بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گیفت آس کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :
پک چایخوری 2 نفره استکان طرح خطاطی ارسال رایگان

پک چایخوری 2 نفره استکان طرح خطاطی

 • 393,000 تومان
ست چایخوری 2 نفره با قندان ارسال رایگان

ست چایخوری 2 نفره با قندان

 • 366,000 تومان
باکس گل رز جاودان روسیج کوکی ارسال رایگان

باکس گل رز جاودان روسیج کوکی

 • 490,000 تومان
باکس گل رز جاودان روسیج هندلی ارسال رایگان

باکس گل رز جاودان روسیج هندلی

 • 390,000 تومان
پک چایخوری 2 نفره استکان گلسرخی ارسال رایگان

پک چایخوری 2 نفره استکان گلسرخی

 • 373,000 تومان
ست سرامیک طرح عشاق ارسال رایگان

ست سرامیک طرح عشاق

 • 405,000 تومان
باکس نقلی رز زرد ارسال رایگان

باکس نقلی رز زرد

 • 474,000 تومان
باکس گل آفتاب گردان ارسال رایگان

باکس گل آفتاب گردان

 • 880,000 تومان
دسته گل رنگین کمان ارسال رایگان

دسته گل رنگین کمان

 • 908,000 تومان
باکس گل بهشت صورتی ارسال رایگان

باکس گل بهشت صورتی

 • 1,062,000 تومان
باکس گل پشن فروت ارسال رایگان

باکس گل پشن فروت

 • 1,118,000 تومان
باکس گل لوکس صورتی ارسال رایگان

باکس گل لوکس صورتی

 • 1,146,000 تومان
باکس گل کویین ارسال رایگان

باکس گل کویین

 • 964,000 تومان
رز جاودان هفت رنگ ارسال رایگان

رز جاودان هفت رنگ

 • 334,000 تومان
باکس طلایی لوکس گل رز ارسال رایگان

باکس طلایی لوکس گل رز

 • 656,000 تومان

هدیه ولنتاین

هدیه ولنتاین یک بغل عشق را در خود دارد که به دلبرانه‌ترین شکل ممکن با رنگی قرمز به میان می‌آید و دل مخاطب را با خودش همراه می‌کند. عشق سن و سالی نمی‌شناسد فرقی ندارد پیر باشید یا جوان زمانی که دلتان برای عزیزی که همراهتان هست بلرزد شک نکنید که عاشق شده‌اید و یا عاشق هستید و عشقتان بیشتر شده است. هدیه ولنتاین کمک می‌کند تا یاد خاطرات خوب روزهای عاشقی بیفتیم و قدردان تک تک لحظات حضورمان کنار هم باشیم. هدیه روز عشق چه در ولنتاین و چه در روز عشق ایرانی یا همان سپندارمزدگان از عاشقانه‌ترین و خاص‌ترین هدایای مناسبتی به شمار می‌آیند که باعث ایجاد خاطره‌ای خوب و نیک در ذهن ما و مخاطب می‌شوند.

هدیه ولنتاین چیست؟

در این عصر هدیه باران که برای هر مناسبتی باید دنبال انتخاب هدیه‌ای درست و مناسب بگردیم بهتر است اول از همه در مورد خود آن مناسبت بدانیم و آن را به خوبی ریشه‌یابی کنیم تا بتوانیم ریشه و ارزش‌های آن مناسبت را بشناسیم. روز عشق یا همان روز ولنتاین هرسال در روز 14 فوریه برگزار می‌شود و این به این دلیل است که اولین بار این مراسم در روز 14 فوریه سال 269 میلادی برای پاس داشتن عشق و رواج ازدواج بین جوان‌ها در کلیساها به دست امپراتور کلادیوس دوم شکل گرفت و از آن روز تا حالا این مراسم در فرهنگ‌های مختلف رخنه کرده است و پاس داشته می‌شود.

در روز عشق زوج‌های جوان و حتی پا به سن گذشته در کنار هم جشنی پر پا می‌کنند تا اهمیت عشق را نشان دهند و از معجزات و زیبایی‌های آن سخن بگویند در این مراسم افراد به یکدیگر هدیه‌ای خاص می‌دهند که معمولاً رنگ سرخ دارد. از گل سرخ، شکلاتی با ربان سرخ و ... می‌توانیم نام ببریم که در این روز شاهد آن هستیم. علاوه بر این هدایا هدیه‌هایی که ابراز احساسات را نشان می‌دهند و ظرافت در وجودشان هست نیز مثل عروسک استفاده می‌شود که این نیز به خودی خود هدیه ولنتاین را خاص‌تر می‌سازد.

هدیه ولنتاین دارای چه ویژگی‌هایی است؟

شاید از هدیه‌های کلیشه‌ای خسته شده باشیم و بخواهیم دنبال کسب اطلاعات ریشه‌ای باشیم که اصلاً این هدیه روز عشق باید چه ویژگی‌هایی را همراه خود داشته باشد. باید بدانیم هدیه ولنتاین می‌تواند به جای یک هدیه چند هدیه باشد در یک جعبه کادویی یعنی جعبه هدیه ولنتاین را با سلیقه خودمان یا چیدمان آماده را تهیه کنیم. ویژگی‌هایی که این جعبه جادویی روز عشق با خود دارد این است که بهتر است از رنگ قرمز انتخاب شود یا جعبه‌ای که ربان یا بندهای قرمز دارد. بقیه مطلب هم به سلیقه شخصی افراد باز می‌گردد که چه چیزی در آن جعبه قرار بگیرد. می‌تواند آن هدیه یک هدیه رسمی باشد و فقط با تزئینات ولنتاین شکل به خود گفته باشد.

البته که اکثر ما سعی بر این داریم که به جای یک هدیه رسمی از هدیه‌هایی استفاده کنیم که خاص روز ولنتاین هستند. هدیه روز عشق معمولاً چند المان دارد مخصوصاً اگر بخواهیم پکیج ولنتاین جمع کنیم. پکیج ولنتاین دارای یکسری نماد است و هدیه‌های داخل آن هم هرکدام از یک موضوع سخن می‌گویند. مثلاً شکلات نشانه کامی شیرین و حس سرخوشی است که به مخاطب وجود پرمهر عشق و شیرینی که به همراه می‌آورد را یادآوری می‌کند یا مثلاً شاخه گل سرخ نشانه عطش عشق و شدت گرمای عاشقی است که از جاودانگی و راز دوستی حرف به میان می‌آورد. یا عروسکی با ظرافت خاص که حرف اصلی‌اش نشانه‌ای از ظرافت و رسیدن به میوه عشق یا همان متولد شدن کودک است.

سپندار مزدگان چه روزی است؟

روز سپندار مزدگان بسیار قدیمی‌تر و سنتی‌تر از ولنتاین است هدیه سپندارمزدگان نیز هدیه‌ای است عاشقانه که مهر و نو دوستی و عشق را نشان می‌دهد. در این روز باستانی عشاق کنار یکدیگر جمع می‌شوند و با پاس داشتن گفتار نیک، پندار نیک و کردار نیک عشقی که میانشان هست را جشن می‌گیرند تا همیشه در گوشه ذهنشان اهمیت وجود عشق بدرخشد. جشن اسپندگان یا سپندارمزدگان از زمان هخامنشیان وجود داشته است و نمادی است برای گرامی داشت زن و دلدادگان یا همان عشاق که مصادف است با روز پنجم اسپند (اسفند) ماه. این جشن در تمامی کشورهایی که ریشه فارسی دارند مثل ایران، افغانستان، تاجیکستان، پاکستان و ایرانی‌تباران آذربایجان هرساله برگزار می‌شود و گرامی داشته می‌شود.

سپندار مزدگان یعنی فروتنی پاک و این معنی به عشق باز می‌گردد که نشان می‌دهد این دو نشان فروتنی و پاکی پایه و اساس عشق هستند چراکه در نظر ایرانیان باستان از خودگذشتگی، افتادگی و احترام در کنار پاکی و پاس داشتن سه اصل مهم گفتار نیک، پندار نیک و کردار نیک می‌تواند عشق را پایدار کند و با خودش شعور و شور و شعف به میان بیاورد. سپندارمزدگان نیز شبیه ولنتاین پر از پای‌کوبی و عاشقی است با این تفاسیر که هدیه سپندار مزدگان در تفاوت با هدیه ولنتاین در روز دیگری و با تفاوت فرهنگی دیگری به یکدیگر داده می‌شود.

مشاهده بیشتر

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید