بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گیفت آس کاملا محفوظ می باشد

گل رز جاودان

گل رز جاودان
چکیده این مطلب : انتشار : 1397/08/26 2 نظر

از وقتی با داستان دیو و دلبر آشنا شدم ، رؤیای داشتن یک گل رز جاودان و اسرار آمیز برایم بوجود آمد. گل رز زیبایی که با تمام گلهای روی زمین فرق داشت. گل رزی که مثل گل شازده کوچولو تک بود . بی مانند و منحصربفرد ! مطمئنم همه ی ما از داشتن هدیه ای افسانه ای و متفاوت که گره خورده با اصیل ترین و ناب ترین ادبیات دنیاست ، نه تنها به وجد می آییم ، بلکه به گونه ای عمیق و ناب احساس خاص بودن و با ارزش بودن می کنیم . حس یک موجود دوست داشتنی ، خاص ، لایق ستایش و منحصر به فرد

شما در این مطلب با گلی آشنا خواهید شد که می توند چندین سال بدون آب و نور زیبایی خود را حفظ کند ، گل رزی که می تواند برای کسی که دوست داری جاودان بماند بدون هیچ زحمتی برای اینکه با راز این گل آشنا شوی مطلب رو تا انتها بخو نید قول می دم بعد از خوندن این مطلب حتما یک نمونه از این گل برای کسی که به یادش هستید می خرید . 

از وقتی با داستان دیو و دلبر آشنا شدم ، رؤیای داشتن یک گل رز جاودان و اسرار آمیز برایم بوجود آمد. گل رز زیبایی که با تمام گلهای روی زمین فرق داشت. گل رزی که مثل گل شازده کوچولو تک بود . بی مانند و منحصربفرد ! مطمئنم همه ی ما از داشتن هدیه ای افسانه ای و متفاوت که گره خورده با اصیل ترین و ناب ترین ادبیات دنیاست ، نه تنها به وجد می آییم ، بلکه به گونه ای عمیق و ناب احساس خاص بودن و با ارزش بودن می کنیم . حس یک موجود دوست داشتنی ، خاص ، لایق ستایش و منحصر به فرد ،آن وقت است که تلاش می کنیم تا واقعا متفاوت و ارزشمند باشیم. آن موقع است که احساس تعلق می کنیم و اهلی می شویم . اهلیِ دوست داشتن و دوست داشته شدن ! فرهنگ زیبای ایرانی گره خورده با اصالت و ظرافت و ناب بودن و هر افسانه ای که بتواند این احساس را عمیق تر به ما بچشاند ، ناخودآگاه ما را به سمت ارزشهایی عمیق تر و سبک زندگی با کیفیت تر و عالی تر می برد . یک اتفاق ساده مثل همین هدیه دادن اگر با خرد و سیاست همراه شود می تواند آنچنان دنیای اطرافیانمان و به تبع آن دنیای ما و روابطمان با دیگران را عوض کند ، که باورش سخت باشد.فرق بین افراد معمولی و شاخص این است که افراد معمولی فقط ظاهر امور را می بینند و مسئولیتها را فقط از روی ناچاری و با بی دقتی و سطحی نگری انجام می دهند ، اما افراد شاخص همین روزمرگی های به ظاهر ساده را آنقدر باشکوه به سرانجام می رسانند که سناریوی رفتارشان را می توانی برای یک عمر در جعبه ی ذهنت مرور کنی!

 داستان گل رز جاودان و اسرار آمیز ما

این گل رز جاودان زیبا و منحصربفرد که با تکنیک خاص مومیایی به طول عمر بالا می رسند ، این امکان را فراهم می کنند تا شما بتوانید بدون آب و خاک و نور از آنها به مدت طولانی مراقب کنید.

گل رز جاودان بسیار ظریف است، باید از گرد و غبار ، نور و رطوبت دور بمانند ، پس برای آنها ظرف های شیشه ای ، خاص و منحصربفردی طراحی شده ، تا به دور از هر نگرانی از داشتن آنها لذت ببرید . گلهایی با رنگهایی دلپذیر و خاص ، گلهایی به فراسوی افسانه ها !

 

گل رز جاودان

اما یک راز کوچک در گوشی هم برایتان دارم که باید قول بدهید بین خودمان بماند?، اگر گل رز جاودان را با یک کتاب شازده کوچولو همراه کنید و به معشوقتان هدیه کنید ، به شما قول می دهم که تاثیر معجزه آسای آن را در به وجد آوردن معشوقتان خواهید دید . از شما چه پنهان از تصورش هم ذوق زده می شوم ?. 

یک راز کوچک دیگر هم برایتان دارم ! این راز برای کسانی است که قدری عمیق تر و متعالی تر به زندگی نگاه می کنند . این راز چیزی نیست جز دوست داشتن خودتان ! پس چه نشسته اید و با رویاپردازی و آرزوهای دور و دراز خود را آزار می دهید ، کافی است برای یک بار هم که شده ، خودتان به خودتان هدیه دهید . آری ، با تو دوستِ جانم هستم ، تو که وجود ارزشمندت لایق ستایش است .

 

این را خودت به خودت ثابت کن ! منتظر هیچکس نباش! پیش از هر کسی خودت ، خودت را دوست داشته باش! به خودت توجه کن! گل منحصربفرد و خوش عطر و بوی خودت باش! در نوشته های بعدی حتما درمورد راز دوست داشتن خودت بیشتر برایت می گویم . اما تا آنموقع همین حالا دست بکار شو و از خودت قدردانی کن! به خودت عشق بورز و ببین چگونه دنیایت به یکباره درخشان تر و شگفت انگیزتر از همیشه می شود. در گیفت آس می توانی گل رز جاودان را با باکسهای مختلف انتخاب کنی و لذت دیدن لبخند را وقتی که گل رز جاودان را تقدیم عزیزانت می کنی بچشی

نظرات

captcha Refresh
هانیه
۰۰
پاسختاثیر گذار و رومانتیک بود.
فاطمه نوظهور
۰۰
پاسخخیلی خاص و متفاوت بود

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 2

جدیدترین مقالات

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید