بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گیفت آس کاملا محفوظ می باشد

گل رز جاودان

گل رز جاودان
چکیده این مطلب : انتشار : 1397/08/26 0 نظر

از وقتی با داستان دیو و دلبر آشنا شدم ، رؤیای داشتن یک گل رز جاودان و اسرار آمیز برایم بوجود آمد. گل رز زیبایی که با تمام گلهای روی زمین فرق داشت. گل رزی که مثل گل شازده کوچولو تک بود . بی مانند و منحصربفرد ! مطمئنم همه ی ما از داشتن هدیه ای افسانه ای و متفاوت که گره خورده با اصیل ترین و ناب ترین ادبیات دنیاست ، نه تنها به وجد می آییم ، بلکه به گونه ای عمیق و ناب احساس خاص بودن و با ارزش بودن می کنیم . حس یک موجود دوست داشتنی ، خاص ، لایق ستایش و منحصربفرد!

آن وقت است که تلاش می کنیم تا واقعا متفاوت و ارزشمند باشیم. آن موقع است که احساس تعلق می کنیم و اهلی می شویم . اهلیِ دوست داشتن و دوست داشته شدن ! فرهنگ زیبای ایرانی گره خورده با اصالت و ظرافت و ناب بودن و هر افسانه ای که بتواند این احساس را عمیق تر به ما بچشاند ، ناخودآگاه ما را به سمت ارزشهایی عمیق تر و سبک زندگی با کیفیت تر و عالی تر می برد . یک اتفاق ساده مثل همین هدیه دادن اگر با خرد و سیاست همراه شود می تواند آنچنان دنیای اطرافیانمان و به تبع آن دنیای ما و روابطمان با دیگران را عوض کند ، که باورش سخت باشد.فرق بین افراد معمولی و شاخص این است که افراد معمولی فقط ظاهر امور را می بینند و مسئولیتها را فقط از روی ناچاری و با بی دقتی و سطحی نگری انجام می دهند ، اما افراد شاخص همین روزمرگی های به ظاهر ساده را آنقدر باشکوه به سرانجام می رسانند که سناریوی رفتارشان را می توانی برای یک عمر در جعبه ی ذهنت مرور کنی!

 داستان گل رز جاودان و اسرار آمیز ما

این گل رز جاودان زیبا و منحصربفرد که با تکنیک خاص مومیایی به طول عمر بالا می رسند ، این امکان را فراهم می کنند تا شما بتوانید بدون آب و خاک و نور از آنها به مدت طولانی مراقب کنید.

گل رز جاودان بسیار ظریف است، باید از گرد و غبار ، نور و رطوبت دور بمانند ، پس برای آنها ظرف های شیشه ای ، خاص و منحصربفردی طراحی شده ، تا به دور از هر نگرانی از داشتن آنها لذت ببرید . گلهایی با رنگهایی دلپذیر و خاص ، گلهایی به فراسوی افسانه ها !

 

گل رز جاودان

اما یک راز کوچک در گوشی هم برایتان دارم که باید قول بدهید بین خودمان بماند?، اگر گل رز جاودان را با یک کتاب شازده کوچولو همراه کنید و به معشوقتان هدیه کنید ، به شما قول می دهم که تاثیر معجزه آسای آن را در به وجد آوردن معشوقتان خواهید دید . از شما چه پنهان از تصورش هم ذوق زده می شوم ?. 

یک راز کوچک دیگر هم برایتان دارم ! این راز برای کسانی است که قدری عمیق تر و متعالی تر به زندگی نگاه می کنند . این راز چیزی نیست جز دوست داشتن خودتان ! پس چه نشسته اید و با رویاپردازی و آرزوهای دور و دراز خود را آزار می دهید ، کافی است برای یک بار هم که شده ، خودتان به خودتان هدیه دهید . آری ، با تو دوستِ جانم هستم ، تو که وجود ارزشمندت لایق ستایش است .

این را خودت به خودت ثابت کن ! منتظر هیچکس نباش! پیش از هر کسی خودت ، خودت را دوست داشته باش! به خودت توجه کن! گل منحصربفرد و خوش عطر و بوی خودت باش! در نوشته های بعدی حتما درمورد راز دوست داشتن خودت بیشتر برایت می گویم . اما تا آنموقع همین حالا دست بکار شو و از خودت قدردانی کن! به خودت عشق بورز و ببین چگونه دنیایت به یکباره درخشان تر و شگفت انگیزتر از همیشه می شود. در گیفت آس می توانی گل رز جاودان را با باکسهای مختلف انتخاب کنی و لذت دیدن لبخند را وقتی که گل رز جاودان را تقدیم عزیزانت می کنی بچشی

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین محصولات

محصولات مرتبط

صنایع دستی  و  تزئینی
گیفت مناسبتی
مد و پوشاک
زیورالات و اکسسوری
گیفت های جشن
گل و شیرینی و شکلات
سرگرمی
محصولات هنری

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید