بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گیفت آس کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :

آموزش آنلاین

آموزش آنلاین در یک صفحه صورت می‌گیرد اما دنیایی حرف برای گفتن دارد. روز به روز که فضای مجازی گسترده‌تر می‌شود، زندگی انسان هم شکلی ویژه‌تر به خود می‌گیرد. به طوری که ما آدم‌ها امروزه می‌توانیم با استفاده از این فضا به یکسری از کارهایمان بهتر برسیم و در صرف شدن زمان صرفه‌جویی داشته باشیم. آموزش آنلاین یکی از ویژه‌ترین مواردی است که آن را می‌شود از راه دور اما نزدیک در اختیار داشت و از آن برای رشد فردی و کسب اطلاعات و علم و آموختن دانش استفاده کرد. با آموزش آنلاین می‌توانید بهترین اساتیدی که ممکن است آن‌ها را در بیرون از منزل و در آموزشگاه نیابید در اختیار داشته باشید و سایت گیفت آس در تلاش است با شناساندن بهترین اساتید و ارائه مرغوب‌ترین مطالب آموزشی به رشد و پیشرفت فردی شما کمک بزرگی بکند.

آموزش آنلاین چیست؟

آموزش آنلاین که همه ما مخصوصاً در این روزها تجربه آن را داشته‌ایم با روی کار آمدن فضای سایبری به اوج خود رسید. حدود دو دهه است که با به وجود آمدن چت روم‌ها، موتورهای جستجو و ... توانسته‌ایم هر مطلبی را بدون آنکه در کلاس‌های حضوری شرکت کنیم یاد بگیریم و حتی به شکل لایو نیز آن‌ها را فرابگیریم و تمرین انجام بدهیم. آنلاین بودن آموزش نه تنها کامل و خالص است بلکه کمک می‌کند انسان یک مطلب را بهتر نیز فرا بگیرد چراکه ما آدم‌ها زمانی که در محیط اختصاصی خود هستیم آرامش بهتری برای فراگیری مطالب داریم و بهتر می‌توانیم روی نکات موجود فوکوس کنیم.

آموزش آنلاین مثل تمامی آموزش‌ها روش‌ها و انواع گوناگونی دارد. این نوع از آموزش در دوش کل کلی قرار می‌گیرد. آموزش‌های از قبل تدوین شده که آپلود شده‌اند و در اختیار شما قرار دارند و آموزش‌هایی که کاملاً آنلاین و لایو در حال برگزاری هستند. در هر صورت که باشد این نوع از آموزش شکلی نوین به خود گرفته است و هرکجا می‌شود آن را آموخت و آن را در اختیار داشت. محصولات آموزشی، پکیج‌های آموزشی و مجموعه آموزش‌های خودآموز همه و همه در برابر عظمت این نوع از آموزش یعنی آموزش آنلاین حرفی برای گفتن ندارند و هیچ‌کدام به قدرت این نوع از آموزش نمی‌رسند.

چرا باید از آموزش آنلاین استفاده کنیم؟

از آموزش آنلاین به این دلیل باید استفاده کرد که کامل‌ترین ویژگی‌های مؤثر را در دل خورد دارد. ابتدا بیایید فرض کنید که در جایی زندگی می‌کنید که آموزش حضوری یک هنر و یا یک کار وجود ندارد و سخت است تا به آن دسترسی پیدا کنیم. می‌بینید چقدر مهم است؟ به شکلی که اگر وجود نداشته باشد در یک نقطه بدون هیچ مطالعه‌ای استاپ می‌کنیم و نمی‌توانیم به هدفی که می‌خواهیم برسیم. چرا اصلاً راه دور بریم، فکر کنید همه چیز مهیا است و در شهر یا محل زندگی شما کلاس آموزشی که می‌خواهید نیز وجود دارد. حال با ترافیک‌های ذهنی و شهری می‌خواهید چه کار کنید؟

در روزهایی که ترافیک، آلودگی‌های هوا و ... بیداد می‌کنند آیا واقعاً لذت بخش است تا با روح و جسمی خسته خودمان را به کلاس برسانیم و با نکاتی رو به رو باشیم که یکبار بیشتر نمی‌توانیم آن‌ها را بشنویم و فقط مجبوریم از آن‌ها نت برداری کنیم. آموزش آنلاین باعث شده تا با دقت و سر فرصت و حوصله به آموزش، کشف و آگاهی برسیم و کافی است هر زمان که یک چیز را نفهمیدیم در همان زمان آن را باز کنیم و به قول معروف آن را استاپ کنیم تا یا سرچ کنیم و یا به عقب برگردیم و آن را ریشه‌ای مورد مطالعه قرار دهیم.

آموزش آنلاین خوب باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

ویژگی‌های آموزش آنلاین خوب بسیار زیاد است و نباید آن‌ها را دست کم گرفت. این ویژگی‌ها روز به روز با آپدیت‌های جدید در حال تغییر و تحول هستند و کیفیت آن‌ها نیز به همین تغییرات باز می‌گردد. مثلاً آموزش تصویری باید به بهترین گونه باشد و ویدیو و صداها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشند. آموزش آنلاین خوب باید پشتیبانی داشته باشد به شکلی که بعد از تدریس یا گاها هنگام تدریس آنلاین بتوانیم چیزهایی که نفهمیدیم را از استاد مربوطه بپرسیم و آن‌ها را مورد بررسی قرار دهیم.

مهم‌ترین ویژگی که یک آموزش آنلاین خوب می‌تواند داشته باشد برنامه ریزی درست و قرار دادن چهارچوب دقیق برای آن مطالب است. این برنامه ریزی درست را می‌توانیم از فهرست و تایم‌های آموزش آنلاین نیز متوجه شویم. چراکه آموزش آنلاین خوب دارای طرح درس‌هایی بی‌نظیر است که در جایگاه درست خود قرار گرفته‌اند و به شکل آموزش مرحله‌ای می‌شود از آن‌ها استفاده کرد. آموزش آنلاین خوب دارای رسایی و کیفیت بالا از لحاظ روانشناسی درک مطلب و آموزش است که هرگز نباید آن را دست کم گرفت. یادتان باشد آموزش آنلاین خوب آموزشی است که حوصله آدم را سر نمی‌برد و می‌توان از آن به خوبی یاد گرفت بدون آنکه گیج شویم و نتوانیم در جایگاه درست بیاموزیم.

ثبت نام آموزش آنلاین

از آموزش آنلاین ساخت صنایع دستی و آموزش ساخت عروسک و آموزش ساخت هدیه‌های دست ساز و آموزش آنلاین نوشتن و آموزش آنلاین طراحی و ... گرفته تا کوچکترین مطالب آموزشی را می‌توان در این بخش گنجاند و از آن‌ها استفاده کرد. ثبت نام آموزش آنلاین باید به شکلی دقیق باشد و قبل از ثبت نام از جزییات آن با خبر باشیم. یادتان باشد برای آموزش هر چیزی که می‌خواهید در سایتی ثبت نام کنید حتماً به سایتی مراجعه کنید که آن کار، حرفه و یا هنر را به شکل تخصصی دنبال می‌کنند. ثبت نام آموزش آنلاین باید به نحوی صورت بگیرد که همه چیز دارای استانداردهایی باشد و باعث گمراهی و گیج شدن ما نشود. از سایت‌هایی پکیج‌های آموزشی را خریداری کنید و یا در کلاس‌های آنلاین شرکت کنید که آن سایت‌ها دارای نماد اعتماد اکترونیکی باشند و کارشان نیز به شکل تخصصی به آن مطالب بپردازند.

مشاهده بیشتر
دسته بندی ها

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید