درباره ما

سایت گیفت آس

گیفت آس یک فروشگاه اینترنتی است که به شما کمک می کند مناسب ترین و خلاقانه ترین هدیه را به ازای مناسبتهای مختلف، انتخاب و به عزیزانتان هدیه دهید.

کارشناسان و تامین کنندگان ما سعی می کنند با ناب ترین ایده ها در زمینه هدیه و کادو لحظات را برای شما و کسانی که دوستشان دارید به یادماندنی تر کنند.

هدیه های ما همگی به صورت پک و توسط خلاق ترین و ماهرترین تولید کنندگان خانگی تولید می گردد، به همین دلیل این هدیه ها مخصوص گیفت آس و فقط برای گیفت آسی های عزیز است.

تامین کنندگان ما سعی می کنند نهایت ذوق و ابتکار خود را برای طراحی و بسته بندی محصولات بکار گیرند تا شما با خیالی آسوده  ارسال بسته ها را مستقیما برای افرادی که مد نظرتان است به ما بسپارید. ایده های نو و گستردگی محصولات ما به شما کمک می کند تا از خرید هدیه خود لذت ببرید .

ممنونم ، دلم برات تنگ شده ، روزت مبارک ، همیشه شاد باشی ، دوستت دارم ، به یادت هستم ، زود خوب شو ، سفر به خیر ، کوچولو به این دنیا خوش آمدی و …

 

همه این احساسها را ما با گیفت آس تداوم می بخشیم چون شعار ما “ تداوم احساس با گیفت آس ” است و برای تحقق بخشیدن به این شعار تمام سعی خود را می نماییم. شما  گیفت آسی های عزیز هم با ایده ها و انتقادهای خود ما را یاری کنید.

 

ارزشهای فروشگاه گیفت آس

  • رضایت شما  مهمترین دارایی ما است
  • خلاقیت و خاص بودن هدایا دغدغه اصلی ماست
  • ما به گفته هایمان  متعهد هستیم
  • ما با استفاده از تجربیات تامین کننده های گیفت آس همان چیزی را که شما می خواهید خلق می‌کنیم
  • همواره سعی می کنیم به ایدال شما نزدیک شویم
  •  ما به هنر دست هنرمندانمان ارج می نهیم

مدیر سایت گیفت آس
ماندانا صادقی صبور - مدیر سایت
مهدی حمیدیه - توسعه دهنده
فرزانه رجب زاده - مسئول سفارشات
کوروش سعیدی - گیفت آس
کوروش سعیدی - مدیر بخش تامین کننده ها

مشتریهای شرکتی گیفت آس