بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گیفت آس کاملا محفوظ می باشد

دپارتمان آموزش هنری

همیشه به شما دوستان عزیز مجموعه گیفت آس گفته ایم که هرآنچه که فرآیند شادی شما را تسهیل کند و منجر به آمدن لبخندی روی لب شما عزیزان بشود در دستور کار ما قرار میگیرد و وظیفه ای برای ماست که در کوتاهترین زمان آن را برای شما ممکن کنیم. دپارتمان آموزش ما هم با همین نیت تشکیل شد.

در وهله اول آموزش های رایگان را قرار دادیم تا شما تا حدودی با هنرهای مختلف آشنا گردید و علاقمندی خود را در هر کدام از هنرهای دستی محک بزنید ، در مرحله بعد دوره ها و ورکشابهای هنری را به صورت حضوری و آنلاین ایجاد نمودیم تا شما عزیزان از آموزش های بروز  با بهترین کیفیت همراه ماهرترین مربیان و در کنار هزینه مناسب بهره مند شوید و همچنین ما نیز بتوانیم استعدادهای نهفته ی هنری را آشکار کرده و شناسایی کنیم و از میان آنها بهترین ها را انتخاب کنیم تا بتوانیم با همکاری آن هنرمندان بهترین محصولات را تقدیم شما بزرگواران کنیم.

 

شما می توانید با کسب مهارت یکی از تامین کننده های گیفت آس شوید و درآمد کسب کنید 

 

تعداد تأمین کنندگان ما کم نیست اما میزان تقاضا گاه به حدی میرسد که نیاز به تأمین کنندگان بیشتری هست و در این میان وقتی کمیت فروش بالا میرود ما بر خود واجب میدانیم که نه تنها کیفیت را از دست ندهیم بلکه آن را افزایش دهیم. به همین جهت خود اقدام به آموزش عزیزانی کردیم که استعداد و توانی بالقوه دارند اما بنا به محدودیت در فرصت یا موقعیت یا ... نتوانسته اند این استعداد را کاملا شکوفا کنند. پس هدف اول این دپارتمان افزایش توان کارآفرینی و درامدزایی هنرمندان عزیز میباشد.

 


نظرات

captcha Refresh

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید