بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گیفت آس کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :

گیفت عروسی و نامزدی

گیفت عروسی و نامزدی آسمانی است نیلی پر از عشق که نماد پیوندی پر از عشق را جاودانه می‌کند. گیفت عروسی و نامزدی نشانه‌ای است که به همراهان و شاهدان یک جشن داده می‌شود تا آن‌ها نیز برای دو گل جوان آرزوی شادی و خوشبختی داشته باشند و تا عمر دارند برایشان به یادگار بماند. عشق دریایی است بی‌کران که گرچه آن را نمی‌شود با خرید کادو به دیگران نشان داد اما شاید همین کادو عروسی کوچک به شکل یادگاری بتواند حرف‌های زیادی را به میهمانان عنوان کند. گیفت عروسی و نامزدی از بهترین هدایای مناسبتی است که برای یک روز خاص که یکبار تکرار می‌شود طراحی شده است و پر از شگفتی‌های بی‌نظیر است.

گیفت عروسی و نامزدی چیست؟

شاید بهتر است برای شناخت این نوع از گیفت بگوییم که گیفت عروسی و نامزدی یک رسم است که از قدیم‌الایام تا امروز وجود داشته است و می‌خواهد با یک تیر دونشان را هدف بگیرد. با این نوع از گیفت خاص هم یک یادگاری ویژه را از یک روز خاص به دیگران تقدیم می‌کنیم و هم اینکه لطف وجود و حضور مهمان‌ها را تا حدی جبران می‌کنیم. گیفت عروسی و نامزدی ریشه وجودش به قاره اروپا برمی‌گردد، آن زمانی که خانواده‌های اشرافی جعبه‌هایی ساخته شده از فلزات ارزشمند را همراه سنگ‌های قیمتی مزین می‌کردند و به اطرافیان عروس و داماد می‌دادند. اکثراً در آن زمان از یکسری مواد خوراکی به عنوان نمادی برای زندگی مشترک نیز درون جعبه استفاده می‌کردند مثل بادام، قند، نبات و ... که هرکدام دارای معنای خاصی بودند و هنوز نیز هستند.

برای گیفت عروسی چی بخریم؟

این روز خاص یکبار بیشتر به میان نمی‌آید و برای همین از ارزش بسیار زیادی برخوردار است. گیفت عروسی و گیفت نامزدی باید به شکل برنامه ریزی شده‌ای تهیه شود و به ویژگی‌های آن توجه بسیاری شود. برای خرید این هدیه یادگاری خاص باید در تم، طراحی، رنگ و ... آن توجه شود. گیفت‌های عروسی و نامزدی مدل‌های زیادی دارند بعضی از آن‌ها دست سازه‌های خاصی هستند که هنرمند آن‌ها را منحصراً برای شما می‌سازد. بعضی از آن‌ها تیراژ هستند و طراحی‌های آماده دارند و بعضی از آن‌ها هم که به شکل چاپ عکس عروس و داماد و یا حک شدن نوشته‌ای رو یک جسم تولید می‌شوند. این‌ها کاملاً به سلیقه شما و نوع انتخابی که دارید باز می‌گردد؛ اما خب گاهی اوقات افرادی از رنگ تم چیدمان و لباس نامزدی یا عروسی استفاده می‌کنند و در یادگاری که به دیگران می‌دهند نیز استفاده می‌کنند.

برای خرید گیفت عروسی و نامزدی باید توجه داشته باشید تعداد درستی را برای سفارش انتخاب کنید معمولاً اگر تعداد سفارش این نوع گیفت به اندازه خانواده‌های دعوت شده باشد بهتر است و تعداد آن کم یا زیاد نمی‌شود. در سفارش این نوع یادگاری خاص می‌توانید از استیکرهایی که یک شعر خاص روی آن‌ها نوشته شده و یا یک نوشته دلی در آن نوشته شده استفاده کنید و یا حتی اسم عروس خانم و آقا داماد را نیز روی آن محصول هک کنید که این باعث جذابیت بیشتر و منحصر به فرد بودن محصول انتخابی شما می‌شود.

چرا باید از گیفت عروسی استفاده کنیم؟

ابتدا قبل از هر چیزی باید بدانیم فلسفه استفاده از گیفت عروسی چیست؟ گیفت عروسی در کل به شکل یک نماد و یک یادگاری ارزشمند است برای قدردانی و تشکر از کسانی که دعوت را پذیرفتند و به مجلس آمدند تا همراه لحظاتی به یادماندنی و خاص باشند و شادی یک عمر زندگی را در کنار عروس و داماد شریک شوند. گیفت عروسی، گیفت نامزدی علاوه بر اینکه برای تشکر از مهمانان استفاده می‌شود دارای یک انرژی خاص و مثبت هست و می‌تواند این شادی و خوشبختی را با دیگران به اشتراک بگذارد و این اشتراک خوشبختی را به زندگی مشترک دو شخص برگرداند.

گیفت نامزدی و عروسی از چه چیزهایی تشکیل شده است؟

همانطور که در بالاتر هم به آن اشاره کردیم گیفت عروسی و نامزدی سلیقه‌ای است و بستگی دارد ما چه نظری در مورد ساخت و تزئین داریم اما یکسری از نشانه‌ها و محصولات هستند که از قدیم در گیفت عروسی به کار می‌رفتند. مثل نقل، نبات، قندهای رنگی یا حتی گاهی اوقات برای ست شدن با لباس عروس و نشانه‌ای از سفید بختی از تور عروس دور آن هدیه استفاده می‌شد و هنوز هم می‌شود. به غیر از این موارد گاها شاهد هستیم از رایحه‌های خاص، عطرهای ویژه در کنار شمع نیز در این نوع گیفت‌ها به کار می‌رود تا محصول معنا به خود بگیرد و جذاب‌تر نمایش داده شود.

خرید اینترنتی گیفت عروسی و نامزدی

در زمان قدیم که فضای مجازی تأثیر این چنینی نداشت تهیه گیفت‌های این چنینی بسیار کار دشواری بود و افراد مجبور بودند یا کل شهر را برای پیدا کردن آن بگردند و یا خودشان دست به کار شوند با خرید وسایل مورد نظر یک گیفت خاص بسازند و آن را برای یک شب با ارزش آماده کنند؛ اما امروزه با گسترش فضای مجازی اینترنتی شاهد هستیم خرید گیفت عروسی و نامزدی به راحتی با چند کلیک ممکن است. سایت گیفت آس سعی دارد تا با شناساندن محصولات بی‌نظیر ساخته شده توسط دست هنرمند، یادگاری‌های بی‌نظیر برای یک شب ارزشمند را ارائه کند.

مشاهده بیشتر

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید