بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گیفت آس کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :

تابلو پازل

تابلو پازل تکه‌هایی است از یک دنیا زیبایی که در کنار هم منظومه‌ای بی‌همتا را به نمایش می‌گذارد. تابلو پازل به غیر از اینکه جزو آن دسته از تابلوهای خاص و تک برای زیباسازی دکور می‌باشد، می‌تواند به عنوان هدیه‌ای ناب اعلام وجود کند. این تابلو شگفت انگیز علاوه بر اینکه به شکل تصاویر آماده ساخته می‌شود می‌تواند به طور سفارشی و با چاپ عکس کسی که دوستش داریم تولید شود که این موضوع جذابیت داستان را زیبا می‌کند چراکه یک هدیه تک و خارق‌العاده برتری زیادی نسبت به هدیه‌های آماده و تکراری دارد. علاوه بر تمام توضیحات داده شده تابلو پازل جنبه روانی مثبت بالایی دارد چراکه هم نشان دهنده نظم فکری و هم نمایان کننده نوستالژی‌های کودکانه است.

تابلو پازل چیست؟

در کل پازل‌ها عکس‌هایی هستند که تقسیم شده‌اند و هر بخشی از آن تکمیل کننده یک قسمت از کل تصویر اصلی می‌باشد. عکس‌های چاپ شده بر روی هر تکه پازل (جورچین) بر روی کاغذهای مخصوص نقش می‌بندند و روی تکه‌ای فومی، مقوایی و چوبی چسبانده می‌شوند تا قدرت تحمل استحکام مناسبی داشته باشند. تابلو مثل تمامی تابلوها دارای یک سطح است، سطحی که پازل اصلی ما روی آن قرار می‌گیرد. تابلو پازل به شکل پازل‌ها آماده کنار هم فروخته می‌شوند اما می‌توان به شکل بازی آن‌ها را جدا کرد و از دوباره چید. یکی از چیزهایی که تابلو پازل را خاص می‌کند تولید انحصاری و سفارشی آن است که حتی می‌توانید علاوه بر عکس‌های عزیزانتان، لوگوهای شرکتی خود را هم روی آن چاپ کنید و به عنوان هدیه‌ای تبلیغاتی از آن بهره ببرید.

خصوصیات یک تابلو پازل خوب چیست؟

اولین و مهمترین چیز برای انتخاب یک تابلو پازل خوب و مرغوب میزان کیفیت چاپ تصویر روی پازل و جنسی است که سطح هر تکه پازل از آن ساخته شده است. برای انتخاب بهترین تابلو موجود بهتر است از تابلو پازل‌هایی استفاده کنیم که هر تکه آن از سطح چوبی ساخته شده است.

نکته دوم برای انتخاب مرغوب‌ترین نوع این تابلو صفحه پیش زمینه آن است که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. جنس‌هایی به غیر از چوب یعنی فوم و مقوا بسیار آسیپ پذیر هستند و نسبت به صفحه چوبی عمر کمتری دارند پس بهتر است تابلو پازلی را خریداری کنیم که صفحه پیش زمینه آن از ام دی اف یا چوب ساخته شده باشد.

تابلو پازل برای کجا مناسب است؟

در دکورهای تکراری و یکنواخت منازل استفاده از تابلوهایی که متفاوت و خاص هستند بسیار ارزشمند است چراکه می‌تواند تفاوت و زیبایی بی‌نظیری به دکور منزل شما بدهد. علاوه بر منزل این تابلو خاص بر روی میز محل کار و یا کنفرانس‌ها می‌تواند جلوه خاصی به فضا بدهد.

تابلو پازل می‌تواند جنبه‌های تبلیغاتی برای شرکت‌ها، فروشگاه‌ها، هدیه برای دانش آموز و ... باشد.

مشاهده بیشتر

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید