بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گیفت آس کاملا محفوظ می باشد

بهترین پیشنهاد خرید کادو برای کودک در تمام سنین

بهترین پیشنهاد خرید کادو برای کودک در تمام سنین
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/12/21 0 نظر

کودکان دنیای بسیار رنگی و جذابی دارند. شما می‌توانید با خرید هدیه به دنیای آن‌ها رنگی متفاوت ببخشید. کادو برای کودک هرچه که باشد او را سرشار از شادی می‌کند ولی باید به روحیات هر کودک، سن و سال و جنسیت او در رابطه با خرید کادو توجه داشت. اگر قصد خرید هدیه برای کودکی را دارید، تنها کافی است که کمی او را بشناسید و به نکات بیان شده در این متن توجه کنید. در مورد کادوی کودکانه هزینه آن اهمیتی ندارد، بلکه باید همان چیزی باشد که کودک را خوشحال می‌کند.

کسی که می خوای خوشحالش کنی کیه ؟

 

تهیه کادو برای کودک یکی از جذاب‌ترین کارهایی است که بزرگسالان می‌توانند انجام دهند چون برای انتخاب این هدیه باید خود را جای کودک بگذارند و در دنیای او به جستجوی بهترین هدیه بپردازند. کودکان عاشق بازی کردن و خوردن خوراکی‌های خوشمزه هستند. هیچ کودکی در دنیا پیدا نمی‌شود که از بالا پایین پریدن و شیطنت کردن لذت نبرد. علاوه‌بر این از اینکه دیگران برای آن‌ها هدایایی بخرند بسیار خرسند می‌شوند. کودکان درکی از پول ندارند و همیشه از وسایلی که نزدیکان برای آن‌های خریداری می‌کنند، استقبال می‌کنند. خرید کادو برای بچه‌ها در مناسبت‌هایی چون نوروز، یلدا، تولد و ... باعث شادی آن‌ها و ترغیبشان به انجام کارهای خوب می‌شود. این روزها تنوع وسایل کودکانه زیاد شده است و هرکس می‌تواند کادوی متفاوتی را برای کودکان تهیه کند. اگر تاکنون چندین بار برای کودکی خاص هدیه خریده‌اید و درمورد انتخاب کادو تردید دارید، لیستی که تهیه کرده‌ایم را بررسی کنید.

کادو برای کودک

بهترین کادو برای کودک چیست؟

کادو خریدن برای کودکان از بزرگسالان راحت‌تر است چراکه تنوع سلیقه‌ای وجود ندارد و مشخص است که باید سراغ چه کادویی بروید. کودکان درکی از پول ندارند پس برای آن‌ها فرقی نمی‌کند که چه هزینه‌ای برای خرید هدیه پرداخته‌اید. همین که کادو بتواند آن‌ها را به وجد بیاورد کافی است. بهترین کادو برای کودکان هدیه‌ای است که آن‌ها را سرگرم کند و متناسب با سنشان باشد. هر کودک با توجه به سنش نوعی از اسباب بازی، لباس یا عروسک را دوست دارد. هدیه باید متناسب با روحیات کودک انتخاب شود. اگر او شخصیت آرامی دارد، بازی‌های فکری جذاب‌تر هستند اما اگر شخصیت پر جنب و جوشی دارد باید به سراغ کادوهایی بروید که انرژی او را تخلیه می‌کند.

در مورد خرید کادو برای کودک باید سنجیده عمل کرد. کودکان در سنین مختلف، نیازهای متفاوتی دارند. وسایل بازی می‌تواند تاثیر متفاوتی در رشد و تریبت آن‌ها داشته باشد. هنگام انتخاب هدیه برای کودک باید حتما سن، جنسیت و روحیات او در نظر گرفته شود. از آن جایی که امروزه وسایل بازی بسیار متنوعی برای کودکان وجود دارد، گاهی انتخاب هدیه کمی سخت می‌شود. فرقی نمی‌کند به مناسبت تولد کودک هدیه‌ای تهیه می‌کنید یا برای تشویق او کادویی می‌خرید. در هر صورت باید کادویی بخرید که او را به استفاده از این وسیله ترغیب کند.

می‌توانید رفتار والدین آن‌ها در نظر بگیرید که با کودک خود چگونه برخورد می‌کنند و او را در چه گروه‌هایی مشارکت می‌دهند. اگر قصد خرید هدیه برای کودکی را دارید، از والدین او کمک بگیرید و از روحیاتش باخبر شوید. شاید برخی افراد تصور کنند که کار درستی نیست از والدین کودک کمک بگیرند اما این راه حل درواقع احترام به روش تربیتی والدین کودک است. حتی می‌توانید چند گزینه را به والدین پیشنهاد دهید تا متوجه شوید که کدام گرینه را بیشتر دوست دارد.

کادو برای کودک را چگونه انتخاب کنیم؟

کودک بهترین مشورت دهنده به شماست. او چیزی را ابراز می‌کند که واقعا به آن علاقه مند است. برای خرید هدیه می‌توانید کودک را با خود ببرید یا اگر هنوز سن او زیاد نیست از او بپرسید که چه چیزی را دوست دارد. ممکن است کودک از شما درخواستی را داشته باشد که در حد بودجه شما نیست. ایرادی ندارد اگر به او بگویید که کادوی دیگری را انتخاب کند یا از او بخواهید بین دو گزینه یکی را برگزیند. این کار باعث می‌شود که در هنگام باز کردن کادو بی صبرانه منتظر هدیه خود باشد. همچنین می‌توانید از گزینه‌های زیر کمک بگیرید.

سری به شبکه‌های اجتماعی بزنید

چنانچه قصد ندارید از کودک مشورت بگیرید و اگر به اندازه کافی در تهیه کادو مطمئن نیستید، از شبکه‌های اجتماعی یا کارشناسان گیفت آس کمک بگیرید. امروزه استفاده از شبکه‌های اجتماعی تنها مخص بزرگسالان نیست و خیلی از کودکان صفحه‌ای دارند که علایق خود را در آن به اشتراک می‌گذارند. به سراغ آن‌ها بروید و از سرگرمی‌ها و علایق باخبر شوید.

تجربه‌های مشترک را به یاد آورید

به کادوهایی که دیگران برای کودک تهیه می‌کنند توجه داشته باشید یا اگر شما کودکی در خانه دارید، کادویی که قبلا برای کودک شما تهیه شده را به یاد آورید. برای کودکان زیر 2 سال تهیه لباس یا عروسک مناسب‌تر است اما اگر قصد خرید اسباب بازی را دارید، خریدهای پیشین افراد را به یاد آورید.

سن و سال و جنیست کودک را در نظر بگیرید

اگرچه کودکان دنیای تقریبا مشترکی دارند اما کادو برای کودک پسر متفاوت از کادو برای کودک دختر است چراکه پسرها معمولا انرژی بالاتری دارند و دنیای آن‌ها پر جنب و جوش‌تر است. در حالی که دختران ممکن است ساعت‌ها با یک عروسک رویا پردازی کنند و با آن سرگرم شوند. همچنین سن، مهم‌ترین فاکتور در انتخاب هدیه است. کودکی که وارد مدرسه شده با کودکی که پیش از سن 6 سال است، روحیات و نیازهای متفاوتی دارند. کادوی خود را براساس جنسیت کودک انتخاب و خریداری کنید.

هدیه برای کودک

هدیه برای کودک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادو برای کودک باید متناسب با روحیات، سن و جنسیت او خریداری شود. حتما برای شما پیش آمده که قصد تهیه کادویی را برای کودکی داشته‌اید و در آن لحظه با خود فکر کرده‌اید که بهتر است به او پول بدهید تا والدینش هر کادویی که صلاح می‌دانند را برای او بخرند اما هدیه بیشتر از پول کودکان را خوشحال می‌کند چون باور دارند که این کادو مختص آن‌ها خریداری شده است. خرید کادو می‌تواند یکی از کارهای لذت بخشی باشد که حسابی شما را سرگرم می‌کند. دنیای کودکان بسیار رنگی و پرنشاط است. نیاز نیست برای خرید هدیه هزینه زیادی بپردازید، کادویی بخرید که او را ساعت‌ها سرگرم کند و خیلی سریع از آن خسته نشود.

چرا باید کادو برای کودک تهیه کنیم؟

کودکان دنیای رنگی زیبایی دارند. شما با خرید هدیه می‌توانید به این دنیای رنگی وارد شوید. تهیه کادو یک حس دو طرفه ایجاد می‌کند. وقتی شخصی را که دوست دارید خوشحال می‌شود، شما نیز از خوشحالی او شاد می‌شوید. به خصوص کودکی که سرشار از حس زندگی است و با لبخند او نه تنها نزدیکان بلکه هر شخص دیگری شاد می‌شود. زمان باز کردن کادو و هدایایی که مهمانان با هزار ذوق آن را برای کودک هدیه آورده‌اند زیباترین لحظه‌ای است که اطرافیان تجربه می‌کنند.

کادو برای کودک باعث می‌شود همه توجهات به او جلب شود و او را سرشار از شادی کند. شما می‌توانید با خرید کادو صمیمیت خود را با کودک افزایش دهید. هیجان کودک هنگام باز کردن کادو به شما انتفال داده خواهد شد و شما را به همان اندازه سرمست از شادی می‌کند. حتی اگر یکبار برای کودک کادو بخرید، در ذهن او باقی خواهید ماند و هربار که شما را می‌بیند ابراز علاقه خود را نشان می‌دهد. این موضوع حس خوشایندی برای شما ایجاد می‌کند.

در دنیای بزرگسالان گاهی آنچه هدیه داده می‌شود از روی عشق نیست ولی شما هرچقدر به کودکان عشق بدهید، عشق دریافت می‌کنید. وقتی به کودک قول داده می‌شود که اگر درس‌هایش را خوب بخواند، کادو می‌گیرد کودک بدون هیچ ترفندی تلاش می‌کند که نظر والدینش را به خود جلب کند. هدیه برای کودک یک ابزار مثبت برای جایگزینی رفتار خوب با ناپسند است. برای هدیه دادن به کودک باید نیازهای او را در نظر بگیرید. هدیه باید نشانه عشق باشد و با خلوص نیت به کودک تقدیم شود.

انواع کادو و هدیه برای کودک

در مورد خرید کادو برای کودک باید به جنسیت او توجه داشته باشید. اگر کادویی که می‌خرید باب میل کودک باشد، فورا واکنش نشان می‌دهد و ذوق زده خواهد شد. بهتر است کادویی تهیه کنید که تا چند سال یار کودک شود. برای تهیه کادوی کودک لیستی وجود ندارد و متناسب با شرایط هر کودک خریداری می‌شود.

بهترین کادو برای کودک پسر

در هنگام خرید هدیه برای پسر بچه‌ها حتما به سن درج شده روی اسباب بازی‌ها دقت کنید. سعی کنید در هیچ یک از مناسبت‌ها هدیه‌ کمک آموزشی برای کودکان خریداری نکنید چون کودکان دوست ندارند که به اجبار یا خوشایند دیگران درس بخوانند. ولی اگر قصد خرید چنین هدیه‌ای را دارید، این کادو را به درخواست او تهیه کنید. در صورتی که قصد دارید دو هدیه برای کودکان مختلف خانواده بخرید، دقت داشته باشید که این کادوها مشابه هم نباشند. برای تهیه هدیه به سن و سالان کودک توجه داشته باشید اما نظر کودک را ارجعیت قرار دهید. پسران همیشه دوست دارند از رفتار پدر خود تقلید کنند، می‌توانید کادوهایی را برای او بخرید که دنیایی شبیه به پدر خود را تجربه کند.

کادو برای کودک

بهترین هدیه برای کودک دختر

دختر بچه‌ها روحیه آرام‌تری دارند و هیچ چیز مانند یک عروسک نمی‌تواند آن‌ها را خوشحال کند. انتخاب عروسک براساس سن دختر تفاوت‌هایی دارد. دختران دنیای بسیار متفاوتی را تجربه می‌کنند و آن را به شکلی که ما شاهد آن هستیم، نمی‌بینند. برای دختر بچه‌ها می‌توانید لباس‌هایی تهیه کنید که حسی همچون پرنسس‌ها داشته باشند. ابزار نقاشی نیز گزینه بسیار مناسبی به عنوان کادو برای کودک دختر است. از خرید کادو دخترانه و پسرانه تکراری آن هم در فاصله نزدیک بپرهیزید چون باعث می‌شود که کودک ذوقی نسبت به آن نداشته باشد. بازی‌های فکری ممکن است خیلی مورد استقبال دختر بچه‌ها قرار نگیرد اما اگر نقشی احساسی داشته باشد نظر او را جلب می‌کند.

معرفی 10 کادوی جذاب برای کودکان

کادو برای کودک باید متناسب با شرایط و علاقه کودک انتخاب شود. هر هدیه بسته به سن کودک متفاوت است. از خرید هدایای گران قیمت برای کودکان بپرهیزید و فقط ملاک شما این نباشد که چون هم سن و سال‌های کودک، وسیله‌ای مشابه را دارند حتما برای کودک مدنظر شما نیز مناسب است. کمی در مورد روحیات کودک اطلاعات کسب کنید و کادویی کاملا جذاب برای او بخرید.

 1. تابلو نقاشی کودک

چیدمان اتاق کودک کاری بسیار لذت بخس است. وجود تابلو نقاشی دکوراسیون اتاق کودک را حسابی متحول می‌کند. همانقدر که روتختی و پرده اتاق کودک اهمیت دارد، طراحی دیوارها نیز مهم است. شما می‌توانید به عنوان هدیه برای کودک یک تابلو نقاشی به او هدیه دهید تا روی دیوار اتاق خود نصب کند. دیزاینرها توصیه می‌کنند که دیوارهای اتاق کودک را خالی نگذارید و آن را همچون دیگر نقاط خانه با تابلو پر کنید. این تابلو باید متناسب با سن او انتخاب شود و تم رنگی اتاق خواب را داشته باشد. نقاشی‌های فانتزی کودکانه با طرح‌هایی از حیوانات برای اتاق کودک گزینه مناسبی است.

 1. عروسک روسی

عروسک و عروسک بازی در رشد ذهنی کودک بسیار تاثیر دارد. عروسک بازی به فرزندان این امکان را می‌دهد که بهتر بتوانند با دنیای اطراف خود ارتباط برقرار کنند. کودکان در بازی با عروسک خود را در دنیای واقعی می‌بینند بنابراین باید عروسک مناسبی برای آن‌ها خریداری شود. در مورد خرید عروسک به عنوان کادو برای کودک باید فاکتورهای زیادی را مد نظر قرار دهید. هرچه عروسک جنس نرم‌تری داشته باشد، کودک آن را بیشتر می‌پسندد. عروسک طرح دختر روسی یکی از گزینه‌های بسیار مناسب برای کودکان دختر است. تابلو نقاشی طلایی یکی از محصولات بی نظیر گیفت آس است.

محصولات عروسک

 1. کراوات کودکانه

کراوات یک اکسسوری مهم است که برای بزرگسالان و کودکان به کار می‌رود. کودکان و نوزادان را به راحتی می‌توان به خوش استایل‌ترین موجود دنیا تبدیل کرد. اگر قصد دارید برای یک کودک اکسسوری مرتبط با استایل تهیه کنید، به سراغ کراوات‌هایی با تم کودکانه بروید. کودکان عاشق این هستند که مثل بزرگ‌ترها لباس بپوشند و همه استایل آن‌ها را تحسین کنند. اگر این هدیه به مناسبت‌هایی مانند نوروز و یلدا تهیه می‌شود، از طرح‌های مرتبط کمک بگیرید اما برای تولد و سایر مناسبت‌ها شخصیت‌های کارتونی کراوات را بیشتر به علایق کودکان نزدیک می‌کند. کادو برای کودک باید متناسب با جنسیت او خریداری شود. کراوات پسرانه تم بهاری یکی از زیباترین کراوات‌های کودکانه است.

 

هدیه برای کودک

 1. زیور آلات

کودکان از همان نوزادی با زیورآلات آراسته می‌شوند. در نوزادی معمولا قطعه‌ای طلا را به لباس نوزاد سنجاق می‌کنند اما هرچه سن او بالاتر می‌رود، دستبندها و گوشواره‌ها کاربرد بیشتری پیدا می‌کند. اگر قصد دارید برای یک کودک زیور آلاتی از جنس طلا، نقره، چوب و... بخرید حتما به رنگ و طرح آن توجه داشته باشید. کودکان تناسب هدیه با سن و سالشان را تشخیص می‌دهند. برای دختران به سراغ تزیینات صورتی بروید و برای پسران دستبندی با طرح ماشین یا تفنگ تهیه کنید. کودکان عاشق این هستند که با اکسسوری‌های زیبا خودنمایی کنند.

زیورالات کودکانه

 1. تنقلات و پک‌های خوراکی خوشمزه

همیشه لازم نیست که کادو برای کودک وسیله‌ای فیزیکی باشد بلکه می‌توانید کادو برای کودک را از میان خوراکی‌های خوشمزه مفید انتخاب کنید. در این مورد به خوراکی‌های مورد علاقه کودک توجه کنید. شکلات‌ها جذاب‌ترین هدیه برای کودک شناخته می‌شوند. می‌توانید روی شکلات اسم کودک را بنویسید یا تصویری از او را چاپ کنید. لوکوم‌ها و میوه‌های خشک نیز گزینه مناسبی هستند. کارشناسان گیفت آس می‌توانند شما را در تهیه خوراکی‌های خوشمزه مناسب کودک راهنمایی کنند.

محصولات پک تنقلات - هدیه کوردکانه

 1. چراغ خواب سه بعدی

یکی از هدیه‌های بسیار جذابی که برای اتاق کودک می‌توانید تهیه کنید، یک چراغ خواب با طرحی عروسکی است. چراغ خواب‌ سه بعدی به دو شکل ساخته می‌شود. در برخی از آن‌ها تصویری روی یک قطعه پلکسی چاپ می‌شود و نور با گذر از این تصویر آن را نمایان می‌کند. در مدل بعدی چراغ‌های LED به گونه‌ای چینش می‌شوند که یک تصویر را خلق می‌کنند. شما می‌توانید برای اتاق کودک از هر دو نوع چراغ سه بعدی استفاده کنید. شاید برای پسرها مدل فضایی جذاب‌تر باشد اما دخترهای کوچک از دیدن تصویر خود در کنار عزیزان لذت می‌برند و با آن برای خود داستانی می‌سازند. هدیه برای کودک باید باتوجه به شرایط سنی او خریداری شود.

 1. پازل و جورچین

پازل برای هر سن و سالی مناسب است زیرا همه افراد از کودکی تا پیری می‌توانند پازل را حل کنند. کودکان از 2 سالگی می‌توانند انواع پازل‌ها را حل کنند. بهتر است در مورد انتخاب پازل به رده سنی کودک توجه داشته باشید. هرچه سن کودک بیشتر باشد، پازل‌های پیچیده‌تری را حل می‌کند. هرچه سن حل کننده پازل کمتر باشد، باید قطعات پازل بزرگ‌تر انتخاب شوند. اگر در فکر یک کادو برای کودک هستید، متناسب با روحیات او پازلی را انتخاب کنید یا به سراغ پازل‌های اوریگامی بروید. پازل‌های سه بعدی خلاقیت کودک را بالا می‌برند. هدف اریگا ایجاد فضایی غیر تکراری برای افزایش تمرکز و یادگیری چند مهارت خاص است.

کادو برای کودک

 1. بازی منچ

منچ از بازی‌های محبوبی است که می‌تواند یک بازی گروهی بین کودکان و بزرگسالان باشد. کودکان در این بازی به خوبی هیجانات خود را تخلیه می‌کنند. با منچ مهارت‌های کودک تقویت می‌شود و هماهنگی چشم و دست را بالا می‌برد. افزایش اعتماد به نفس، بهبود وضعیت لامسه، ارتقای مهارت‌های بینایی، تقویت هوش ریاضی، ارتقای مهارت خیال پردازی و تمایز رنگ‌ها از مزیت‌های بازی منچ است. منچ‌ها به شکل‌های مختلفی وجود دارند اما نوع چوبی آن خاص‌تر است. بازی‌های 5 کاره نیز گزینه مناسبی برای کودکان هستند. در تهیه هدیه برای کودک به سن و سال او دقت داشته باشید. اگر سن کودک خیلی پایین است، صفحات کارتونی را برای او انتخاب کنید.

محصولات سرگرمی کودکانه

 1. اکسسوری مو

دختران کوچک عاشق موهای خود هستند و از اینکه هر روز موهای خود را به شکل متفاوتی آراسته کنند، لذت می‌برند. گیفت آس تنوع بی نظیری از اکسسوری‌های مو را فراهم کرده است. این گیره‌ها از جنس چوبی ساخته می‌شوند تا روح طبیعت را منتقل کنند. گیره مو انار و پری دریایی برای دختر بچه‌‌ها گزینه خوبی به نظر می‌رسد.

 

 1. تی شرت ست پدر و کودک

وقتی در مورد استایل کودکان صحبت می‌کنیم همه چیز نسبت به گذشته تغییراتی داشته است. این روزها کودکان ترندهای روز را می‌شناسند و به خوبی از آن استقبال می‌کنند. از آن جایی که پوشیدن لباس‌های ست امروزه خیلی رواج پیدا کرده، کودکان علاقه مندند که لباس‌هایی مشابه والدین خود بپوشند تا رابطه عمیق خود با پدر یا مادر را نشان دهند. اگر کودک را به خوبی می‌شناسید، آگاهید که بیشتر با کدام یک از والدین حس صمیمیت و راحتی دارد. پس می‌توانید تی شرت ستی را برای او و والدینش سفارش دهید. همه کودکان از این هدیه استقبال می‌کنند. حتما لازم نیست تی‌شرت خریداری شده به عنوان کادو برای کودک طرحی کودکانه داشته باشد بلکه می‌توانید نام هر فرد را روی تی شرت چاپ کنید.

بهترین قیمت خرید هدیه برای کودک

قیمت هدایایی که برای کودکان خریداری می‌شود با یکدیگر تفاوت دارد. هرچه کادویی که سفارش می‌دهید لوکس‌تر باشد، قیمت بالاتری دارد. کودکان ارزش پول را نمی‌دانند پس به سراغ خرید هدایایی بروید که برای آن‌ها شگفت انگیزتر است به جای اینکه به دنبال هدایایی گران قیمت باشید. روحیات کودکی که قصد خرید کادو برای او را دارید، در نظر بگیرید و هدیه‌ای اختصاصی برایش تهیه کنید. بودجه خود را معین کنید و براساس آن هدیه‌ای مورد پسند را سفارش دهید.

هدیه برای کودک

سفارش آنلاین کادو برای کودک از گیفت آس

شما از طریق گیفت آس نیاز نیست که فکر کنید کادو برای کودک چی بخریم؟ چون گیفت آس مجموعه‌ای بزرگ است که با تنوع محصولی خود شما را در جهت تهیه هدیه برای کودک راهنمایی می‌کند. گیفت آس مجموعه‌ای بزرگ و معتبر با متنوع‌ترین کادوها است که شما می‌توانید برای هر سن و سالی کادوی مناسبی سفارش دهید. پس از اینکه سفارش شما در سایت مجموعه نهایی شود، محصول برای شما ارسال خواهد شد.

برای خرید و مشاهده کادو برای کودک به محصولات سایت گیفت آس مراجعه کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر از کارشناسان کمک بگیرید.


سوالات متداول:

 1. چه کادویی برای کودکان مناسب‌تر است؟

کادو کودک باید متناسب با سن، جنسیت و روحیات او انتخاب شود. امروزه تنوع وسیعی از کادوها وجود دارد که ممکن است شما را سردرگم کند. اگر در مورد تهیه کادو به شخصیت کودک توجه کنید، کادوی مناسبی را تهیه خواهید کرد.

 1. هدیه برای کودک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کودکان در هر مرحله از رشد باید با وسایل بازی و سرگرمی متناسبی رو به رو باشند. از این رو هدیه باید کاملا متناسب با سن کودک انتخاب شود. کادویی برای کودک جذاب است که سال‌ها از دیدن آن لذت ببرد نه اینکه پس از چند دقیقه آن را کنار بگذارد.

 1. چه کادوهایی برای کودکان بخریم؟

انتخاب هدیه باید برای هر کودک به صورت اختصاصی انتخاب شود اما وسایل بازی و سرگرمی، اکسسوری مو، چراغ خواب، تابلو نقاشی اتاق کودک، تنقلات و تی‌شرت ست کودک و والدین نیز می‌توانند گزینه‌های مناسبی باشند.

 1. بهترین قیمت خرید هدیه برای کودک چقدر است؟

کودکان درکی از پول ندارند از این رو لازم نیست که برای آن‌ها کادویی گران قیمت تهیه کنید. بودجه خود را در نظر بگیرید و براساس آن کادویی مناسب تهیه کنید.

 1. سفارش کادو از گیفت آس چگونه است؟

برای خرید کادو لازم است که به سایت گیفت آس مراجعه کنید و یکی از محصولات را برگزینید تا با تزیینی زیبا و منحصر به فرد به درب منزل شما فرستاده شود. همچنین می‌توانید کادو را به صورت غافلگیر کننده برای عزیزان خود بفرستید.

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 1

جدیدترین مقالات

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید