل، سبد گل،‌ تاج گل، دسته گل و ... از این بخش امکان پذیر است.

سفارش آنلاین رز جاودان

شما می‌توانید برای خرید دسته گل یا انواع رزهای جاودان به سراغ فروشگاه‌های اینترنتی بروید. امروزه به لطف تکنولوژی فروشگاه‌های زیادی خدمات خود را به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند. به این ترتیب شما می‌توانید در خانه یا محل کار خود بنشینید و گل دلخواه خود را سفارش دهید. به این منظور تنها کافی است به سایت گیفت آس مراجعه کنید و از صفحه محصولی “رز جاودان” گل دلخواه خود را انتخاب کنید. مزیت خرید آنلاین است که شما می‌توانید پیش از سفارش،‌ قیمت انواع محصولات را مشاهده کنید و نمونه‌های مختلف را با دیگر افراد به اشتراک بگذارید.

گل‌های رز محصولاتی لوکسی هستند که به شکل‌های مختلفی ارائه می‌شوند. باکس این گل می‌تواند چوبی یا چرمی باشد. انتخاب فروشگاه گل در این مورد بسیار اهمیت دارد چون اگر گل کیفیت لازم را نداشته باشد خیلی سریع خشک خواهد شد. یکی از ویژگی‌هایی که ما را از دیگر مراکز متمایز می‌کند،‌ ارسال با کیفیت گل‌ها تا درب منزل است. به این ترتیب گل‌های تازه و طبیعی کاملا تازه به دست شما می‌رسند. شما می‌توانید با کمک کارشناسان گلی زیبا را انتخاب کنید و با ترفندهایی مختلف هزینه را مدیریت نمایید.

سفارش آنلاین رز جاودان

انتخاب و خرید گل رز جاودان در سراسر ایران

اگر شما در شهر دوری از محبوب خود زندگی می‌کنید و قصد دارید عمیق‌ترین احساسات خود را به او نشان دهید، می‌توانید با خرید رز جاودان به او ثابت کنید که چقدر عاشق پارتنر خود هستید. چنانچه دغدغه‌های زندگی برای شما فرصتی ایجاد نمی‌کند که به فروشگاه‌های مختلف سر بزنید، گل رز را به صورت اینترنتی سفارش دهید. گیفت آس محصولات خود را به سراسر ایران ارسال می‌کند. ارسال گل در تهران،‌اصفهان، شیراز، مشهد،‌ تبریز،‌ رشت و ... در زمانی کوتاه‌تر از سه ساعت به دست مشتری می‌رسد.

پس حتی اگر شما در شهری دور زندگی می‌کنید یا فرصت کافی برای خرید گل و یافتن باکیفیت‌ترین آن را ندارید، می‌توانید از طریق گیفت آس اقدام کنید. حتی می‌توانید این هدیه را به صورت غافلگیرانه همراه با متنی عاشقانه برای محبوب خود ارسال کنید. سفارش رز جاودان در تهران با دیگر شهرها تفاوتی ندارد و از طریق سایت گیفت آس انجام می‌شود. هنگام خرید به رنگ و شکل پایه توجه داشته باشید. چنانچه محصولی در سایت موجود نباشد، کارشناسان می‌توانند برای تامین آن اقدام کنند.

برای خرید گل رز جاودان ارزان از سایت گیفت آس کارشناسان راهنمایی‌های دوستانه‌ای را ارائه خواهند کرد که به شما کمک می‌کند خریدی به صرفه داشته باشید. خرید باکس گل گاهی ارزشمندتر از خرید سایر گل‌هاست. رزهای جاودان را معمولا به صورت تک شاخه و با ساقه کوتاه در باکس قرار می‌گیرد. منظور از طراحی این رز این است که گل به تنهایی زیبایی ایجاد کند به همین دلیل آن را در محفظه‌ای بدون رنگ و نقش قرار می‌دهند.

رز جاودان طلا

چرا سفارش رز جاودان از گیفت آس؟

گیفت آس سامانه‌ای برای فروش کادو و گل است پس شما حتی می‌توانید خرید رز جاودان از گیفت آس را به دقیقه نود بسپارید چراکه ما این سفارش را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست شما می رسانیم. فقط کافی است سفارش گل آنلاین خود را ثبت کنید و به کارهای خود بپردازید تا گل به درب منزل شما ارسال شود. تمام زیبایی این محصول به کیفیت گل رزی است که درون آن قرار گرفته است. گیفت آس باکیفیت‌ترین گل‌ها را برای مشتری ارسال می‌کند. همچنین مشتریان می‌توانند از تخفیفات دوره‌ای این فروشگاه بهره ببرند.

  1. رز جاودان طبیعی است یا مصنوعی؟

رز ابدی یا جاودان درواقع همان گل رز طبیعی است که به مواد شیمیایی آغشته شده و طول عمر آن بالا می‌رود. این رز در محفظه‌ای نگهداری می‌شود که نیاز به آب، نور و رسیدگی ندارد پس بهترین گزینه برای هدیه دادن به شمار می‌رود.

  1. انواع رز جاودان کدام است؟

رزهای جاودان در رنگ‌ها و مدل‌های مختلفی عرضه می‌شوند. شما می‌توانید مطابق سلیقه مخاطب خود هر رنگی که دوست دارید را سفارش دهید. همچنین محفظه شیشه‌ای با طراحی استوانه‌ای، مکعبی، چند وجهی و گنبدی قابل سفارش است.

  1. قیمت گل جاودان چقدر است؟

رز جاودان محصولی واردانی است در نتیجه قیمت آن با نوسان دلار و یورو افزایش و کاهش پیدا می‌کند اما معمولا قیمت این گل از 300 هزار تومان شروع می‌شود.

  1. آیا می‌توانم رز جاودان را به صورت اینترنتی سفارش دهم؟

بله شما می‌توانید انواع گل و گیاه را به صورت اینترنتی از گیفت آس خریداری کنید. در انتخاب رنگ و مدل قاب محدودیتی وجود ندارد.

  1. مزایای خرید گل از گیفت آس چیست؟

سامانه گیفت آس محصول انتخابی شما را به سریعترین روش ارسال می‌کندو بهترین کیفیت و قیمت رز جاودان را دارد.

مشاهده بیشتر

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید