بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گیفت آس کاملا محفوظ می باشد

کادو روز مرد و پدر چی بخرم؟ یک انتخاب خاص

کادو روز مرد و پدر چی بخرم؟ یک انتخاب خاص
چکیده این مطلب : انتشار : 1397/06/17 0 نظر

قبل از اینکه به شما کمک کنیم تا بهترین انتخاب کادو روز مرد و پدر را داشته باشید ، یک نکته مهم را با شما در میان می گزاریم ، شاید شما جزو آن دسته از افراد باشید که باید برای دو مرد مهم زندگیتان امروز کادو روز مرد بخرید ، این دو مرد هر کدام جایگاه خاصی دارند و برای شما عزیز هستند ولی توجه کنید که سلیقه و هدیه ای که باعث خوشحالیشان می شود با توجه به سن آنها متفاوت است پس لطفا هدیه مشابه برای هر دوی این عزیزان انتخاب ننمایید .

فروشگاه اینترنتی گیفت آس به شما کمک می کند تا شما بتوانید خاص ترینها را برای آس ترین های زندگیتان انتخاب کنید .

شاید مردان زندگیمان مغرور باشند و به روی خودشان نیاورند که چقدر دوست دارند هدیه بگیرند ولی ما و شما می دانیم که آنها کودک درونشان منتظر است تا از دیدن هدیه ذوق کند و چشمانش بدرخشد .

 شاید کادو روز مرد و پدر بتواند به ستونهای زندگیمان یادآوری کند که چقدر برایمان عزیز هستند و دوستشان داریم .

پدر یعنی:


قبل از معرفی ایده برای کادو روز پدر و کادو روز مرد یک سوال دارم. شما هم موافق هستید که امنیت از پدر آغاز می شود؟ دستهایش عطری عجیب دارند و آغوشش گرم است و مطمئن. می‌توانی قرن‌ها به امید خانه‌ی پدری دور دنیا سفر کنی و یقین داشته باشی جایی برای بازگشت هست. جایی که بشود در آن بی دغدغه آرام گرفت. امنیت از پدر آغاز می شود. از صبوری‌هایش، از روزها کار بی خستگی، از خرید اولین دوچرخه، اولین کتاب های مدرسه، اولین شهریه‌ی دانشگاه تا به آخر. امنیت از پدر آغاز می شود و با مهربانی و حمایتهای مادر جان می گیرد.
پدر پشتوانه است، پشتوانه‌ای با چشم های مهربان. شاید نشود حتی ذره‌ای از عشق، مهر و شکوه این دوست داشتنی‌ترین نعمت خداوندی را جبران کرد اما همینکه بداند به یادش هستید خودش دنیایی است.


کادو روز مرد و کادو روز پدر چی بخرم؟


اگر جزو افرادی هستید که از سلیقه مردهای زندگیتان خبر دارید می توانید با توجه به سن و سلیقه آنها در گروههای زیر بهترین هدیه روز مرد و هدیه روز پدر را انتخاب کنید

 

محصولات شکلات - کادو روز مرد و پدر
محصولات سرگرمی- کادو روز مرد و پدر
محصولات هنری - کادو روز مرد و پدر
محصولات مد و پوشاک - کادو روز مرد و پدر

 

محصولات صنایع دستی و دکوری- کادو روز مرد و پدر
محصولات زیورالات - کادو روز مرد و پدر
محصولات سفارشی - کادو روز مرد و پدر
ارسال فوری - کادو روز مرد و پدر

 

 اما قبل از اینکه به شما کمک کنیم تا بهترین انتخاب کادو برای روز مرد و پدر را داشته باشید ، یک نکته مهم را با شما در میان می گذاریم ، شاید شما جزو آن دسته از افراد باشید که باید برای دو مرد مهم زندگیتان امروز کادو روز مرد بخرید ، این دو مرد هر کدام جایگاه خاصی دارند و برای شما عزیز هستند ولی توجه کنید که سلیقه و هدیه ای که باعث خوشحالیشان می شود با توجه به سن آنها متفاوت است پس لطفا هدیه مشابه برای هر دوی این عزیزان انتخاب نکنید.
فروشگاه اینترنتی گیفت آس به شما کمک می کند تا شما بتوانید خاص ترینها را برای آس ترین های زندگیتان انتخاب کنید
شاید مردان زندگیمان مغرور باشند و به روی خودشان نیاورند که چقدر دوست دارند هدیه بگیرند ولی ما و شما می دانیم که کودک درون آنها منتظر است تا از دیدن هدیه ذوق کند و چشمانش بدرخشد. انتخاب یک کادو مناسب برای روز مرد و روز پدر می‌تواند به ستونهای زندگیمان یادآوری کند که چقدر برایمان عزیز هستند و دوستشان داریم .
قبل از خرید کادو توجه داشته باشید که کادو در درجه‌ی دوم اهمیت این روز قرار بگیرد. چراکه این مناسبت بهانه ای است برای قدردانی از مردهای دوست داشتنی زندگیمان ، بنابراین همینکه روزتان را با خانواده در محیطی شاد و مملوء از عشق بگذرانید می تواند بهترین و با شکوه ترین هدیه روز مرد باشد
برویم سراغ این 10 ایده کاربردی و جالب برای خرید کادو روز مرد و کادو روز پدر که با استفاده از آنها می‌توانید برای خود و مردان زندگیتان یک خاطره به یاد ماندنی بسازید.

10 ایده برای کادو روز مرد و پدر :


1-    کادوهای مرتبط با شخصیت و یا حرفه شخص


بعضی از موارد هست که همسر و یا پدر ما علاقه خاص به یک ورزش و یا حرفه دارند و یا خودشان در این زمینه ها فعال هستند، هیچ فکر کردید کادویی که اون‌هارو تا همیشه به یاد این علاقشون بندازه تا چه حد می‌تونه برایشان جذاب و خاطره انگیز باشه؟ شاید ارزش مادی این نوع کادو‌ها خیلی به چشم نیاید اما چیزی که در کادو دادن مهم‌تر هست ارزش معنوی آن است.

در واقع ما به هم کادو می‌دهیم تا به هم ثابت کنیم که چقدر برای یکدیگر ارزش داریم و به هم یادآوری کنیم که چقدر عاشق هم هستیم. من فکر می کنم این مدل کادوها می تونن جزو بهترین ایده ها برای کادو روز مرد باشند.
مثلا یک گردنبند که با نمادهای خاص ساخته شده باشد می تواند جزو این نوع کادوها باشد. باید ببینیم موضوع مورد توجه هر فرد چه چیزی هست و به سراغ همون موضوع رفته و ایده خود را پیدا کنیم. به عنوان مثال یک جعبه جواهرات که به شکل یک ماشین تایپ قدیمی ساخته شده مناسب یک نویسنده است! مطمئن هستم متوجه منظورم شده‌اید. و البته موارد دیگه از این قبیل که اگر در همین سایت خودمان به دنبالش باشید قطعا با گزینه‌های جذاب و نوآورانه‌ای روبرو خواهید شد.

 

کادوی روز مرو و پدر


2-    پک های شکلات و کوکی‌های مناسبتی مخصوص کادو روز پدر

خیلی از ما از کودکی عاشق شیرینی هستیم، خود من که هنوز هم وقتی از روبروی شیرینی فروشی رد می‌شوم به جرات می توانم بگویم پاهایم شل می‌شود :) حتی همین دیشب وقتی از پنجره خانه جدید به بیرون نگاه می کردم متوجه شدم که چقدر به شیرینی فروشی محبوبم نزدیک‌تر شده ایم و چه خوب که می‌توانم هر وقت دلم خواست به سراغ این دوست‌داشتنی شیرین بروم.
یکی دیگر ایده‌های خوب برای کادو روز مرد می تواند همین شیرینی، کیکی و یا کوکی های خوشمزه و خوش طعمی باشد که به تازگی در تمامی قنادی‌ها پیدا می‌شوند، با طرح های خاص و مناسبتی طعمشان دوبرابر خوشمزه تر می‌شود. مثلا کوکی‌هایی با شکل کراوات، سبیل، پیپ، جوراب، ساعت، کلاه، پیراهن مردانه، پاپیون و طرح های جذاب دیگه. فقط تصور کنید وقتی در کنار کادو روز مرد و یا کادو روز پدر یک بسته از این کوکی‌ها یا شکلات مورد علاقه شون رو به پدر و یا همسر عزیز خود تقدیم می‌کنید چقدر خوشحال می‌شوند، برای خود من که جزو جذاب‌ترین ایده هاست.

 

کادوی روز پدر و مرد


3-    چرا کارت پستال‌ها رو به فراموشی رفته اند؟


نه واقعا چرا؟ من خودم قبل از اینکه تصمیم به نوشتن این مطلب بگیرم به طور کلی این جذاب دوست‌داشتنی رو فراموش کرده بودم. به خاطر دارم که در گذشته یکی از پرکاربردترین موارد برای کادو دادن استفاده از همین کارت پستال‌ها بود. اول یک کارت پستال زیبا مناسب با مناسبت و یا فردی که می‌خواهیم به او کادو بدهیم را انتخاب می‌کردیم، بعد متنی عاشقانه و یا احساسی و یا حتی یک تشکر ساده رو با تمام عشق داخل این کارت پستال‌ها می نوشتیم و به هم تقدیم می‌کردیم.
 البته معمولا خود کارت پستال به تنهایی کادو محسوب نمی‌شود اما همین که در کنار کادو بتوانیم احساسمان را هم به رشته تحریر دربیاوریم خود یک ارزش معنوی فوق‌العاده دارد، چه چیزی بهتر از اینکه پدر عزیز و یا مرد زندگیمان هیچ‌وقت این کارت را دور نمی‌اندازد و به عنوان یک خاطره برای خود حفظش می‌کند.


4-    تداعی یک حس خوب با کادوهایی از جنس چوب برای روز پدر


همیشه از قدیم وقتی چوب می‌بینم به وجد می‌آیم. محصولات چوبی علاوه بر حس نوستالژیک جذابی که دارند دارای ماندگاری بالا و زیبایی خاصی هستند، شاید به همین دلیل است که همه ما از داشتن یک وسیله چوبی خوشحال می‌شویم. شاید یک وسیله چوبی دست‌ساز و البته کاربردی به تنهایی یک کادو عالی برای روز مرد باشد، وسیله ای که در روز بارها بشود از آن استفاده کرد. هر کدام از این‌ها قطعا یک ایده خاص و کاربردی به حساب می‌آیند که می توانیم به عنوان کادو روز پدر در نظر بگیریم. مصنوعات چوبی جزو آن موارد خاصی هستند که به دلیل مقاومت بالا می‌توانند تا مدت‌های طولانی باقی بمانند و حتما جزو کادوهای ماندگار برای روز پدر خواهند بود.


5-    گل، گل، گل، و دیگر هیچ!


گل..بله گل، برای کادو روز پدر .. گل برای کادو روز مرد ! چه ایرادی دارد؟ شاید بگویید هیچ ایرادی ندارد و حتما خیلی‌ها در این روز به عزیزانشان گل هدیه می‌دهند. اما حقیقت این است که اکثر مردم برای روز پدر و یا همان روز مرد به سراغ خرید گل نمی‌روند. عجیب نیست؟ این یک آمار واقعی است که از دوست گل‌فروشم دارم، همسر دوستم که صاحب یک گل فروشی است از یک ماه قبل برای هدیه روز مادر برنامه ریزی می‌کند، به بازار می‌رود و جنس‌های جدید تهیه می‌کند، با چند نفر برای کمک در این روز خاص هماهنگ می‌شود و... سر آخر هم قبل از پایان شب اکثر ‌گل‌ها تمام می‌شوند و به خیلی از مشتری‌ها گل نمی‌رسد.
اما برای روز پدر! هیچ خبر خاصی نیست. این عجیب نیست؟ چرا فکر می‌کنیم گل نمی‌تواند برای کادو روز مرد و یا کادو روز پدر جذاب باشد؟
نمی‌دانم که ریشه این تفکر از کجا آب می‌خورد اما مطمئنم که درست نیست. هر انسانی که عاشق زیبایی و عطر خوش باشد قطعا از یک دسته گل طبیعی به وجد می‌آید، پس بیایید امسال معادلات را به هم بزنیم! یک دسته گل زیبای طبیعی می‌تواند یک ایده عالی برای خرید کادو مناسب برای آقایان باشد.


6-    زیورآلات و اکسسوریهای مخصوص آقایان


بله، زیورآلات و اکسسوریهای مخصوص آقایان. زیورآلات طیف وسیعی دارند، از انگشترهای نقره با سنگ های قیمتی مثل فیروزه و یاقوت و یا یک ساعت شیک و مدرن تا جاسوئیچی‌های خاص، فندک و یا دستبند با جنس های مختلف. فراموش نکنید، زیورآلات و اکسسوری‌ها برای مردان هم جذاب هستند، انواع زیورآلات می توانند یک ایده عالی برای کادو روز پدر باشند. فقط کافی است کمی دقت و جستجو کنید، بعد از آن شما یک کادوی مناسب برای روز مرد انتخاب کرده‌اید.


7-    چرم یک کادو باکلاس برای روز پدر


من مردی را نمی‌شناسم که عاشق چرم نباشد. همه ما پدر و یا همسرانمان را دیده ایم که چگونه از کیف اداری و یا کفش چرم طبیعی خود با وسواس نگه‌داری می‌کنند، دیده‌ایم که پدر کفش چرم طبیعی خود را فقط برای مهمانی‌ها می‌پوشد و باز دیده‌ایم که همسرمان با کیف چرم خود چقدر اعتماد به نفسش بالا می‌رود  . با این اوصاف به نظر من اگر بودجه‌اش را دارید بدون هیچ تاملی یک کادوی چرمی خوب بخرید. قطعا کادوی شما مورد توجه قرار خواهد گرفت و حتما کاربردی خواهد بود، چرا که آقایان مثل ما خانم‌ها خیلی به دنیال کادوی زرق و برق دار نیستند. اگر کادوی شما به قدر کافی کاربردی باشد مطمئن باشید که پدر و یا همسرتان شگفت‌زده خواهند شد.

کادوی روز پدر و مرد


8-    کادوهای سفارشی مخصوص عزیزان


این ایده چیزی است که خود من عاشقش هستم. فقط تصور کنید، یک آهنگ فوق العاده با یک صدای عالی با شعری که از روی احساسات خود شخص شما نسبت به مخاطبتان سروده شده است. یا مثلا گردنبندی که با اسم مخاطب ما طراحی و ساخته و یا تیشرت، لیوان، سینی و یا هر وسیله دیگری که عکس عزیز ما روی آن چاپ شده باشد و یا هر کادوی سفارشی دیگری که این حس را به مخاطب القا کند که برای او وقت گذاشته شده و این کادو فقط و فقط مخصوص خود او طراحی و ساخته شده است. اگر در سایت گیفت آس کمی جستجو کنید با نمونه های مختلف و متفاوتی از این دست آشنا خواهید شد. گزینه‌هایی عالی برای کادوهایی که می‌تواند مخصوص به خودمان و مخاطبمان طراحی و ساخته شو.. برای کادو روز پدر یا کادو روز مرد چه چیزی بهتر از یک کادو سفارشی و به یاد ماندنی؟ تصور کنید زمانی که پدر و یا همسرمان این کادو را دریافت می‌کند و می‌داند که این کادو با بقیه کادوها چقدر تفاوت دارد و فقط برای خود شخص او ساخته شده است چه حسی پیدا می‌کند. فکر می‌کنم این لحظه یکی از قشنگترین لحظات عمر او خواهد بود. 

9-    دفتر کارش رو با انواع دکوری زیبا کن


خیلی از آقایون عاشق دفتر کار شخصیشون هستند، اگر پدر و یا همسرتان دفترشخصی برای کار دارد حتما از وسیله‌ای که آن محیط را زیباتر کند استقبال می‌کند. یک تابلوی زیبا که هنر دست هم باشد یک ایده مناسب برای کادو روز پدر است.
انواع و اقسام تابلوهای تزئینی که به تازگی خیلی مد شده‌اند و کاملا هم کار دست هستند یک کادوی نفیس و درخور برای کادو روز پدر به شمار می‌روند. تابلوهای نقاشی مختلف که می‌توانند طبق سفارش شما نقاشی شوند. مجسمه و دیوارکوب و یا حتی گلدان‌های مختلف.. طبیعی و یا مصنوعی، این‌ها همه به علایق مخاطب شما بستگی دارد، خلاصه اینکه تصور نکنید دکوری فقط مختص مامان‌ها است، پدرها و آقایان هم عاشق زیبایی هستند. خرید دکوری می‌تواند یک ایده خاطره انگیز برای کادو روز مرد باشد.


10-    زنده کردن حس نوستالژیک وسایل قدیمی و عتیقه


بعضی از آقایان بخصوص پدرها هنوز عاشق حس نوستالژیک وسایل قدیمی هستند، شاید این ایده برای همسران جوان خیلی مناسب نباشد اما قول می‌دهم برای پدرها این یک ایده فوق‌العاده است. بگردید ببینید در قدیم چه وسایلی روی بورس بوده‌اند، آقایان از چه وسایلی بیشتر استفاده می‌کردند؟ شاید داشتن تکنولوژی‌های قدیمی در امروز بتواند یک ایده عالی برای  کادو روز مرد باشد، وسایلی مثل گرامافون، رادیو، نوار آهنگ‌های یک خواننده قدیمی و محبوب و  هر چیز دیگری که احساسات نوستالژیک را برای پدرهای عزیزمان زنده کند. شاید هم بزرگ کردن و قاب کردن یک عکس قدیمی خانوادگی از پدر در ایام جوانی و یا کودکی.


سخن آخر


 در بالا فقط به این فکر کردیم که چه کادوهایی مناسب این روز خاص هستند، فکر می‌کنم به اندازه کافی ایده برای کادو روز مرد و کادو روز پدر معرفی شد، اما فراموش نکنید مهم‌ترین بخش در این روز خاص در کنار هم بودن و عشق ورزیدن به مردان زندگیمان است، قدر عزیزانمان را بدانیم و از تک تک لحظات در کنار آن‌ها استفاده کنیم، می‌دانم که کار سختی است اما بیایید برای یک شب هم که شده گوشی‌ها را کنار بگذاریم. واقعی دوست بداریم نه مجازی! پس در درجه اول حضور با تمام وجود داشته باشید و عشق بورزید.. که از هرچیز دیگر در دنیا با‌اهمیت‌تر است.
 

کادو روز مرد و پدر

 

کودکان بزرگ ، پدرها و همسرهای دوست داشتنی روزتون مبارک

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 3

جدیدترین مقالات

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید