بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گیفت آس کاملا محفوظ می باشد

درباره گیفت آس

درباره گیفت آس

همیشه برای شروع یک جرقه لازم است و آن جرقه می‌تواند به‌اندازه‌ای تأثیرگذار باشد که همه‌ی ما را برای یک هدف بزرگ، درست و مشترک کنار یکدیگر جمع کند. جرقه آغاز مسیر ما و گیفت آس از سال 1394 خورده شد. درست در زمانی که پلتفرم‌های فضای مجازی مثل اینستاگرام و تلگرام در بین اقشار جامعه اهمیت خاصی پیدا کرده بودند و کسب و کارهای خانگی و هنری در حال گسترش و تکثیر شدن بودند. هم‌زمان با گسترش بسترهای مجازی برای خرید و فروش محصولات هنری و دست سازه‌ها دغدغه‌های زیادی نیز برای فروشندگان و خریداران به وجود آمده بود که رفته‌رفته در حال گسترش بود. دغدغه‌هایی مثل آگاهی نداشتن از قوانین تجارت، قیمت‌گذاری، مشتری مداری و ...برای تولیدکنندگان و هنرمندان و دغدغه پرداخت امن، ارسال، خدمات پس از فروش و ... برای خریداران که همه‌ی این‌ها سدی بود در مسیر کسب و کارهای خانگی که باعث می‌شد سرعت کار گرفته شود و مجموعه‌ها و هنرمندان ویترین کاری خود را از دست بدهند.

 

دقیقاً جرقه‌ی شروع مسیر برای ما همین‌جا خورده شد. زمانی که تصمیم گرفتیم با ساخت یک بستر امن و مطمئن به این راه پر از امید شکلی دیگر بدهیم. ما یعنی تیم گیفت آس توانستیم با جلساتی متعدد، همراه با ریشه‌یابی بازار و زیرساخت‌های اقتصادی به یک برنامه مدون دست پیدا کنیم تا به همراه آن مجموعه‌ای سازمانی و اصولی را بنا کنیم و در این راه تنها تیم گیفت آس نبود که پیشرفت را ضمیمه مسیر می‌کرد، بلکه هنرمندان و تأمین‌کنندگان ما از سراسر ایران‌زمین با ما همراه شدند تا به بهترین شکل مکانی را ایجاد کنیم که تنها هدف آن کمک به انتخابی متفاوتی و خریدی لذت‌بخش است.


 دیدگاه گیفت آس 

ما بر این باور هستیم که برای پیشرفت، خود را به‌جای مخاطبین قرار دهیم و دغدغه‌های فکری آن‌ها را درک کنیم، این باور تیم گیفت آس باعث شد تا برای تمامی دغدغه‌های تأمین‌کنندگان و خریداران محصول فکری شود و بتوانیم محیطی را طراحی کنیم که تأمین‌کننده بدون هیچ هزینه تبلیغاتی بتواند محصولات خود را بر روی سایت قرار دهد و برای آن محتوا تولید شود تا به بهترین شکل زحمات دست هنرمند به نمایش گذاشته شود. علاوه بر این‌ها تیم ما سعی کرد تا به شکل یک واسطه مطمئن در بین مشتری و هنرمند قرار بگیرد و مسیر را هموار کنند تا هیچ دغدغه‌ای نسبت به پرداخت، ارسال محصول و ضمانت کالا وجود نداشته باشد.


ارزش‌های فروشگاه گیفت آس

  • رضایت شما مهم‌ترین دارایی ما است
  • خلاقیت و خاص بودن هدایا دغدغه اصلی ماست
  • ما به گفته‌هایمان متعهد هستیم
  • ما با استفاده از تجربیات تأمین‌کننده‌های گیفت آس همان چیزی را که شما می‌خواهید خلق می‌کنیم
  • همواره سعی می‌کنیم به ابدال شما نزدیک شویم
  • ما به هنر دست هنرمندانمان ارج می‌نهیم و برایشان بستری مناسب برای فروش محصولاتشان فراهم می‌نماییم تا با کارآفرینی و حمایت از این هنرمندان  گامی در وسع توانمان و با حمایت شما عزیزان در شناساندن و  عرضه هنر ایرانی برداریم و همچنین خرید و هدیه دادن محصولات دست‌ساز و خاص را ترویج دهیم 
 

 


درباره ما - ماندانا صادقی صبور

ماندانا صادقی صبور- بنیان گذار و مدیر عامل

کوروش سعیدی -مدیر تامین کنندگان

درباره ما

حنانه عطاری - مسئول طراحی و گرافیک

درباره ما

بیتا نوری - مسئول سفارشات

درباره ما

بنیامین ابراهیمی - مسئول محتوا و سئو

نظرات

captcha Refresh

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید